Gönderen Konu: Yeni bir askeri site ortagı aranıyor  (Okunma sayısı 20022 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Angel

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Yeni bir askeri site ortagı aranıyor
« Yanıtla #30 : 04 Ocak 2011, 17:47:58 »
Diğer yönetici arkadaşlar işlerinin yoğunluğu nedeniyle pek aktif olamıyorlar. Ben de genelde bilgisayar başında olduğum için hep aktif görünüyorum. Gerçi son dönemlerde yeni çeviler ve benzer konular açamadım işlerimin yoğunluğu nedeniyle.

hawkerx kardeşim, bu işin farklı zorlukları da var. Mesela Rekarno  bir üyeye ceza verilmesini istemişti. Ancak üye kural ihlali yapmadığı için ceza söz konusu olmadı. Bu nedenle biraz kırgın olabilir.

Sayın @Skywolf,

ne kadar basit ve düşük seviyeli karekter yapıya sahip bir tip olduğunuzu, bu seviyesiz mesajınızla resmen tekrardan kanıtladınız.
Adam olamamıi bir karektersizin biri sevizesiz sitenizde resmen suç işliyor, yüzlerce kişiye resmen hakaret ediyor, sizse bu aşağılık kişiyi kucaklıyorsunuz.
Körlerle sağırlar birnirini ağırlar.

Size yakışmış ve sizden beklenende ancak bu olabilirdi.

TRMilitary’yi o küfürlü ve kültürsüz, seviyesiz kin kusan edepsiz ağzınıza almayın lütfen.
Orası kanımca sizin düşük, saygısız, sevizesiz karekterinizi kaldırmadı sanırım? Bakın yine hava basıyorsunuz ‚ben şuydum, ben buydum‘ gibilerinden.
Biraz daha ‚fastfood‘ vikpedi okuyun size yakışan tarzda amatör olsada askeri uzmanım gibilerinden sahtekarlık yapmaya kalkışmadan önce, yemezler.
Sizin bilginiz sıfıra yakındır kanaatimce.

Siz bu ‚kümese’ konsatre olun ve suç işlemeye devam etmeyin bence, yoksa canınız yanar, zira suçlu sizsiniz.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #31 : 04 Ocak 2011, 17:59:13 »
Diğer yönetici arkadaşlar işlerinin yoğunluğu nedeniyle pek aktif olamıyorlar. Ben de genelde bilgisayar başında olduğum için hep aktif görünüyorum. Gerçi son dönemlerde yeni çeviler ve benzer konular açamadım işlerimin yoğunluğu nedeniyle.

hawkerx kardeşim, bu işin farklı zorlukları da var. Mesela Rekarno  bir üyeye ceza verilmesini istemişti. Ancak üye kural ihlali yapmadığı için ceza söz konusu olmadı. Bu nedenle biraz kırgın olabilir.

Sayın @Skywolf,

ne kadar basit ve düşük seviyeli karekter yapıya sahip bir tip olduğunuzu, bu seviyesiz mesajınızla resmen tekrardan kanıtladınız.
Adam olamamıi bir karektersizin biri sevizesiz sitenizde resmen suç işliyor, yüzlerce kişiye resmen hakaret ediyor, sizse bu aşağılık kişiyi kucaklıyorsunuz.

TRMilitary’yi o küfürlü ve kültürsüz, seviyesiz kin kusan edepsiz ağzınıza almayın lütfen.
Orası kanımca sizin düşük, saygısız, sevizesiz karekterinizi kaldırmadı sanırım? Bakın yine hava basıyorsunuz ‚ben şuydum, ben buydum‘ gibilerinden.
Biraz daha ‚fastfood‘ vikpedi okuyun size yakışan tarzda amatör olsada askeri uzmanım gibilerinden sahtekarlık yapmaya kalkışmadan önce, yemezler.

Siz bu ‚kümese’ konsatre olun ve suç işlemeye devam etmeyin bence, yoksa canınız yanar, zira suçlu sizsiniz.

