Gönderen Konu: Erdogan Time !!  (Okunma sayısı 19559 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MilliyetciVatandas

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Erdogan Time !!
« : 14 Kasım 2010, 17:35:09 »
Arkadaslar Time dergisinin kendi Web sitesinde yapmakta oldugu Yilin adami secimlerine lütfen katilalim ve oylarimizi kullanalim.

Su an birinci Sirada Basbakanimiz Sn. Recep Tayyip Erdogan olmakta lütfen Defenceturk Üyeleri olarak bizde Basbakanimiza oyumuzu kullanalim ve birinci kalmasini saglamakta katkimiz olsun.

Tesekkürler.

Oylamaya bu verecegim Linkten direkt olarak katilabirlisiniz.
Oyunuzu Basbakanimizin resminin üzerindeki Kirmizi kutudaki 0 i 100 e cekip sagdaki Kirmizi bölgeye tiklayarak kullanabilirsiniz.

http://www.xsorgula.com/ifrm_1612_time-dergisinin-anketinde-basbakan-erdogana-oy-kullanmak-icin-tiklayin.html

« Son Düzenleme: 14 Kasım 2010, 17:48:19 Gönderen: MilliyetciVatandas »

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
Erdogan Time !!
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2010, 18:51:00 »
Uyardığın iyi oldu arkadaşım, Lady Gaga'ya verdim oyumu  ;D
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Erdogan Time !!
« Yanıtla #2 : 15 Kasım 2010, 00:06:49 »
Uyardığın iyi oldu arkadaşım, Lady Gaga'ya verdim oyumu  ;D
Haha:D Etten elbise giyen giyen adam en marjinel falan secilmeli:).

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • unutulanlar unatanları,asla unutmaz.
Erdogan Time !!
« Yanıtla #3 : 15 Kasım 2010, 11:10:13 »
Sevgili arkadaşlarımızın ya bir şeylerden haberi yok yada onlardan.

