Gönderen Konu: Call of Duty Black Ops.  (Okunma sayısı 22479 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #20 : 25 Kasım 2010, 16:46:25 »
Ben de beğendim oyunu ama takıldım bir yerde. Vietnam'da siperlerde çatışırken yukarıdan bir düşman atlıyor üzerime. F tuşuna basmam gerektiği yazıyor. Basıyorum basıyorum birşey olmuyor. Bölüm tekrar başlıyor.

Evet orda mutlak ölüm var :D

Eeee var da, oyun orada bitiyor mu ki?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Ice

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #21 : 25 Kasım 2010, 16:59:30 »
Ben de beğendim oyunu ama takıldım bir yerde. Vietnam'da siperlerde çatışırken yukarıdan bir düşman atlıyor üzerime. F tuşuna basmam gerektiği yazıyor. Basıyorum basıyorum birşey olmuyor. Bölüm tekrar başlıyor.

F tuşuna  arka arkaya basın sürekli öyle geçiliyor sadece.

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #22 : 25 Kasım 2010, 18:01:36 »
Ben oyunun ilk birkaç bölümünü oynadım. Tek kelimeyle berbat bir oyun. hiç beğenmedim. çok büyük eksikler ve hatalar var..

bir kere yıl olmuş 2010 ama hala 2007 nin grafik sunucusu kullanılmış. oyun en iyi bilgisayarı bile çok kötü kasıyor. çok fazla ayrıntıya girilmiş, karşındaki askeri vuramıyorsun bile. ölmek çok kolay. bölümler çok uzun ve saçma. silahlar çok yetersiz. yapay zeka çok aptal. bir çatışmada askerlerin ya da arkadaşların önüne atlıyor ve tekrar başlıyorsun. düşmanı ve arkadaşlarını ayrıt edemiyorsun. yeni ksayollar ve küçük süprizler yok. arageçiş videoları sanki film gibi. hikaye saçma. nerden başlayıp nerden bittiği belli değil. yine Ruslara sarmışlar  :D silahların özellikleri ve kullanım kolaylıkları yok. yakınlaşma açmadan birini vurman mümkün değil. düşman bir iki mermiyle ölmüyor. haritalar çok karışık. göreve giderken görev değişiyor....

kısacası çok kötü buldum ben oyunu. birkaç güzel ayrıntı dışında oyun hiç sarmıyor. karanlık ortamlar insnın içini karartıyor. oyunda aşırı sis ve parlama var. ekranda hiçbirşey seçemiyorsun. düşman çok çabuk uyanıyor işe ve herkez sana saldırıyor..

indirmek ya da almak isteyenlere kesinlikle tavsiye etmem...  Bölümler çok kısa birkaç saatte oyunu bitirebilirsiniz.. yinede en iyi taraflarından biri oyunda. praşüt, mi-24 hind, sr-71 ve ucunda bomba ollan ok ataan tatar yayı var.....

10 zerinden 2 veriyorum oyuna.. o 2 de sadece call of duty olduğu için.....

Grafik konusunda haklısınız şu ana kadar 4 ten beri güncellemeler ile grafik işini götürdüler onun nedeni de konsollara da çıkarmaları oyunda konsollar ile bilgisyar arasını açamıyorlar. Bir iki seneye yeni nesil konsollar ile bayağı bir gelişim olur. Grafik kasması bende olmadı ama fixi çıktı zaten. Oyunda sağ tuş yapmadan mermilerin alakasız yerlere gitmesi biraz kötü olmuş. Düşman bazen hiç bitmiyor sen ilerlemediğin sürece. Bölümler 2 oyundur falan kısaldı zaten ben hardda oynuyorum yoksa çabuk bitmesi muhtemel 1 günlük oyun. Ama yinede oyunu sevdim kolların kopması, uçak helikopter kullanımı, hikayenin güzelliği v.s.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #23 : 25 Kasım 2010, 18:43:06 »
Alıntı
Ben oyunun ilk birkaç bölümünü oynadım. Tek kelimeyle berbat bir oyun. hiç beğenmedim. çok büyük eksikler ve hatalar var..
bir kere yıl olmuş 2010 ama hala 2007 nin grafik sunucusu kullanılmış. oyun en iyi bilgisayarı bile çok kötü kasıyor. çok fazla ayrıntıya girilmiş, karşındaki askeri vuramıyorsun bile. ölmek çok kolay. bölümler çok uzun ve saçma. silahlar çok yetersiz. yapay zeka çok aptal. bir çatışmada askerlerin ya da arkadaşların önüne atlıyor ve tekrar başlıyorsun. düşmanı ve arkadaşlarını ayrıt edemiyorsun. yeni ksayollar ve küçük süprizler yok. arageçiş videoları sanki film gibi. hikaye saçma. nerden başlayıp nerden bittiği belli değil. yine Ruslara sarmışlar   silahların özellikleri ve kullanım kolaylıkları yok. yakınlaşma açmadan birini vurman mümkün değil. düşman bir iki mermiyle ölmüyor. haritalar çok karışık. göreve giderken görev değişiyor....