Şu yazdığın saçmalıklara bakarak Türk Ceza Kanunu’nun 125. Maddesini ihlal ederek suç işleyenin kim olduğu açık bir şekilde belli oluyor zaten. Senin de nasıl bir karaktere sahip olduğun da aynı şekilde... Kişi kendini karşısındaki gibi bilirmiş desem yeterli herhalde. Ama ben senin gibi değilim kusura bakma. Burada demokrasi var diye kimseye hakaret etme lüksüne sahip değilsin. Bu bizim kurallarımıza aykırı. Eleştiri yapacaksan bunu hakaret etmeden yapabilirsin. Aksi takdirde çok sevdiğin ve benim de çooook iyi bildiğim sitede yazabilirsin, burada değil...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Pardus-TR

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #32 : 04 Ocak 2011, 18:07:14 »
Sn. @Skywolf,

siz kendinizi maalesef aşırı derecede, had safhada beğeniyorsunuz ve her fırsatta sözde demokratik olduğunuzu bıktırırcasına iddia etmekten yorulmuyorsunuz (ki asla değilsiniz kaliteyi bir türlü artıramadığınız sizin tabirinizle bu sözde ‘kurtarılmış bölgede’) fakat bu komik çelişkiler bir tarafa, bu forumun o çok övdüğünüz kuralları itibariyle yukarıdaki basiretsiz @Shielt'in terbiyesizce ve Türk Ceza Kanunu’nun 125. Maddesini ihlal ederek, yüzlerce üyesi olan bir başka foruma kin kustuğunuzdan ve belkide kıskandığınızdan dolayı hakaret etmesine göz yumarak hala bu resmi suçu kuvvetle muhtemel kasıtlı olarak hala seyretmeniz, ne kadar "demokratik" olduğunuzun bir göstergesidir.
Ben kurallarınızda suç teşkil eden bir hakarete işinize gelirse göz yumulabileceğini göremedim?
Bu hakaret TCK‘ya göre resmen suç teşkil ediyor, hemde tüm suç unsurları yerine gelmiş ve bu suçun yüzlerce mağduru var. Vazizete göre bu sizin de bu hoşunuza gidiyor olmalı?
Size bir iyilik yapılmasını istiyorsanız bu aşağılık ifadeyi derhal kaldırmanızı tavsiye ederim, yoksa konu ile ilgili olarak yetkili savcılığa şikayet dilekçesi verilebilir.

"..trmlitary deki y............dan nefret ettiğin için açıyorsun.."

Sn. Angel
Sizin de tabirleriniz hic hos degil, TCK. 125 sizi de bagliyor sanirim, yoksa baglamiyor mu ?
Siz de sahislara ithamlarda bulunmussunuz, celiski sizde de var yani...
"Kurtarilmis Bolge" ne demek ?
Bence takip edilmesi gereken bu konudaki en iyi site, bilmek istersiniz diye soyluyorum...

Bu yaziyi yazarken bir ton daha yazi yazmissiniz...tek kelime ile yazik...
Bunu bile bile provakatif eylem yapmak icin ozellikle yaziyorsunuz sanirim burada, ortalik bulansin, kirlensin diye...
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2011, 18:16:13 Gönderen: Pardus-TR »

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #33 : 04 Ocak 2011, 18:16:09 »
Saçma insandan seçmeler işte. boş verin böyle tipleri bunlar her yerde var. Utanmasan ana avrat gideceksin de neyse..

burada sorumlu kişi benim skywolftan ziyade yazdığın şeyleri ben üzerime alıyorum ve hadi lan oradan diyorum..
sizin gibileri çok ezdim ben sen sonuncusu olmayacaksın..

sana o ezik ve küçük dünyanda başarılar diliyorum.(bu zeka ve karakterle ne yapılabilir bilmiyorum) .

git sevgili abiciklerine yaz onlar da yazar sana...

@ daha fazla yazıp milleti boşa yorma, derdin varsa özel mesaj at...

(diğer kişilerden tekrar özür diliyorum.Suç benim..kesin cezamı)

Çevrimdışı nightshade

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #34 : 04 Ocak 2011, 18:26:57 »
Bahsi geçen siteye üyeyim ve takip ediyorum.Çok bilgili ve değerli birçok arkadaş var ordada ama o sitede yönetimden kaynakli bir aşırı resmiyet ve hoşgörüsüzlük ortamı var,mesela yeni bir üye bir hata yapsa hemen alay konusu oluyor.Ama burda hoşgörü ve samimiyet var.Mesela ben sayın skywolf u içimizden biri gibi görebiliyorum.Ve yönetimîde gayet başarılı buluyorum

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #35 : 04 Ocak 2011, 18:29:01 »

Sayın @Skywolf,

Şimdi gidip kendini camdan aşağı atabilirsin gereksiz ve basit insan olduğunu kanıtladığın için sana çok teşekkürler odaya kendini kilitleyip hayaller alemine dalabilirsin.

Liseli işte ne beklersiniz.

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #36 : 04 Ocak 2011, 18:58:04 »
Bence fazla uzatmayalım bu konuyu. TRM gibi bir yer kesinlikle değil burası, isterseniz bir uğrayın trmye. Hangi sitenin admininin imzasında bilumum yasaklı site,haber adı geçer?