Bakınız

Fasta 1967 yılında kurulmuş şeriat yanlısı bir parti: ADI: ''Justice and Development Party'' TÜRKÇE ANLAMI: Adalet ve Kalkınma Partisidir ve Logosu Ampuldür.
Alıntı
BELEDİYE BAŞKANLIĞI DÖNEMİNDE
-ELHAMDÜLİLLAH ŞERİATÇİYİZ
-BEN TEKKEYE DEĞİL DERGAHA GİTTİM
-ATAYA SAYGI DURUŞUNDA SAP GİBİ AYAKTA DURMAY GEREK YOK
-HER 10 KASIMDA YAYGARA KOPARTILIYOR
-İSTANBULU MEDİNE YAPACAĞIZ
-BÜTÜN OKULLAR İMAMHATİP YAPILACAKTIR.
-SADECE İMAMLAR RESMİ NİKAH KIYSIN
-BEN İSTANBULUN İMAMIYIM
-CUMHURBAŞKANININ İMAMHATİPLİ OLACAĞI GÜNLER YAKINDIR
-TÜRKİYE KENDİNİ DİN OLARAK KEMALİZMİ ALMIŞ VE BAŞKA HİÇBİR DİNE HAYAT HAKKI TANIMAYARAK KİTLELERE ZORLA DİKTE ETMİŞTİR
-CAMİLER KIŞLA,MİNARELER SÜNGÜ,KUBBELER MİĞFER,MÜMİNLER ASKERİMİZDİR.
-DEMOKRASİ BİZİM İÇİN BİR AMAÇ DEĞİL ARAÇTIR. AMACIMIZ ULŞNA KADAR DEMOKRASİYE BAĞLIYIZ
-DEMOKRASİ BİZİM İÇİN BİR TRAMVAYDIR.İSTEDİĞİMİZ DURAĞA GELİNCE İNERİZ
-DİNCİ BİR MİTİNG ESNASINDA HALKA SESLENİYOR:
YOLUMUZUN ORTASINDA İNEK OTURMUŞ YOLUMUZU KAPATIYOR MENZİLE ULAŞMAMIZI ENGELLİYOR.İNEĞİ YOLUMUZDAN ÖNCE LAFLA USUL USUL SONRA EVVELALLAH SİZLERİN YARDIMIYLA ARTIK NASIL OLURSA NASIL DENK GELİRSE KALDIRACAĞIZ.
BURADA İNEK OLARAK LAİK CUMHURİYETİ VE ATATÜRKÜ KASTEDİYOR.
O DÖNEM YANINDA OLDUĞU ERBAKAN HOCASINI KANLIMI OLACAK KANSIZMI SÖYLEMİNİ BİR BAŞKA ŞEKİLDE SESLENDİRİYOR
-TÜRKİYEYİ EYALETLERE BÖLMEK LAZIM MERKEZİ YÖNETİMİN BİR TAKIM YETKİLERİ BUNLARA VERİLMELİDİR.BELEDİYE BAŞKANLARIDA BU KONUDA EN YETKİLİ OLMALIDIR.O BÖLGEDEKİ HER TÜRLÜ EĞİTİM BUNLARA BIRAKILMALIDIR.(PKK GİBİ BÖLÜCÜLERLE AYNI SÖLEM)
-HEM LAİK HEM MÜSLÜMAN OLUNMAZ.YA MÜSLÜMN OLACAKSIN ,YA LAİK. İKİSİ BİRARADA TERS MIKNATISLAMA YAPAR. MÜMKÜN DEĞİL İKİSİ BİR ARADA OLMAZ
-REFERNSIMIZ İSLAMDIR TEK HEDEFİMİZ İSLM DEVLETİDİR.
-SEN ‘NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE’DERSEN, ONUNDA NE MUTLU KÜRDÜM DEME HAKKI VARDIR.
-OĞLUNUN NİKAH DVETİYESİNDEKİ TARİH
2229 ZİLKADE 1421’’NİKAH TARİHİ ARAP TAKVİMİNDEKİ TARİH.
-1,5 MİLYARLIK İSLAM ALEMİ , MÜSLÜMAN MİLLETİMİZİN AYAĞA KALKMASINI SABIRSIZLIKLA BEKLİİYOR
KALKACAĞIZ BU AYAKLANMA BAŞLAYACAK
BAŞBAKAN OLDUKTAN SORA
-TÜRKİYEYİ PAZRLIYORUM
BİZİM İÇİN VERİLECEK PARA ÖNEMLİDİR
HERŞEYİ PAZARLAR SATARIZ PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALAR..
-BİR TUTTURMUŞLAR LAİKLİK ELDEN GİDİYOR DİYE MİLLET İSTERSE TABİ Kİ GİDECEK BE.
-BANA VERİLEN MAAŞ ÇOK DÜŞÜK YETMİYOR SEN NE KADAR ALIYORSUN(ALMANYA BAŞBAKANINA)
-TÜRKİYEDE KÜRT SORUNU VARDIR. BUNU TÜRKİYELİLİK KAVRAMIYLA ÇÖZMELİYİZ.TÜRKİYE KİMLİĞİ HER VATANDAŞIN ÜST KİMLİĞİ OLMALI TÜRK KAVRAMIDA ALT KİMLİK OLARAK DEĞERLENDİRİLMELİDİR
İSTEYEN İSTERSE YİNE BEN TÜRKÜM DESİN-DİYARBAKIRDA
-PKK NIN CENAZE TÖRENİNDE BAYRAĞIN AÇILMASI DA F-16 LARIN ALÇAKTAN UÇUŞ YAPMASIDA YANLIŞ.İKİ TARAFINDA YAPTIĞI YANLIŞTIR-(ÜTK SİLAHLI KUVVETLERİNİ PKK İLE AYNI KEFEYE KOYUYOR.)
-SURİYEYİ LÜBNANDAN ÇIKARDIKLARI GİBİ BİZİDE KIBRISTAN ÇIKARIRLAR BİRİLERİ BİZ EÇIK DER BİZDE KUZU KUZU ÇIKRIZ
-BEN MÜSLÜMANIM DİYENİN AYNI ZAMANDA LAİKİM DEMESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR
-FAZLA İÇMEDİN DEĞİLMİ AĞZIN İÇKİ KOKUYOR(AVUSTURYANIN ANKARA BÜYÜKELÇİSİNE
-DUR DİNLE BE. DUR DİNLE …9 AY 10 GÜN BEE….SEÇİM KONUŞMALARI SIRASINDA VATANDAŞA
-YAHU BU MİLLET YATIP KALKIP SİZEMİ ÇALIŞACAK…ERZURUM ÇİFTÇİSİNE
-SANAMI KALDI TÜRBAN HAKKINDA KARAR VERMEK BU ULEMANIN İŞİDİR..ULEMA NE DİYORSA O OLUR…AİHM SİNE
-DANIŞTAYIN TÜRBAN KARARI KONUSUNDA
EFENDİM SEN KİM OLUYORSUN, BUNA MECELLE KARAR(ŞERİAT HUKUKU) VE KISA BİR SÜRE SONRA DANIŞTAY OLAYI OLUR-
-ASKERLİK YAN GELİP YATMA YERİ DEĞİLDİR
NE KONUŞACAĞIM BEN O KADINLA YAA(ŞEHİT ANNESİNE)
-PKK NIN ATEŞ KES KARARINA BİZDE DURDUK YERD ONLARA OPERASYON YAPMAYIZ DİYOR. PKK YA JEST

