Gönderen Konu: EHSAN  (Okunma sayısı 7307 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
EHSAN
« : 25 Kasım 2010, 12:06:39 »
Dünyada amerika,avustralya ve kanadadan sonra 4. Olarak Elektronik Harp sanayii olan EHSAN ssm katkılarıyla 2010 ocak ayında kurulmuş..
Şimdi haberimiz oluyor..

Bizim için çok önemli olan bu şirketin başarılarını diliyorum..

Fazla bir tanıtım yapamayacağım çünkü kendilerini tanıtamıyorlar...Ayrıntılı bilgiyi web sitesinden alabilirsiniz.

Vatana millete hayırlı olsun..

http://www.ehsan.com.tr/

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
EHSAN
« Yanıtla #1 : 25 Kasım 2010, 18:14:15 »
Siteye Call of Duty 4 ten resimler koymuşlar :). EH sistemleri yapıyorlar ama ne aşamadalar anlamadım. GPS KARIŞTIRICI

YÜKSEK GÜÇLÜ KÜRESEL YER BULUM SİSTEMİ SİNYALİ KARIŞTIRICI

TACAN KARIŞTIRICI

YÜKSEK GÜÇLÜ KÜRESEL YER BULUM SİNYALİ AKTARICISI

Bu projeler ülkemizde geliştirilmiş ve milli projelerdir
Bunları 1 senede yapabilmişlerse iyi yani.

Çevrimdışı _darkraven_

• DefenceTurk
  • *
  • 0
EHSAN
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2010, 18:51:28 »
Web sitesinin amatör haline görünce hayal kırıklığına uğradım...

Ürünler iyi duruyor ama  seyir füzelerinininin seyir sistemini aldatan bir sistem yaparlarsa tadından yenmez...Malum rusların ırak savaşında saddama verdikleri sistem tomahawklar patır patır Urfaya düşmüştü Bağdat yerine...

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
EHSAN
« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2010, 21:10:03 »

Ürünler iyi duruyor ama  seyir füzelerinininin seyir sistemini aldatan bir sistem yaparlarsa tadından yenmez...Malum Rusların ırak savaşında saddama verdikleri sistem tomahawklar patır patır Urfaya düşmüştü Bağdat yerine...

Harbi birara bizim doğu illerine füze falan düşüyordu değil mi? :D Ben amerikan füze ve bomba sistemlerine pek güvenmiyorum ya da kullanıcıları bir halta yaramaz. Patriotların ıska geçtiği haberleri var, birara bizi bombalıyorlardı ırak yerine ve Afganistanda askerlere hava desteği diye kendi askerlerini bombaladıkları da olmadı değil :D.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
EHSAN
« Yanıtla #4 : 25 Kasım 2010, 21:14:44 »

Ürünler iyi duruyor ama  seyir füzelerinininin seyir sistemini aldatan bir sistem yaparlarsa tadından yenmez...Malum Rusların ırak savaşında saddama verdikleri sistem tomahawklar patır patır Urfaya düşmüştü Bağdat yerine...

Bu nasıl bir cümle? Emin misiniz Urfa'ya düşen seyir füzesinin Rusların Saddam'a verdikleri tomahawklar olduklarına? 8)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
EHSAN
« Yanıtla #5 : 26 Kasım 2010, 08:31:43 »
Rusların verdiği sistem sayesinde Amerikalıların yolladığı tomahawk ların bağdat yerine urfaya (cizre olacak) düştüğünü anlatıyor arkadaş...Eksik cümle var :D

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
EHSAN
« Yanıtla #6 : 26 Kasım 2010, 09:29:38 »
Rusların verdiği sistem sayesinde Amerikalıların yolladığı tomahawk ların bağdat yerine urfaya (cizre olacak) düştüğünü anlatıyor arkadaş...Eksik cümle var :D

Onu anladım da, anlayana kadar... ::)
Site genelindeki tüm üyelerimiz iletilerinde kullanıkları dili yazım kurallarına uygun ve daha anlaşılır biçimde yazsalar daha iyi olmaz mı?

Not: Kaç Tomahawk düşmüş? Bunların düşma nedeninin Rusların veridği sistem olduğu ne malum? Öyleyse düşmeyenler neden düşmemiş? vs vs..
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı _darkraven_

• DefenceTurk
  • *
  • 0
EHSAN
« Yanıtla #7 : 26 Kasım 2010, 17:13:16 »

Ürünler iyi duruyor ama  seyir füzelerinininin seyir sistemini aldatan bir sistem yaparlarsa tadından yenmez...Malum Rusların ırak savaşında saddama verdikleri sistem tomahawklar patır patır Urfaya düşmüştü Bağdat yerine...

Sistem  yerine sistemle  olacaktı bir le  nelere kadirmiş  ;D

-----

Şöyle anlatayım Doğu Akdenizde konuşlu abd gemileri füze atışlarını yaptılar füzeler İskenderun körfezinden hava sahamıza giriş yaptılar.(mahalledeki lisenin bahçesinde basket oynuyorduk o zaman iyi hatırlıyorum tepemizden geçmişlerdi uçak sandık sonra arkadaşın video kamerasıyla bakınca kanatları olmadığını anladık füze olduğu kesinleşti)Maraşa kadar devam etti Maraş üzerinde düzeldi rotaları Urfa üzerinden tekrar 90 derece yön değiştirip Iraka döneceklerdi ama dönemediler  ;D Abd açıklama yaptı Urfaya düşen füzelerden sonra Rusyayı suçladı füzeleri yanıltan sistemi ıraka neden verdin diye vs.. hikaye kısaca bu Ruslar muhtemelen sistemi geri aldı ıraktan ya da abd tomahawkları eh ye karşı daha dirençli hale getirdi.(2. ihtimal zayıf 1. ihtimal daha mantıklı)
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2010, 17:27:00 Gönderen: _darkraven_ »