Gönderen Konu: Mısır'da Tansiyon Yükseldi  (Okunma sayısı 29472 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
  • Akıl herşeyindir-Falcon
Mısır Karıştı
« Yanıtla #70 : 11 Şubat 2011, 20:30:27 »
başka kimler

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Mısır Karıştı
« Yanıtla #71 : 11 Şubat 2011, 20:50:18 »
kafkaslar.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Mısır Karıştı
« Yanıtla #72 : 12 Şubat 2011, 08:50:15 »
demokrasi ......
halkını  aç bırakıp kendisi 60 milar dolarlık bir  servet  ediniyor  :-[ akrabalarının  çoğu milyar dolarlık servetlere  sahip  >:(  birde  utanmadan  yolsuzluk  yapmadan kazandıklarını iddaa ediyorlar  ,  utanmadan  onurlu bir  çıkış  yolu  aradığını  söylüyor  ve hala  bu adamı  savunanlar  var  bazıları  alışmış olacakki  hala  aynı adamın  başta kalmasını   istiyor.

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
Mısır Karıştı
« Yanıtla #73 : 12 Şubat 2011, 13:32:37 »

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
Mısır Karıştı
« Yanıtla #74 : 13 Şubat 2011, 14:10:53 »
Mısır'da Göstericiler Yeniden Meydanda
Mısır'da Tahrir Meydanına Ordunu Çadırları Temizlemek İçin Müdahalesi ile Göstericilerin Meydana Akın Ettiği Bildirildi.
Mısır'ın başkenti Kahire'de göstericilerin kamp kurduğu Tahrir meydana ordunu çadırları temizlemek için müdahalesi ile binlerce göstericinin şehrin merkezine akın ettiği bildirildi. Askerler, Tahrir meydanındaki çadırları kaldırırken, olayı duyan binlerce göstericinin meydana akın ettiği belirtiliyor. Göstericiler, ordunun söz verdiği reformları yapana kadar meydanda kalacaklarına yemin ettiklerini ifade ediyor.

Askeri polis göstericilere Tahrir meydanında yaşamın normale dönmesi ve çadırları kaldırma çağrısında bulunurken, protestocular "Ordu ve halk birleşiktir" ve "Zafere kadar devrim, devrim" sloganları attı.

Askeri polis meydanda trafiğin yeniden başlaması için göstericileri dağıtmaya çalışırken, asker ile göstericiler arasında zaman zaman kargaşa yaşandı. Meydanın bazı yerlerinde ise göstericiler araçların geçmesi için yol gösterirken, bazıları da yerleri süpürerek meydanı temizledi. - KAHİRE

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
Mısır Karıştı
« Yanıtla #75 : 13 Şubat 2011, 14:15:05 »
Arkadaşlar bize ne Mısır'dan yaa, bence Mısır hep böyle geri kalmış bir ülke olarak kalsın. İnsanları sömürülsün, üretmesin, diktayla yönetilsin ve hep 3. hatta 4. dünya ülkesi olarak olduğu yerde saysın. Bana ne Mısır'dan, neden bu kadar ilgilendiriyor bizi anlamıyorum.
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
Mısır Karıştı
« Yanıtla #76 : 13 Şubat 2011, 14:21:05 »
Arkadaşlar bize ne Mısır'dan yaa, bence Mısır hep böyle geri kalmış bir ülke olarak kalsın. İnsanları sömürülsün, üretmesin, diktayla yönetilsin ve hep 3. hatta 4. dünya ülkesi olarak olduğu yerde saysın. Bana ne Mısır'dan, neden bu kadar ilgilendiriyor bizi anlamıyorum.
Bize yakın bizide sonuçta ilginediren bir ülke ortadogu nedemekse Mısırda o demek

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Mısır Karıştı
« Yanıtla #77 : 13 Şubat 2011, 14:37:28 »

Sonra bize düşman olarak devam etsin, bir pazarı kaybedelim, onun Filistin için yapmadığı şeyleri biz yapmaya çalışalım milletle papaz olalım, hatta dediğiniz gibi Irak, Afganistan gibi bir yer olsun ABD girsin kendilerinin şimdi alamadıkları demokrasi için... Peki sonuç ne oluyor? Sıkıntı çekiyoruz. Daha 2 gün önceye kadar Irak'taki Saddam rejimi yüzünden Körfez Savaşında Yumurtalık Petrol Boru Hattı kapatıldı, sonra ceremeyi biz çektik ekonomik olarak.

Bölge ne kadar kararlı olursa sorun o kadar az olur, sorun ne kadar az olursa reform o ladar hızlı olur. Artık Orta Çağ'da yaşamıyoruz, "Globalleşen Dünya" terimi boşuna değil. Şimdiden bize zararlı olmaya başlıyor, yatırımcılar şimdiden gelişen dünya ülkelerinden parlarını çekmeye başladılar.
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2011, 14:40:47 Gönderen: EfsaneAsker »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Mısır Karıştı
« Yanıtla #78 : 13 Şubat 2011, 15:16:40 »

Olur mu? Orada bizimle uyumlu, bizim çıkarlarımıza destek olacak bir yönetim olması iyi değil mi? Ortadoğunun en güçlü ülkelerinden birinin daha desteğiyle bizler daha da güçlenmez miyiz?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Falcon

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
Mısır Karıştı
« Yanıtla #79 : 13 Şubat 2011, 15:22:34 »
olmaz demi murat abi :D olmasın zaten.Orta doguda ne kadar sakin olursa arkamız saglam deriz ve önümüze bakarız.İlerleriz bizle ilerliyen müttefiklerimiz ve dostlarımız oldugunu görürüz.