Gönderen Konu: HOŞGELDİNİZ  (Okunma sayısı 78495 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muavenet

• DefenceTurk
  • *
  • 0
HOŞGELDİNİZ
« Yanıtla #20 : 13 Nisan 2010, 01:40:35 »
mühendisim ve bir savunma kuruluşumuzda çalışıyorum.
Forum hayırlı olsun öncelikle. Forumun az tartışmalı, dolu içerikli olmasını diliyorum. Öncelikle belirteyim. Türkiye'de savunma sanayii ile az sayıda insan ilgileniyor. belki de yüzde 90'ı lise veya üniversite öğrencisi veya bu yıllarda yakından ilgilenmeye başlamış durumda. Bu nedenle bi çok zaman çok temel şeyler bile bilinemeyebiliyor bunları son derece hoş görüyle karşılayalım. kendimiz de bu tip bir hataya düşebiliriz tabi. Bilgimiz, kendi alanımız dışında ki alanlarda ancak magazin bilgisinden ibaret bu nedenle kusurlarımız, hatalarımız affola. Saygılar

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • Beyniyle düşünmeyen bizden değildir.
HOŞGELDİNİZ
« Yanıtla #21 : 13 Nisan 2010, 15:05:09 »
mühendisim ve bir savunma kuruluşumuzda çalışıyorum.
Forum hayırlı olsun öncelikle. Forumun az tartışmalı, dolu içerikli olmasını diliyorum. Öncelikle belirteyim. Türkiye'de savunma sanayii ile az sayıda insan ilgileniyor. belki de yüzde 90'ı lise veya üniversite öğrencisi veya bu yıllarda yakından ilgilenmeye başlamış durumda. Bu nedenle bi çok zaman çok temel şeyler bile bilinemeyebiliyor bunları son derece hoş görüyle karşılayalım. kendimiz de bu tip bir hataya düşebiliriz tabi. Bilgimiz, kendi alanımız dışında ki alanlarda ancak magazin bilgisinden ibaret bu nedenle kusurlarımız, hatalarımız affola. Saygılar
Hoş geldiniz, sizin gibi ülkeyi ileriye götüren başarılı mühendislerimiz bizim tüm yazdıklarımızın sebebi.İyi ki varsınız.

Çevrimdışı muavenet

• DefenceTurk
  • *
  • 0
HOŞGELDİNİZ
« Yanıtla #22 : 13 Nisan 2010, 22:22:18 »
Teşekkürler sayın Felix.İnşaallah hayırlı hizmetlerde bulunuruz milletimize ve devletimize. Hoşbulduk.

Çevrimdışı tarkat16

• DefenceTurk
  • *
  • 0
HOŞGELDİNİZ
« Yanıtla #23 : 14 Nisan 2010, 13:03:56 »
Ben öğretmenim.Asker kökenli bir babanın evladı olduğumdan çocukluğumdan beri savunma sanayimizin gelişimini takip etmeye çalışıyorum.Babamın biz küçükken eve getirdiği silahlı kuvvetler dergileri bende böyle bir merakın ve sevginin oluşmasını sağladı.Uzun yıllardır da Savunma ve Havacılık dergisini düzenli olarak takip ederim.Turkish Fefence sitesinde bu sitenin ismine rastladım ve üyelik başvurusu yaptım.Site yönetimine ve diğer üyelere sevgi ve başarı temennilerimle...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
HOŞGELDİNİZ
« Yanıtla #24 : 14 Nisan 2010, 13:06:41 »
Hoşgeldiniz.
İlgi duyudğunuz konularda burada aradığınız herşeyi bulabileceğinizi düşünüyorum. Sitemiz bunun için kuruldu.
Keyifli paylaşımlar...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Sİlahtar

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Ynt: HOŞGELDİNİZ
« Yanıtla #25 : 09 Ocak 2011, 13:09:45 »
oo canlar hoşbulduk nasılsınız
Hoşgeldiniz hocam...
Eğer imzam size tanıdık geliyorsa takma adınızın nereden geldiğini biliyor olabilirim...
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2011, 13:11:26 Gönderen: Sİlahtar »
Religion is hate,Religion is fear,Religion is war...

TRDefence Forum: http://www.trdefence.com/forum/index.php
Explain Turkish Military in English...

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
HOŞGELDİNİZ
« Yanıtla #26 : 21 Ocak 2011, 00:30:01 »
Herkese merhabalar. Buraya üye olmaktan memnunum ve keyifli zaman geçireceğime inanıyorum.
bağımsızlık, benim karakterimdir!

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
HOŞGELDİNİZ
« Yanıtla #27 : 21 Ocak 2011, 00:32:41 »
Hoşgeldiniz. Dilerim istediğiniz şekilde zaman geçirirsiniz sitemizde.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
HOŞGELDİNİZ
« Yanıtla #28 : 22 Ocak 2011, 11:05:30 »
Cüzzamın tedavisi bulunmamışmıydı :)
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı cüzzamlı melek

• cüzzamlı melek
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
HOŞGELDİNİZ
« Yanıtla #29 : 01 Şubat 2011, 22:17:09 »
kanas,

bahsettiğim cüzzam, insanların ruhlarına sineninden... tedavisi yok..:) telefonumun ana ekranını süsleyen harika tüfeği isim seçmen güzel....
bağımsızlık, benim karakterimdir!