TÜRK SAVUNMA SANAYİ > Yerli Kara Sistemleri ile İlgili Gelişmeler

ASELSAN Leopard-2NG

<< < (30/34) > >>

metin62:
Sn Battlestar'ın paylaşmış olduğu foto da görülen Leo A4  zırh modifikasyonlu  tank prototip olabilirmi?

Fotoda görülen tank'a gerekli ATGM+ Roket sensörlerini tam göremediğim için  takıldığını varsayarak konuya değinmiyorum.
Ancak tanka  monte edilmiş görünen Taret yan ve ön ek zırh modülleri ve tankın ön cephesine yerleştirilmiş olan ek zırh modüller kanımca daha güzel şekilde yerleştirilebilme olasılığı mümkündü. Arkadaşların da bahsetmiş olduğu gibi  Aselsan NG modifikasyonu veya halen başka ülkeler tarfından gerçekleştirilmiş olan model olarak düşünebileceğimiz örnekler mevcut. Taret üzerindeki Mg3 kalması  düşünülmesi gereken konular.

Mevcut Leo 2A4 lerin kaçına modernizasyon yapılmaya karar verildi bilen varmı? ayrıetten Leo 1A3 ler' modernizasyon yapılması düşünülmüyormu?

Raptor44:

--- Alıntı yapılan: BATTLESTAR - 21 Mart 2019, 21:55:56 ---
--- Alıntı yapılan: Raptor44 - 21 Mart 2019, 21:50:30 ---Boşluklu zırh ve elektronik sistemleri üst düzeye çıkartırlar umarım diyorum birde NG gibi bir tasarıma gidilirse hoş olur

--- Alıntı sonu ---

Hocam üstteki boşluk zırhta ön kısımdaki zırhı ben aşırı derecede sabraların ön taraftaki reaktif zırha benzettim ?

--- Alıntı sonu ---
Evet takılan parçaların tamamı reaktif zırh gördüğüm kadarıyla
Ben olsam belki biraz delice gelicek lakin boşluklu zırh eklemeleri yapıp onun üstüne reaktif zırh parçaları koyduktan sonra etrafı kafes zırh ile çevrelerim bu sayede maksimum koruma sağlanmış olur

sailordream:
Bunu beklerken

Bunu aldık.

Bence BMC

serkan:
üçün birini aldık gibi olmuş

BlackHawk89:
Şu işi aselsana bıraksalar harikalar çıkartır. Bmc modernizasyondan ne anlasın.

Evet belki çoğu parça yine almanlardan gelir ama ne olduğu belli olur.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git