Sayın Blackhawk insanları yaşları ile yargılamayın bırakın konuşsun kendi halinde. Ne kadar kimsenin yaşı burda kimseyi ilgilendirmese de sanırım siz liseye bile daha gitmiyorsunuz ::)

Çevrimdışı nightshade

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #37 : 04 Ocak 2011, 19:19:18 »
sanırım arkadaş liseli kelimesini acemi anlamında kullanımış.bazı net sözlüklerinde olduğu gibi

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #38 : 04 Ocak 2011, 19:28:42 »
Haha O'na hiç girmeyelim ama  orda da genelde aceminin yanında gerçeklik genelde var ve genelde gerçek :). Neyse girmeyelim bu konuya...

Bunları tartışmanın manası yok. Çünkü trm dediğim gibi belli, buradan daha demokrat buuyorsanız buyrun gidin.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
« Yanıtla #39 : 04 Ocak 2011, 20:01:40 »
Ben yokken baya tartışma olmuş. Syn.skywolf'u yani kerimi severim. İyi biridir ama bende sanırım kerimin ağzından kurtarılmış bölge lafını duydum. Ama defenceturkdemi facebooktamı hatırlamıyorum. bu tck nın 125.ci maddesi olayından öte bu olaylara bakan bilişim suçları mahkemesi var hakarette para veya 3 aydan 2 yıla kadar hapis var. Ben defenceturk'ü severim. Çünkü burdaki yapılanın dışında pek kavga görmem. Ama Trmilitaryde her konuda en az bir aşşağılama veya tartışma vardır. Hani sayın.angelda bana trmilitaryden biri gibi geldi.

Trmilitaryde kavgalar şöyle gelişir. Bir konuda bir kayıtlı kullanıcı veya yeni üye bir şey der. Kendilerinin herşeyi bildiğini sana bir kaç üye sen nasıl böyle dersin eziksin ne biliyim. Ne geziyorsun burda yorum yapma hadi git. Vb. laf sokmalarla ve azarlarla haddini bildirmeye çalışırlar. eğer gururlu bir üyeyseniz bu kişilerle tartışırsınız. Ve banlanırsınız. Değilseniz özür diler veya susar üstünlüklerini kabul eder ve onları kendilerini bişey sanmaya devam ettirdirsiniz. Tabi bazı kişileri parantez dışı tutmak lazım. Yada elinize bir haber geçer. onu merak ettiklerinize açarsınız. Modu gelir admini gelir. Niye buraya açtın der. E ne yapalım kayıtlı kullanıcı ve yeni üyelere her yeri kapatmışsınız yorum yapamıyorlar. Ha diyceksiniz rica edin konu veya yorumunuzu taşısınlar. O zamanda Kılıç bas bas bağırıyor kimsenin yorumunu taşımayın diye.

Kılıç yani Ali abi kendi ağzıyla bana söyledi. Taraf tutuyorum dedi. Ben yeniçeriydim. Ve 1.200 civarı iletim vardı. Sonra el_sanchezle sanırsam ve  T.M.U,Harzemşah veya Hds ile bir tartışmaya girdik. Küçük bir şey ama şu ki özelde hergün bana hal hatır soran adam konuda çatır çatır benle tartışıyor. Sonra bir Akıncının şikayeti üzerine kendimi savunma hakkı tanınmadan yeniçeriliğim alındı. Kayıtlı kullanıcıda bir süre takıldım. En son İşte çelik yelek konusunda Türkiye çelik yelek ihalesi açmıştır yazıyordu. Bende ''8.ana bakım merkezinin yeleği ve nurolun plakaları yeterli olabilir. Fazla macera aramaya gerek yok dedim'' sonra bu şeytan üçlü T.M.U,Harzemşah, Hds vay anam sen nasıl böyle dersin. Bana sataştılar. Ben yinede yönetimin gözüne batmamak için düzgünce cevap verdim onlara sonra bir açtım. Banlanmışım.

O sitede isim vermekten çekinmiyorum. orko_8 ve cabatlı_53den başkası yalan belki bir kaç kişi daha vardır. Ama o T.M.U,Harzemşah ve Hds bazen bunlara search and rescue,El_sanchez,legionere,Kılıç da katılabiliyor. Ha birde bunların yandaşlarıda var yalakalık yapan onlarda zaten sitede en yaşlınız kim konusunda kendi yaşlarını 14,15 yaşında olarak yazan insanlar. adam 14 yaşında gelmiş bana savunma sanayisini öğretiyor. O sitede o saydıgım kişiler banlanırsa ben intahar ederim.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)