Gönderen Konu: ŞEHİT VE GAZİLERİMİZ  (Okunma sayısı 180612 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timsah

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Ynt: ŞEHİT VE GAZİLERİMİZ
« Yanıtla #40 : 05 Aralık 2010, 12:16:29 »
bu sorunun cevabını en iyi lleo verrir ona sormak lazım baksana amerikan hastanesinde yatmayla birilerini gladyocu olarak suçlaya biliyor,ben kıyaslama yaptım kimseye hali hazırda iftira atmam.

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • unutulanlar unatanları,asla unutmaz.
« Yanıtla #41 : 05 Aralık 2010, 12:22:08 »
Herkes saçmalama yarışına girmiş. Siz Eşref Bitlis'in hayatını kaybetmeden önce açıklamalarını biliyormusunuz.
Heron olayına gelelim. Heron'un operatörleri kimdi biliyormusunuz.

Fetullah Gülen tayfası görevlerini çok güzel yapıyor başarılıda oluyorlar.
Benim merak ettiğim bir konu ise bu kadar trajı komik bir adama nasıl inanıyorsunuz?
Bakınız; Kendisine hitap edilen suçlamalara karşı cevabı
Alıntı
Ben kimseye zarar vermem, veremem ki.” dedi. Hüzünlü bir sesle odasına giren arıyı anlattı.
“Uçamıyordu, felç geçirmiş gibi bir hali vardı. Belki açlıktandır deyip bir kaşık balın içine bıraktım olmadı. Yanına su koydum iyileşmedi. Ne yapsam düzelmiyordu. Aldım, bahçeye bıraktım. Sonra oturdum yarım saat ağladım. Ben kimseye tokat vuramam…”
Bir konuda ki o konuda siyaset değil ülkenin bağımsızlığına geleceğine dair bir yorum yazdım ki buna hiç bir kişisel görüşe bağlı yorum katmadan da yazdım.
Birilerinin kendi görüşüne uymadığı için, fütursuzca konuyu kilitlediler bir de sitede siyaset yapmayın diyerek kilitlediler.

Çevrimdışı timsah

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #42 : 05 Aralık 2010, 12:26:48 »
Bu ülkede sular ters akmaya başlamış nedesek boş.

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #43 : 05 Aralık 2010, 12:42:55 »
Ne kadar salakca şeylerle uğraşıyorsunuz.

İşinize bakın...herkese anlatıyorum, siyaset yapmayın kendi ideolojiniz sizde kalsın diyorum ama kimse anlamıyor..ne yani biz demi sertleşelim biz de mi konu kilitleyelim...

çıtayı aşıyorsunuz...

bundan sonra farklı davranacam HERKESE !

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #44 : 05 Aralık 2010, 12:52:14 »
Ne kadar salakca şeylerle uğraşıyorsunuz.

İşinize bakın...herkese anlatıyorum, siyaset yapmayın kendi ideolojiniz sizde kalsın diyorum ama kimse anlamıyor..ne yani biz demi sertleşelim biz de mi konu kilitleyelim...
çıtayı aşıyorsunuz...
bundan sonra farklı davranacam HERKESE !
Ülke meselesini salakça görenler ya zekasız ya gamsız olarak görüyorum.
Aslında bunun sebebi siyaset filan değil, kendi görüşüne ters gelen bir şeyi hazmedememe ve cevap veremenin hırsıdır.
Hiç yorum katmadan ülkenin dinamiklerini tehdit eden fiileri yazmak siyaset mi yoksa bunları fütursuzca kilitlemek mi siyaset.

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
« Yanıtla #45 : 05 Aralık 2010, 12:54:46 »
bu sorunun cevabını en iyi lleo verrir ona sormak lazım baksana amerikan hastanesinde yatmayla birilerini gladyocu olarak suçlaya biliyor,ben kıyaslama yaptım kimseye hali hazırda iftira atmam.
ben ne fetullah hocanin adamiyim  nede talebesi sikisinca neden hemen ona saldiriyorsun?siyasette yapmiyorum suclamada ilhan selcuk guya solcu gecinir ama herzaman darbeleri desteklemistir,hastene olayi suyun gorunen yuzu senelerce bu ulkenin evlatlari kiskirtacaksin ama kendine gelince onlarin hizmetine gideceksin.ya kardesim biraz degisik medyalari okusana uls tv birakta baska yayinlara bak anlarsin.birileri ust duzey pasalarimiz katlediyorsa,birileri askerimizi arkadan vuruyorsa bunun neresi siyatset ?heron olayi patlak vereli ne kadar oldu o da mi siyatset?
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı rstr617

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #46 : 05 Aralık 2010, 12:56:40 »
Konuyu kilitlettirmeyin lütfen.

Ve siyasete çekmeyin.

Bu mesele ileride gündeme gelecek, bu konunun durması gerekiyor.

ruhumuz var teslim etmeden önce

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #47 : 05 Aralık 2010, 13:17:38 »
Madem siyaset yasak bu konu niye açıldı. Ayrıca bir teze anti-tez sunmak yasak mı?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #48 : 05 Aralık 2010, 13:19:33 »
Siyaset yasak değil.
Siyasi propaganda yasak.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #49 : 05 Aralık 2010, 13:23:27 »
Sn.SKYWOLF peki sizden şu konuya attığım mesaj hakkında bir siyasi propaganda olup olmadığına dair elinizi vicdanınıza koyarak cevaplarmısınız.
http://www.defenceturk.com/index.php?topic=2547.msg16562#msg16562