Gönderen Konu: Güneydoğudan öyküler önce vatan kaldırıldı.  (Okunma sayısı 19408 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
Güneydoğudan öyküler önce vatan kaldırıldı.
« : 31 Aralık 2010, 00:01:54 »
Güneydoğu’dan Öyküler Önce Vatan Yokmu,Güneydoğu’dan Öyküler Önce Vatan Kalktımı,Güneydoğu’dan Öyküler Önce Vatan Kaldırıldımı,Güneydoğu’dan Öyküler Önce Vatan Bittimi,Güneydoğu’dan Öyküler Önce Vatan Bitiyormu,Güneydoğu’dan Öyküler Önce Vatan Bitecekmi,Güneydoğu’dan Öyküler Önce Vatan Neden Yok,Güneydoğu’dan Öyküler Önce Vatan Niye Yayınlanmadı                        Melisa Sözen, Umut Kurt ve Serhat Tutumluer’in başrollerini paylaştıkları Güneydoğu’dan Öyküler Önce Vatan dizisi 2 bölüm sonra ekranlara veda edecek.

Dizi bugünkü bölümüyle veda etti.

Ya var ya artık diyecek birşey bulamıyorum. Gerçekten kim bitmesine sebep olduysa allah bin belasını versin. Bizim milletimiz hala fatmagülün suçu ne'yi seyretsin. Bu dizidede orman yerine dağda iki sevişme sahnesi konulsaydı görün siz reytingi. Diyecek birşey bulamıyorum.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı _darkraven_

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #1 : 31 Aralık 2010, 00:27:27 »
Savaş ya da kısa süreli sıcak çatışma veyahut siyasi-askeri gerginlikler dışında kalan vakitlerde milletin  yüzde 90 ı kendi milli meselelerinden bihaerdir.Bunu her ülke için doğru kabul edebilirsiniz.Bizdeki durumda budur.Halkın çoğunluğu herzaman koyun sürüsü gibidir önüne ne sürersen onu yer,onu izler.Abartmaya gerek yok.

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 31 Aralık 2010, 10:02:36 »
Tamam dizinin kaldırılması kötü olmuş bende arada sırada seyrediyorum ama çok dağınık bir konu vardı dizide. Bu diziyi yapanlar sadece milletin beklentisini ve duygusunu diziye yansıtsalardı o zaman çok uzun ömürlü olurdu, ama para kazanma hırsıyla belli bir konudan sapıp sıradan salak diziler gibi birkaç hikaye eklerseniz fazla bir beklenti içine giremessiniz.

Tamam dizi güzelde oyuncu seçimi bence iyi değil. Bu oyuncular hep dram, romantizim konulu dizi ve fimlerde oynamışlar. ister istemez insanın aklına o karakterler geliyor. bu da dizinin seviyesini aşağı çekiyor.
Bakın TRT 1 de yayınlanan sakarya fırat dizisine. Oradaki oyuncuların çoğu ilk kez tvde görünüyorlar ve çok başarılılar. ben bile tek bir bölümünü bile kaçırmadım. Neden? çünkü hikaye tamamen dizi havasınadn çıkıp askerler ve çevreleri arasında geçiyor. Türk halkı bence bunu istiyor.

Kısacası dizi iyiydi güzeldi ama yapanların amacı tamamen parasal olduğu için uzun ömürlü olmadı.Ama yinede o kadar saçma sapan dizi arasından öne çıkanlardan biriydi ve kaldırılmamalıydı...Bence SHOW tv tamamen parasal konular için kendini ayarlamış..

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #3 : 31 Aralık 2010, 10:15:33 »
Saçma sapan bir yapım olduğu için tutmadı ve kaldırıldı heralde. İlk tanıtıldığında ben de umutla baktım ancak ortaya çıkan yapım pembe dizi kıvamında çizgi film kalitesindeydi. İzlenmeyeceği belliydi haliyle.

