Gönderen Konu: Terhis olan askerden şok belgeler çıktı  (Okunma sayısı 24642 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
Terhis olan askerden şok belgeler çıktı
« Yanıtla #40 : 07 Aralık 2010, 15:47:09 »
 ;D en sonunda baklayi azindan cikardin bakiyorumda genelde darbeleri alan konulari almissin.bu ulke geri kalmissa hep darbelerden geri kalmistir ama sen bunu anlamazsin!! burda bitiriyorum soyleyecek baska bisi yok .yalan veya vatana millete ihanet olan bisi var mi?neyse sapki cikti kel gorundu benden bukadar tartismaya devam yokkk ...saygilar
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #41 : 07 Aralık 2010, 15:57:53 »
;D en sonunda baklayi azindan cikardin bakiyorumda genelde darbeleri alan konulari almissin.bu ulke geri kalmissa hep darbelerden geri kalmistir ama sen bunu anlamazsin!! burda bitiriyorum soyleyecek baska bisi yok .yalan veya vatana millete ihanet olan bisi var mi?neyse sapki cikti kel gorundu benden bukadar tartismaya devam yokkk ...saygilar

Burada adı geçen ve darbe olarak adlandırdıklarınız sadece iddiadan ibaret değil mi?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #42 : 07 Aralık 2010, 16:00:20 »

Burada adı geçen ve darbe olarak adlandırdıklarınız sadece iddiadan ibaret değil mi?

ewt ama ayni zamanda mahkemede!!!hala neyi savunuyorsunuz?bu ulke 28 subat yasamadi mi 12 eyluler yasamadimi? illede darbe mi olmasi lazim darbe demek icin??
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #43 : 07 Aralık 2010, 16:05:24 »
Mahkemede demek halen kanıtlanmamış demektir değil mi?
Halen kanıtlanmamış bir iddia da suç olarak kabul edilemez.
Edilemediği için de kimse kesin yargıda bulunup kimseyi suçlayamaz.

Not: hala ne demek?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #44 : 07 Aralık 2010, 16:08:56 »
tmm haklisiniz ama ciddi delil olmasa bu iddia kabul edilmezdi?dikat ederseniz ben sahislar hakkiinda suclama yapmiyorum onu karar verecek olan mahkemedir.hala-devam mi gibisinden ....saygilar
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #45 : 07 Aralık 2010, 16:18:05 »
Ciddi delil olsun veya olmasın. İddia kesinlik içermiyor. Ciddi delil varsa da zaten kısa sürede sonuçlanır mahkeme. Ama bu ülkede birileri bazı iddialar nedeniyle  senelerce özgürlüklerinden mahrum bırakılıyor ve sonra iddiaların gerçek olmadığı ortaya çıkınca serbest bırakılıyorlara. Bazılarının ise bunu görmeye ömürleri de yetmiyor. O nedenle henüz kesinleşmemiş iddialarla yorum yaparak birilerini etiketlemek kahvehane muhabbetinden başka birşey değil.

Ayrıca...

8 - Yargıda veya soruşturmada olan bir dava veya konuyla ilgili olarak, adaletin sağlanması çalışmalarını olumsuz yönde etkileyecek, herhangi bir kanıta, belgeye dayandırılmamış iddiaların ve söylemlerin site içerisinde dile getirilmesine izin verilmez.
Ayrıca aynı şekilde kişi ve kurumlar hakkında herhangi bir kanıta, belgeye dayandırılmamış iddialara ve söylemlere yer verilmemektedir.

Not: O anlamda kullanıyorsanız, o kelime "hala" değil, inceltme işaretleriyle "hala" veya inceltme işaretleri olmadan (ki artık inceltmeler de kaldırıldı) "halen" olarak yazılır.

3 - Dil
A - Defenceturk sitesinin dili, uluslararası bölümü dışında Türkçedir. İletilerin Türkçe yazım kurallarına uygun olmasına dikkat edilmelidir. Yazım kurallarına uygun olmayan iletilerin sahipleri, site yönetimi tarafından iletilerinin düzeltilmeleri konusunda ikaz edilebilirler. Hatalı yazım içeren iletiler yöneticiler tarafından değiştirilebilir veya silinebilirler.