Bakınız sevgili erdoğanınız ne diyor
http://www.vindir.org/1996-tayyip-erdogan-geldigimizde-orduyu-tasfiye-edecegiz--45246.html

Ayrıca bu konuyu açan kişinin ismide manidar Milliyetçi Vatandaş, Recep Tayyip Erdoğan salya sümük ağlamadan önce milliyetçilere kafatasçı demiyormuydu.
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2010, 11:11:58 Gönderen: aliarslan »

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
Ynt: Erdogan Time !!
« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2010, 11:55:49 »
Siyaset yapmayın diye defalarca uyardık ama anlamıyorsunuz... >:(

Burası yeri değil...

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
Cb Erdogan'in Gündeme Dair Aciklamalari.
« Yanıtla #5 : 26 Temmuz 2019, 16:12:09 »
Alıntı
CB Erdogan: “Fırat’ın doğusunda hala aynı gayret sürüyor. Amacımız sınırda bir güvenlik hattı oluşturmaktır, bunu başardığımızda Kandil diye bir mesele kalmayacaktır. Bu terör koridorunu hem doğudan hem batıdan kıskaca alacağız.”

CB Erdogan: “ABD ile 30-35 km derinliğinde Suriye’nin kuzeyinde bir güvenli bölge oluşturma çabalarımız sürüyor. ABD’nin S-400 konusunda aklıselim olarak hareket edeceğini umuyorum. Nisan 2020’de aktif olarak kullanmaya başlayabileceğiz."

Erdoğan: “Bu konuda Türkiye'ye yöneltilecek hiçbir tehdit ve yaptırımın, ülkemizin güvenlik tedbirlerinden alıkoyamayacağını bir kez daha ortaya koymak isterim. Güvenlik neyi gerektiriyorsa onu ortaya koyacağız."

CB Erdogan: "Ne pahasına olursa olsun Türkiye gemisinde delik, Türkiye kalesinde gedik açtırmayacağız."

CB Erdogan: “ABD ile Suriye sınırları boyunca güvenli bölge oluşturmaya yönelik görüşmeler ne şekilde sonuçlanırsa sonuçlansın biz Fırat’ın doğusundaki terör koridorunu paramparça etmeye kararlıyız. Seyir mi edelim? Ne yapılmalı gerekiyorsa yapıyoruz ve yapacağız. "

CB Erdogan: “Biz kendi göbeğimizi kendimiz kesmesini biliriz. Bugün yabancı devletlere güvenip kabadayılık yapanlar yarın kendilerini toprağın altında bulacaklardır."