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • unutulanlar unatanları,asla unutmaz.
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2010, 15:18:03 »
Oradaki oyuncuların çoğu ilk kez tvde görünüyorlar
Sanırım dalga geçiyorsunuz
Tayanç Ayaydınları, Zerrin Sümerlerı, Sait Genayları, Sönmez Atasoyları ve daha nice oyuncular ilk kez tv de mi görülüyor. Yazıktır, günahtır yapmayın!

Çevrimdışı shielt

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #5 : 31 Aralık 2010, 15:27:31 »
Oradaki oyuncuların çoğu ilk kez tvde görünüyorlar
Sanırım dalga geçiyorsunuz
Tayanç Ayaydınları, Zerrin Sümerlerı, Sait Genayları, Sönmez Atasoyları ve daha nice oyuncular ilk kez tv de mi görülüyor. Yazıktır, günahtır yapmayın!

Belki ben ilk kez görüyorum, sanane..!

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #6 : 31 Aralık 2010, 15:44:50 »
götürüsü  getirisini geçen  her  türlü faliyet  boşa  geçen zaman demektir   , demekki  yapımcı  yönetmen  her kimse  para kazanamamıştırki  dizi  kaldırılmıştır , yoksa  sizinde  belirtmek istediğiniz gibi  bir  siyasi baskıyla  dizinin kaldırıldığını  sanmam

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • unutulanlar unatanları,asla unutmaz.
« Yanıtla #7 : 31 Aralık 2010, 15:56:41 »
Kurtlar Vadisi Terör'e adamlar ikinci bölümünü yayınlatmadılar. RTE çıktı bas bas bağırdı terörü dizi yaptırmam diye.
Daha sonra baktı pana film hükumetle uğraşamayacak. Kadir Çöpdemir, Necati Şaşmaz ve RTE birlikte yemek yedi sonra Kurtlar Vadisi AKP propagandası yapmaya başladı teröre gelince teröristi kahraman yaptı, adına film çekti bir Allah'ın kuluda hemşerim sen ne yapıyorsun diyemedi.
Daha önce yönetmenleri, senaristi, yapımcıları, çoğu oyuncular Kurtlar Vadisi ile aynı olan Deli Yürek dizisinde ve bu dizinin Deli Yürek Bumerang cehennmi adlı filminde tarikatlar bayağı bir yerilmişti. Bu yüzden AKP Şaşmaz kardeşlere hiç sevmiyordu fırsatını bulunca ilk çelmeyi takmayı da başardılar.
Şimdi diyeceksiniz bu dizi de siyasi baskı ile mi çekildi, diziyi izleyemediğim için yorum yapamacağım. Ama şunu bilin ki aynı yapımcı, aynı senarist, aynı yönetmenin, çoğu oyuncuları aynı Deli Yürek ve Kurtlar Vadisi dizilerini çok iyi takip ettim hatta setlerine kadar gittim. Kurtlar Vadisinde kullanılan silahları kiralayan kişileri de çok iyi tanırım!
Bunları anlatma amacım; Medya ve televizyon üzerinde hükumet baskısının hiç küçümsenmeyecek şekilde olmasıdır.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #8 : 31 Aralık 2010, 16:10:06 »
özelden  devam etseniz olur mu?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #9 : 31 Aralık 2010, 16:13:21 »
Kendi aranızdaki sorunları özel mesajla çözün. Kimse sizin kavganızı izlemek zorunda değil.

5 - Konu Başlığı Açma ve İletilerde Dikkat Edilmesi Gerekenler:

E - Gereksiz başlıklar açılmamalı, konuyla ilgisi olmayan, tek bir şahsa iletilmek üzere açılan başlıklar yerine özel mesaj özelliği kullanılmalıdır.

G – Sitenin içeriği dışındaki konular veya konu dışı üyeleri rahatsız edici mesajlardan kaçınılmalı, sitenin amacı doğrultusunda keyifli paylaşımlar için katkıda bulunulmalıdır.

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com