TÜRK SAVUNMA SANAYİ > Türk Savunma Sanayi Firmaları

EHSAN

(1/2) > >>

RekarnO:
Dünyada amerika,avustralya ve kanadadan sonra 4. Olarak Elektronik Harp sanayii olan EHSAN ssm katkılarıyla 2010 ocak ayında kurulmuş..
Şimdi haberimiz oluyor..

Bizim için çok önemli olan bu şirketin başarılarını diliyorum..

Fazla bir tanıtım yapamayacağım çünkü kendilerini tanıtamıyorlar...Ayrıntılı bilgiyi web sitesinden alabilirsiniz.

Vatana millete hayırlı olsun..

http://www.ehsan.com.tr/

EfsaneAsker:
Siteye Call of Duty 4 ten resimler koymuşlar :). EH sistemleri yapıyorlar ama ne aşamadalar anlamadım. GPS KARIŞTIRICI

YÜKSEK GÜÇLÜ KÜRESEL YER BULUM SİSTEMİ SİNYALİ KARIŞTIRICI

TACAN KARIŞTIRICI

YÜKSEK GÜÇLÜ KÜRESEL YER BULUM SİNYALİ AKTARICISI

Bu projeler ülkemizde geliştirilmiş ve milli projelerdir
Bunları 1 senede yapabilmişlerse iyi yani.

_darkraven_:
Web sitesinin amatör haline görünce hayal kırıklığına uğradım...

Ürünler iyi duruyor ama  seyir füzelerinininin seyir sistemini aldatan bir sistem yaparlarsa tadından yenmez...Malum rusların ırak savaşında saddama verdikleri sistem tomahawklar patır patır Urfaya düşmüştü Bağdat yerine...

EfsaneAsker:

--- Alıntı yapılan: _darkraven_ - 25 Kasım 2010, 18:51:28 ---Web sitesinin amatör haline görünce hayal kırıklığına uğradım...

Ürünler iyi duruyor ama  seyir füzelerinininin seyir sistemini aldatan bir sistem yaparlarsa tadından yenmez...Malum Rusların ırak savaşında saddama verdikleri sistem tomahawklar patır patır Urfaya düşmüştü Bağdat yerine...

--- Alıntı sonu ---

Harbi birara bizim doğu illerine füze falan düşüyordu değil mi? :D Ben amerikan füze ve bomba sistemlerine pek güvenmiyorum ya da kullanıcıları bir halta yaramaz. Patriotların ıska geçtiği haberleri var, birara bizi bombalıyorlardı ırak yerine ve Afganistanda askerlere hava desteği diye kendi askerlerini bombaladıkları da olmadı değil :D.

SKYWOLF:

--- Alıntı yapılan: _darkraven_ - 25 Kasım 2010, 18:51:28 ---Web sitesinin amatör haline görünce hayal kırıklığına uğradım...

Ürünler iyi duruyor ama  seyir füzelerinininin seyir sistemini aldatan bir sistem yaparlarsa tadından yenmez...Malum Rusların ırak savaşında saddama verdikleri sistem tomahawklar patır patır Urfaya düşmüştü Bağdat yerine...

--- Alıntı sonu ---

Bu nasıl bir cümle? Emin misiniz Urfa'ya düşen seyir füzesinin Rusların Saddam'a verdikleri tomahawklar olduklarına? 8)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git