Erdogan: "Suriye'nin kuzeyindeki tüm aklıselim sahibi Kürt, Arap, Türkmen kardeşlerimize sesleniyorum, gelin bu PYD denen terör örgütünü tasfiye edelim."

CB Erdogan: “Dünyanın hiçbir ülkesi kendi nüfusun yüzde 5’i kadar mülteciye ev sahipliği yapmamıştır, yapamaz.”

CB Erdogan: “PYD’ye verilen destekle onbinlerce tır dolusu silah, mühimmat ücretsiz veriliyor. Kime veriliyor terör örgütlerine. Kim veriyor? Bizim stratejik mütteffiklerimiz denenler.”

CB Erdogan: “F-35’ler için 1 milyar 400 milyon dolar ödeme yapmışız.Şimdi de vermiyorlar. Ondan sonra Patriot’u neden bizden almadınız diyorlar."

“Kongre’ye sesleniyorum. Biz Obama döneminde Patriot almayı arzu ettiğimiz zaten siz vermediniz. Trump döneminde yine siz engel oluyorsunuz. Paramızla alıyoruz, yine vermiyorsunuz. O zaman bize kim verirse ona gideceğiz.”

“F-35 vermiyor musunuz? Peki. Biz de o konuda tedbirlerimizi alırız, başka yere döneriz. Çalışmalarımızı yaptık, yapıyoruz. Eli bağlı duramayız.”

“Doğu Akdeniz’de 2 sondaj gemimiz var, çalışıyorlar. Beyler rahatsız. Deniz hukukuna göre atmamız gereken adımlar neyse atıyoruz. Kıbrıs’ta garantör ülkeyiz.”

“Yüzde 75 hayır diyeni AB’ye aldılar, Kuzey Kıbrıs’taki kardeşlerimizi dışarıda bıraktılar. Siz busunuz. Hiçbir zaman sözlerinizi tutmadınız.”

“Biz 2000 yıllık bir tarihe sahip T.C. devletiyiz. Savunma sanayide yerlilik hedefimiz yüzde 100. Savunma sektöründe gerek devlet, özel yoğun bir çalışmanın içerisindeyiz. Düne kadar bizi kapılarında dilenci gibi beklettiler. İHA mı, SİHA alacağız, bugün git yarın gel dediler.”

“NATO üyesi olmamıza rağmen bizi nasıl olur da meydanda bırakıyorsunuz. Ama sağ olsunlar bu komşular bizi mal sahibi yaptılar. Şimdi İHA,SİHA’mız var. Mühimattları da artık kendimiz üretiyoruz. Akıllı bombayı kendimiz ürettik. Bu yönde bize faydaları çok."

“SİHA’nın bir ötesine geçiyoruz. O üretiliyor. 1-2 aya kadar test çalışmaları başlayacak. Bu konuda çok daha farklı bir yere geldik, geliyoruz. Kendi savaş uçağımızı da yapacağız. Başka çaremiz yok. Bu süreçte gerçek dostlar ortaya çıkıyor.”

“Trump’a biz sizden 100 tane Boeing alıyoruz, bu alışveriş değil mi. Patriot almıyoruz Boeing alıyoruz dedim. 1 tanesi geldi mesela. Biz iyi bir müşteriyiz. Böyle giderse bu konuyu da düşünmek zorunda kalacağız, ister istemez.”

“İsrail’in yanında kimler yer alıyorsa bilsinler ki biz onların karşısındayız.”

“Bize bir adım gelene biz 10 adım gideriz.”

"SWAP işlemlerini Borsa İstanbul bünyesine alarak bankalarda bulunan TL ve döviz likiditesinin yurt içinde kalmasını sağladık. Attığımız adımlarla kuru 9-10 liraya çıkarmak isteyenlerin hevesi kursağında kaldı."

“Yüzde 24 oranındaki faizlerin ülkemiz için oldukça yüksek olduğunu savunuyorduk. Bundan ne kadar rahatsız olduğumu uzun yıllardır hep söyledim. O dönemlerin Merkez Bankası başkanlarına bunu anlatamadık."

