Gönderen Konu: AN-22  (Okunma sayısı 4209 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
AN-22
« : 29 Aralık 2010, 14:21:08 »
AN-22

Rusya’da askeri uçak düştü: 11 ölü

Rusya’da askeri nakliye uçağı düştü
Rusya Savunma Bakanlığı'na ait Antonov An-22 uçağının düşmesi sonucu, 11 kişi hayatını kaybetti!

Rus haber ajansı Interfax'ın güvenlik güçlerine dayandırarak verdiği habere göre, 11 yolcu taşıyan uçak bu sabaha karşı Moskova'nın güneyinde yer alan Tula bölgesinde düştü. Interfax, uçaktaki bütün yolcuların öldüğünü belirtti.

SIKÇA GÖRÜLEN BİR OLAY
Ria Novosti haber ajansı da, uçağın Voronej kentinden Tver kentine giderken düştüğünü belirtirken, uçakta 12 kişinin bulunduğunu bildirdi. Uçağın düşmeden önce radardan kaybolduğu ifade edilen haberde, kazanın nedeninin henüz bilinmediği kaydedildi.

Rusya'da askeri uçak kazalarının sıkça görülen bir olay olduğu belirtiliyor.

AA
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2013, 01:22:31 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #1 : 29 Aralık 2010, 18:12:28 »
Rus uçaklarının sorunlu olduğunu buradan çıkarabilirmiyiz?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #2 : 29 Aralık 2010, 18:27:07 »
Rus uçaklarının sorunlu olduğunu buradan çıkarabilirmiyiz?

Çıkaramayız. Sadece Rus uçakları düşmüyor dünyada.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2010, 18:43:12 »
slm bence bakim kurallarina dikat etmiyorlar...saygilar
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2010, 19:07:19 »
....
SIKÇA GÖRÜLEN BİR OLAY
Ria Novosti haber ajansı da, uçağın Voronej kentinden Tver kentine giderken düştüğünü belirtirken, uçakta 12 kişinin bulunduğunu bildirdi. Uçağın düşmeden önce radardan kaybolduğu ifade edilen haberde, kazanın nedeninin henüz bilinmediği kaydedildi.

Rusya'da askeri uçak kazalarının sıkça görülen bir olay olduğu belirtiliyor.
...
AA

Burası şişirme o zaman.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #5 : 29 Aralık 2010, 19:31:58 »
Şişirme.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #6 : 30 Aralık 2010, 10:15:55 »
rus uçaklarıda  diğer uçaklarda  düşebilir !  plot  hatası olabilir , hava  şartları olabilir , teknik bir sıkıntı olabilir yada en basitinden  motoruna  ufak bir kuş bile  kaçmış olabilir  geceleri  bir belgesel kanalında  ''uçak kazası raporu'' isminde  bir program var  belki onlarca bölümüne bakmışımdır
ankarada askerliğim sırasında  bir  tel koptuğu için  önümde  burnunun üzerine çakılan bir  eğitim uçağını  gören  canlı tanığım ,  bir tel  sadece 1 tel kopmuştu ve  inişten birkaç saniye sonra kuyruk havaya yükseldi  burun  yere çakıldı  allahtan  plotumuza birşey olmadı. yani bir uçağın düşmesi o uçağın  kötü olduğunu  göstermez.