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #46 : 07 Aralık 2010, 16:20:17 »
bilmeyerek site kurallarini cinemis isem ozur dilerim herkesten ..saygilar
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
« Yanıtla #47 : 07 Aralık 2010, 16:50:17 »
80 darbesinin üzerinden 30 yıl geçti, 30 yılda kaç darbe yaşadı bu ülke? 30 yılda 11 Genelkurmay Başkanı göreve geldi. 80 darbesinin suçu becersiksiz siyasiler değil miydi? 80 öncesini hatırlarmısın? Asker ülke yönetmeye çok sevdalı olsa, rejimi tekrar siyasilere bırakırmıydı? Faşist ve baskıcı diye nitelenen 80 Anayasasının, yüzde kaç oy'la millet tarafından kabul edildiğini biliyor musun? Olmayan darbeden dolayı, olmayan terör örgütü 'Ergenekondan' dolayı 3. yılını dolduran insanlar var içeride (Ergün Poyraz 27 Temmuz 2007) ve hala yargılanıyorlar biliyor musun? Gazetecisinden, yazarına, dernek başkanından eski siyasiye, emekli askerden görev başında olanına, yüzlerce insan içeri tıkıldı biliyormusun? Peki hepsinin ortak noktalarının Atatürkçü, milliyetçi,vatansever ve AKP karşıtı olduğunu biliyormusun?

Hepsini biliyorsun ama amacın bilmek değil, senin zihniyetindeki insanlara yol açarak, Laik, demokratik, ulusalcı hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyetini çökertmek.

Bunun için maskeniz çok; Bugün başörtüsüne sığınırsınız, yarın demokrasiye, sonraki gün PKK ile açılıma, sonra gözyaşlarına, sonra ABD ve AB'ye, sonra okyanus ötesine, sonra mağdur rolüne, sonra Filistin'e, sonra elektriği olmayan köye gönderilen Buzdolabına, yarattığınız fakir halka gönderilen oduna, kömüre, sonra İslam'a, sonra emperyalizme. Sığınacak, kendinizi gizleyecek çok malzemeniz var, tek amacınız Laik Türkiye Cumhuriyetini yıkmak.
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #48 : 07 Aralık 2010, 17:25:35 »
konuyu burda kapatmistim ama cevap hakkim dogudu .evt hepsini biliyorum ve hic kimsenin haksiz yere maadur edilmesine karsiyim bunu belirteyim..peki benim de sana  sorum olacak yargi sadece bazi cevrelere lazim oldugu zaman mi hatirlaniyor adaleti?son 20 yila geriye donuk bak binlercesi haksiz yere yatti neden sesizin ozaman cikmadi ha sesiniz cikti ama o zulumleri yapanlara destek icin.bu ulkede islami duygulari inanlari baska seylerle suclayabilirsin ama asla ve asla vatan hainligi veya pkk yanyana koyamazsin. ve son bir soru yukarida bas ortululeri koymussun asalarcasina peki onlarin cocuklari bu ulke icin olmeye gitmiyorlar mi? sutcu imam o bas ortusu icin ilk atesi acmisti peki kime karsi? senin zihniyetinle fransiz zihniyetin ayni zihniyet oldugu ortaya cikmiyor mu?demek ki bu ulkede hep ayni taktik oynaniyor senin gibiler uzerinden saga goster soldan cak yaparkende bu milletin 1000 yilindan beri olusmus kultur ve inclarina hakaret ederek...evt bu ulkede isler boyle oluyor kendimiz ulkenin altini oyuyoruz bunu yaparkenden baskalarini sucluyoruz ...zihniyet ayni zihniyet sark zihniyeti...burda bitirmek istiyorum saygilar
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #49 : 07 Aralık 2010, 17:29:46 »
Birbirinize saldıracaksanız böyle bence bunu aranızda halledin, özel mesaj yoluyla. Çok rahatsız edici bir durum çıkıyor bu şekilde davranmanızla.