“Dün 425 baz puanlık düşüşe gittik. Battık mı? Bittik mi? Her şey yerle yeksan oldu mu? Piyasalar bu durumu gayet normal karşıladı. Zira olması gereken zaten buydu. Bu bile yeterli değil. Yıl sonuna kadar bunun kademeli bir şekilde devamı gerekir.”

“Faiz düştükçe enflasyon düşer, faiz çıktıkça enflasyon çıkar, diğerleri yan unsurlardır."

“Şu anda Merkez Bankasının dün aldığı kararı ben hayati bir dönüm olarka görüyorum. Bununla birlikte enflasyonun da süratla düşmeye başladığını göreceğiz.”

“Ülkenin hayrına hiçbir şeyiniz yok, niyetiniz de yok. Türkiye serbest piyasa ekonomisinden taviz vermeden aynı yolda kararlılıkla yürüyecektir. Faiz’in de enflasyonun da düşmeye devam ettiğiniz göreceksiniz. Yatırım ve istihdamın arttığını göreceksiniz."

“Piyasadaki hareketlenmeyi göreceksiniz. Faiz oranlarındaki düşüş üretim maliyetlerini aşağı çekecek ve enflasyonda düşüşün güçlenerek devam etmesini sağlayacaktır.”

“Ellerinde oyuncak şuydu. Patates, soğan. Tanzim satışla bunu da boşa çıkardık. Gıda fiyatları başta olmak üzere suni olarak artan fiyatları düşürmek üzere gerekli önlemleri aldık. KDV-ÖTV indirimleri yaptık. Fiyatlar yaz ayının da etkisiyle normalleşti."

“Bir daha bunun olmasına izin vermeyeceğiz. Birilerinin yüzde 40’ı bulacak dediği enflasyonda yüzde 15,7’yi yakaladık. Yılın 2. Yarısında tek haneli rakamları göreceğimize işaret ediyor.”

“Bu sene BM’de nasıl bir konuşma yapacağım onu da bir izle.”
https://mobile.twitter.com/kamerknc/status/1154683582859948032

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
Alıntı
Cumhurbaşkanı
@RTErdogan

"Birilerinin elinde nükleer başlıklı füze var. Ama benim elimde nükleer başlıklı füze olmasın! Ben bunu kabul etmiyorum."

"Şu anda dünyada gelişmiş ülkeler içerisinde nükleer başlıklı füze olmayan ülke neredeyse yok.

Bize de ne diyorlar? Sakın ha! Sen yapma. Yanı başımızda İsrail. Var mı? Var. Ve bütün herkesi onunla korkutuyor.”

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #7 : 04 Eylül 2019, 21:47:16 »
Alıntı
Cumhurbaşkanı
@RTErdogan

"Birilerinin elinde nükleer başlıklı füze var. Ama benim elimde nükleer başlıklı füze olmasın! Ben bunu kabul etmiyorum."

"Şu anda dünyada gelişmiş ülkeler içerisinde nükleer başlıklı füze olmayan ülke neredeyse yok.

Bize de ne diyorlar? Sakın ha! Sen yapma. Yanı başımızda İsrail. Var mı? Var. Ve bütün herkesi onunla korkutuyor.”

Reis 16 seneden sonra nihayet yani. Nükleer  silah isteğimiz olumlu ancak. bu iş öyle onlarda var bende yok diye yapılmaz.  Çünkü bu bakın ben yapıcam demek ve onu sana yaptırmazlar . Üstüne basa basa diyorum yaptırmazlar.

Ha bu iş şöyle bakın geliştiriyorum diye geliştirilmez. Top Secret geliştirirsin ve gerektirdiğinde ve tamamlandığında pat diye çıkartır yaldır yaldır gösterirsin. Ama daha yapmadıysan ohooo.

