Gönderen Konu: ÇEŞİTLİ SİTE LİNKLERİ...  (Okunma sayısı 99032 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Ynt: ÇEŞİTLİ SİTE LİNKLERİ...
« Yanıtla #190 : 15 Kasım 2014, 23:39:16 »

Aynı kişi yine özel mesaj yolladı siteye davet etmek için

İyide şikayet eder gibi niye paylaşım yapıyorsunuz ki. Davet ettiyse etmiştir , ne var yani. Bu arada sayın yönetime bir önerim olacak ,forum teması sanki eskiden daha güzeldi. Eski formata dönseniz diyorum. eskiden yazılar falan daha okunaklıydı ,anlaşılırdı. Arka temada ALTAY Tankı güzel gözükmekle birlikte yazı karakteri çok bozuk , insanın gözlerini rahatsız ediyor. Tabi ki takdir sizindir.

Saygılar.

Sitemizin diğer forum sitelerinde olmayan çoklu tema özelliği var. Birinin beğendiğini öteki beğenmiyor. Ötekinin beğendiğini beriki beğenmiyor. O halde herkes hangi temayı beğeniyorsa onu kullansın. Eski temayı veya kullanmak istediğiniz başka bir temayı kendi profilinizden ayarlayabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıda nasıl yapacağınız anlatılıyor.

http://www.defenceturk.com/index.php/topic,5156.0.html

Not: Şu an kulandığımız ana tema ile önceki temanın yazı karakteri aynı. Ancak şu an kullandığımız tema mozilla dışındaki tarayıcılarda verimli çalışmıyor. Daha küçük görünüyor. Bunu düzeltmek için bu tema aktif olarak forumda. Ancak yardımcı olacak arkadaşın işleri yoğunlaştığı için halen beklemede malesef.
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2014, 01:39:29 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #191 : 04 Aralık 2014, 14:44:35 »
Türkiye nin en büyük savunma forumu sizi de üyesi görmek istiyor.
Üye olan her keze 9 inç ipad hediye ediliyor

http://military.freeforums.org/

« Son Düzenleme: 04 Aralık 2014, 17:03:28 Gönderen: SKYWOLF »
beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #192 : 04 Aralık 2014, 17:03:50 »
Türkiye nin en büyük savunma forumu sizi de üyesi görmek istiyor.
Üye olan her keze 9 inç ipad hediye ediliyor

http://military.freeforums.org/

Günün en ilginç mesajı bu herhalde.  ;D
Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Ama yine de saçmalamayın bence!
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2014, 17:04:44 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #193 : 04 Aralık 2014, 22:23:01 »
Yaza kadar 100 kişi olmayı arzu ediyoruz. Agrasif büyüyoruz paraysa para gözden çıkarttık
beğen

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #194 : 04 Aralık 2014, 22:40:31 »
EDİT
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2014, 22:55:04 Gönderen: PARTİKÜL »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #195 : 05 Aralık 2014, 00:53:11 »
Yaza kadar 100 kişi olmayı arzu ediyoruz. Agrasif büyüyoruz paraysa para gözden çıkarttık

Demek böyle asabi  ruh yapısıyla büyüyorsunuz. Ipadi neden veriyorsunuz peki! Parayla saadet olmaz. Forum zaman ve bilgi ile gelişir. ;)

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #196 : 05 Aralık 2014, 01:53:11 »
Biraz free alanda garip kaldık ondan üstad.
script işleri hosting işleri filan becerebilsek bizde doğru düzgün forum sitesi kurardık ama free alanda gariban kaldık ciddiye alınmıyoruz pek.
Son 10 günde 2 üyemiz oldu son durum biraz moral bozucu.
Burayı satarsan filan haberimiz olsun emi.
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2014, 01:54:44 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #197 : 05 Aralık 2014, 02:08:52 »
Biraz free alanda garip kaldık ondan üstad.
script işleri hosting işleri filan becerebilsek bizde doğru düzgün forum sitesi kurardık ama free alanda gariban kaldık ciddiye alınmıyoruz pek.
Son 10 günde 2 üyemiz oldu son durum biraz moral bozucu.
Burayı satarsan filan haberimiz olsun emi.

Bozma moralini, dediğim gibi biraz zaman, biraz bilgi, yavaş yavaş gelişir.
Kervan yolda dizilir, unutma.
Sosyal medya artık forum sitelerinin önüne geçti. Durgunluk biraz da ondan. ;)
Hayırlı olsun tekrar.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #198 : 05 Aralık 2014, 21:37:55 »
Senin forum 2400 kişi. Moral bozma diyorsun ama bizimkinin 2400 olması için hesap yaptım bu hızla 44 yıl sürecek.
beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #199 : 06 Aralık 2014, 08:35:09 »
Usta bir ressamın öğrencisi eğitimini tamamlamış. Büyük usta, öğrencisini uğurlamış. Çırağına " Yaptığın son resmi, şehrin en kalabalık meydanına koyar mısın?" demiş.

" Resmin yanına bir de kırmızı kalem bırak. İnsanlara, resmin beğenmedikleri yerlerine bir çarpı koymalarını rica eden bir yazı iliştirmeyi de unutma" diye ilave etmiş.

Öğrenci, birkaç gün sonra resme bakmaya gitmiş. Resmin çarpılar içinde olduğunu görmüş. Üzüntüyle ustasının yanına dönmüş. Usta ressam, üzülmeden yeniden resme devam etmesini tavsiye etmiş.

Öğrenci resmi yeniden yapmış.Usta, yine resmi şehrin en kalabalık meydanına bırakmasını istemiş.

Fakat bu kez yanına bir palet dolusu çeşitli renklerde boya ile birkaç fırça koymasını söylemiş.

Yanına da, insanlardan beğenmedikleri yerleri düzeltmesini rica eden bir yazı bırakmasını önermiş. Öğrenci denileni yapmış. Birkaç gün sonra bakmış ki, resmine hiç dokunulmamış. Sevinçle ustasına koşmuş.

Usta ressam şöyle demiş:

"İlkinde, insanlara fırsat verildiğinde ne kadar acımasız bir eleştiri sağanağı ile karşılaşılabileceğini gördün. Hayatında resim yapmamış insanlar dahi gelip senin resmini karaladı.

İkincisinde, onlardan müspet,yapıcı,olumlu olmalarını istedin. Yapıcı olmak eğitim gerektirir. Hiç kimse bilmediği bir konuyu düzeltmeye cesaret edemedi."

- Emeğinin karşılığını, ne yaptığını bilmeyen insanlardan alamazsın.
- Değer bilmeyenlere sakın emeğini sunma.
- Asla bilmeyenle tartışma.
 ;)