Gönderen Konu: Konu Dışı Bir Konu  (Okunma sayısı 3628 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ateş

• T.M.U
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Konu Dışı Bir Konu
« : 26 Aralık 2010, 22:32:36 »
Konuya dönebiliriz 8)
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2010, 15:07:28 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
Türk Mig-29'ları Yenileniyor
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2010, 23:43:49 »
Konuya dönebiliriz 8)

Polislik görevini burdada başarıyla yerine getiriyorsunuz.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı Ateş

• T.M.U
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #2 : 27 Aralık 2010, 00:22:01 »
Konuya dönebiliriz 8)

Ne polisi?

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #3 : 27 Aralık 2010, 01:12:45 »
Konuya dönebiliriz 8)

Ne polisi?

Yok bişey zaten size ,Harzemşaha ve HDS ye feci sinirliyim trmilitaryden banlatınca mutlumu oldunuz. bi yerinize kına neyse bu site[defenceturk] deki kişilerin çoğuda trmilitaryde sizin gibi kayırıklı üyelerin biyerlerinin kalkaması havalanmalaarı ve ezme saldırılarınız yüzünden banlanmıştır.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #4 : 27 Aralık 2010, 01:16:15 »
Aranızdaki kişisel sorunları özel mesajla çözme yoluna giderseniz seviniriz. Bu sorunlar site sakinlerini ilgilendirmiyor çünkü. Kimsenin konunun içeriğini kendi kişisel sorunlarıyla değiştirme hakkı yok.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı sephiroturk

• DefenceTurk
  • *
  • -3
« Yanıtla #5 : 27 Aralık 2010, 01:41:05 »
Aranızdaki kişisel sorunları özel mesajla çözme yoluna giderseniz seviniriz. Bu sorunlar site sakinlerini ilgilendirmiyor çünkü. Kimsenin konunun içeriğini kendi kişisel sorunlarıyla değiştirme hakkı yok.

Bence sorun kisisel degil, ben dahil bir kaç üyeyi ilgilendiriyordur ,hawkerx arkadasi anliyor ve katiliyorum  >:(

Çevrimdışı Ateş

• T.M.U
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #6 : 27 Aralık 2010, 13:47:48 »
Yok bişey zaten size ,Harzemşaha ve HDS ye feci sinirliyim trmilitaryden banlatınca mutlumu oldunuz. bi yerinize kına neyse bu site[defenceturk] deki kişilerin çoğuda trmilitaryde sizin gibi kayırıklı üyelerin biyerlerinin kalkaması havalanmalaarı ve ezme saldırılarınız yüzünden banlanmıştır.
Seni ben uzaklaştırmadım.Git seni uzaklaştırana tafralan.Sanki birşey demişiz gibi konuşuyor.Benle ne alakası var konunun?Saçmalama vaktin geldi galiba yine.Uzaklaştırılmadan önce trmilitary de arkadaşların sana karşı tutumunu okusaydın tek kelime etmediğimi görürdün.Çoğu kişi yazdı senin hakkında birşeyler ama ben yazmadım.

Neyse konu dışı iletileri silebilirsiniz sn.SKYWOLF.
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2010, 14:46:14 Gönderen: Ateş »

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
Konu Dışı Bir Konu
« Yanıtla #7 : 27 Aralık 2010, 15:16:29 »
Seni ben uzaklaştırmadım.Git seni uzaklaştırana tafralan.Sanki birşey demişiz gibi konuşuyor.Benle ne alakası var konunun?Saçmalama vaktin geldi galiba yine.Uzaklaştırılmadan önce trmilitary de arkadaşların sana karşı tutumunu okusaydın tek kelime etmediğimi görürdün.Çoğu kişi yazdı senin hakkında birşeyler ama ben yazmadım.

Neyse konu dışı iletileri silebilirsiniz sn.SKYWOLF.

Ne hadi yapma ama herkes sizin üçlü hds harzemşah tmu biliyor. sitede kaç kişi sizin ezme psikolojinizden atıldı. Trbizansın rahipleri sizi. geçen trmilitaryde bir otokar cobra maliyet hesabı konuşması vardı eğer o yanlış hesapları bir yeni üye ve kayıtlı kullanıcı yapsaydı , bilgisiz cahil boş boş konuşan,saçmalayan olurdu ama sizden olduu için gülümseme vs. yemeyin bizi lütfen. Saçmalamaymış yakında kendi askeri tartışma platformumu açacagım zaten.

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Konu Dışı Bir Konu
« Yanıtla #8 : 27 Aralık 2010, 15:21:23 »
Farklı bir forumdaki tartışmayı farklı bir forumda niye devam ettiriyorsunuz ? Yetmiyormu acaba kocaman bir forum ? Ve özel mesaj sistemi ? Ha hata yapmışınızdır olabilir herkes hata yapar ama konuyu uzatmaya gerek yok.Benden daha bilgili üstatlarsınız bırakında bu çocukça tartışmaları biraz bilgi alışverişi yapalım bilmediğimiz sorulara yanıt verin vb işler yapmak daha iyidir.

Edit: İmla