Ha ben şu an Türkiyenin gizli Nükleer Silahı olduğunu sanmıyorum. Eyvallah nükleer başlığımız olabilir. Yapılması fazla zor bir şey değil gerçi onunda çeşitleri ve evreleri varda.  Önemli olan o başığı taşıyacak Balistik Füze. Şu an elimizde resmi olarak 300 menzilli Yıldırım füzeleri var. Hadi gayri resmi versiyonları 900-1000 km olsun. Bu pek tehditkar bir menzil sınıfı değil.

Bunun daha mrbm'si var, icbm'i Slbm'si  var . Değişik çoklu başlıkları var mirv felan . Onuda geçtim şu an Nükleer Güç'ün perçinleyici gücü Nükleer Tahrikli Nükleer  füze atabilen denizaltımız yok.  Tamam nükleer güç olsanda adamlar senin silolarını tespit edip yerle bir edebilir. Ancak o an denizde nükleer denizaltın varsa ülken yerle bir olsada bilmem kaç ay sonra düşmanın arka bahçesinden çıkıp nükleeri basabilirsin.

O yüzden çok yol var çok..
Savaş Var Denildiğinde Biz;

Ankhises

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 04 Eylül 2019, 22:24:54 »
TV karşısında nükleerden söz etmeyeceksin. Bu acemiliktir. Bunu sıradan ben bile biliyorum devletin başındaki nasıl bilmez ya. MPT76dan , yada Akıncı İhadan bahsetmiyoruz. Dünya elinde iki tane nükleer olan manyagın (iran ve Kore) ikide bir "atarım bak" tehdidini hergün izlerken ve sen dünyayı bu kadar karşına almışken nükleer geliştirmene izin verirler mi sanıyorsunuz acaba ?. Nükleer dediğimiz şey bu kadar basit birşey değil Rusya bile anamızı ağlatır konu nükleer füze olunca biraz konusurken aklı basında konusun. Yapacaksan gizli yapacaksın bunu. Pakistan gibi gizli gizli yapacaksın , birgün sabah tüm dünya uyanacak ve Türkiyenin nükleer başlıgı varmış diyecek. Bakın aynı hataları yapıp duruyoruz. Siyasetci siyasetini TV ekranında tabiki yapacak ama dünyanın gözü önünde nükleerden bahsederken iki defa düşüneceksin. Bu söylemler Yunanistanın vb. ülkelerin elini güçlendirmekten baska bir halta yaramaz. Amaç daha çok düşman edinip siyaseti bunun üzerinden kurmaksa bilemem ama tvden millete nükleer füze gazı verip bu ülkeyi uçuruma götürme riskinide bu ülkenin bir vatandaşı olarak gözardı edemem. Nükleer füze evet caydırıcı birgüçtür. Bende isterim. Lakin bu gizli yapılır megafonla bagırarak değil.
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2019, 23:19:17 Gönderen: DonnieBrasco »

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 182
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #9 : 04 Eylül 2019, 23:14:08 »
kimse kusura bakmasin ama kanimca CB artik bir tatile ihtiyaci var, zeten kendisi de beyan ettmisti gecenlerde pek tatil yapamadigindan ;D

Gelelim Nukleer silah kusanma isine ,formumuzda bu konuda istekli bir cok arkadasin oldugunun farkindayim. Ancak ben boyle bir silaha ihtiyacimiz su an icin gereklilik olmadigi kanisindayim. Onceligimizin silahli kuvetlerin yillardan beri acil ihtiyaci olan sistemlerin oncelikle giderilmesi olmali diye dusunuyorum.

Yakin cografyamizda ulkemize karsin guvenlik riski olusturan ulkelerin hic birine karsin nukleer guc kusanmamiz birsey ifade etmeyecek ,cunku kullanma imkanimiz olamaz .

Nukleer gucumuzu Rusya, ABD karsin kullanmayi dusunmeyecegimize gore geriye bir Israil kaldi hedef olarak.
Yahu birkin sacmalamayi ekonomi tepe taklak gitmekte ,issizlik dizboyu, memleketin civisi cikmis desem yerinde .Simdi gundeme NUKLER Silah cikti yahu bu memlekette akli basinda insan kalmadimi Allah askina.

Ayranı yok içmeye taht-ı revanla gider ......