Gönderen Konu: boyama ve eskitme  (Okunma sayısı 8428 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kagan2727271

• DefenceTurk
  • *
  • 0
boyama ve eskitme
« : 11 Kasım 2010, 22:54:14 »
selam arkadaşlar yeni basladım maket yapmaya ve boyama işini pek beceremedim bu konu da yardımcı olabilir misniz ve ayrıca şu eskitme ve kamuflaj yapma tekinigini de acıklarsanırsanız sevinirmm cok tsk ederim!!!!

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
boyama ve eskitme
« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2010, 23:34:53 »
Benim Mig-25'e şöyle hafif bir eskitme yapmıştım.

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı kagan2727271

• DefenceTurk
  • *
  • 0
boyama ve eskitme
« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2010, 22:32:02 »
tsk ederim skywolf kardeşim ellerine emegine saglık

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
boyama ve eskitme
« Yanıtla #3 : 12 Kasım 2010, 23:03:33 »
Yaptığım işlem şuydu; koyu renkli guaj boyayı, maketin flap boşlukları, kapak çevresi vs gibi kısımlarına ince bir şekilde sürdüm.  Sonrasında kurumadan kağıt peçete ile üzerine hafiften bastırarak dağıttım.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı TCG Dumlupınar

• DefenceTurk
  • *
  • 2
boyama ve eskitme
« Yanıtla #4 : 15 Kasım 2010, 13:22:09 »
bildiğiniz ucuz ve güzel modeller satan bir maketçi varmı? ben eskişehirde bulamıyorum çeşit. nettende görmeden almak istemiyorum malum binbir çeşit model maket markası var, iyisi kötüsü..! özellikle deniz kuvvetleriyle ilgili modeller olursa sevinirim şöyle kocaman bir fırkateyn veya destroyer fena durmaz odada.
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2010, 13:25:06 Gönderen: TCG Dumlupınar »

Çevrimdışı kagan2727271

• DefenceTurk
  • *
  • 0
boyama ve eskitme
« Yanıtla #5 : 18 Kasım 2010, 00:20:14 »
hobbytime ve modelizmodan istiyorum internet adreslerine girip üye olursanız bilgi alabilrisniz ürünlerin resimlerim ve acıklamalar mevcut her keseye uygun ürünlerde var ve bol ürün