kısacası çok kötü buldum ben oyunu. birkaç güzel ayrıntı dışında oyun hiç sarmıyor. karanlık ortamlar insnın içini karartıyor. oyunda aşırı sis ve parlama var. ekranda hiçbirşey seçemiyorsun. düşman çok çabuk uyanıyor işe ve herkez sana saldırıyor..

indirmek ya da almak isteyenlere kesinlikle tavsiye etmem...  Bölümler çok kısa birkaç saatte oyunu bitirebilirsiniz.. yinede en iyi taraflarından biri oyunda. praşüt, mi-24 hind, sr-71 ve ucunda bomba ollan ok ataan tatar yayı var.....

10 zerinden 2 veriyorum oyuna.. o 2 de sadece call of duty olduğu için....

Ben şimdi sana ne desem bilmemki.

Bu aralar bir sıkıntın mı var,sevgilinden falan mı ayrıldın diyeyim en iyisi,fazla kırıcıcı olmasın :)

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #24 : 25 Kasım 2010, 20:31:57 »
Abi sende ne göz varmış maşallah. ilk altını çizdiğin noktada anlatım yanlışlığı var.. bölümü çıkartın hikaye koyun yerine :D

bölümler olarak bitmiyor hissi veriyor oyun ama genel olarak çok kısa. tamamen multiplayere dönülmüş oyunda. s.p bölümler kısa gerçi ben hepsini bitiremedim ama kısacası bölümler uzun hikaye kısa.. işin içinden çıkamadım galiba.. :D

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #25 : 29 Kasım 2010, 21:00:19 »
Dünyayı isyan ettiren oyun
Dünyayı isyan ettiren oyun
Call of Duty oyuncuları isyan ettiriyor
Bu oyunu satın alanlar birleşip paralarını geri istiyor.

Call of Duty: Black Ops bir yandan satış rekorları kırarken, diğer yandan oyundan yakınanların sayısı giderek artıyor. Oyunun PS3 sürümünün sahipleri, paralarının iadesini isteyen bir çevrim içi dilekçe imzalamaya başladılar.

Oyuncular, COD: Black Ops'un PS3 sürümünün, Xbox 360 sürümüne göre daha kötü grafiklere ve daha az özelliğe sahip olmasından yakınırken, oyunun söz verilen özellikleri de barındırmadığını iddia ediyorlar.

James adındaki bir oyuncu ise şunları söylüyor: "PS3'deki Black Ops tam bir karmaşa. Oyun teknik sorunlarla dolu ve oynamam mümkün olmuyor. Hatalar nedeniyle online odalardan düşüyorum, bağlantım kesiliyor. Frame rate konusunu ise hiç açmıyorum."

Dilekçe, 24 saat içinde 2.000 kullanıcı tarafından imzalandı. Activison'un ise bu konuda bir açıklama yapması bekleniyor

http://www.ensonhaber.com/dunyayi-isyan-ettiren-oyun-2010-11-29.html
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Ice

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #26 : 29 Kasım 2010, 21:43:10 »
Mümkünse bu Treyarch CoD oyunu geliştirmesin
AMD Athlon II x4 635 2.9 Ghz
4 GB DDR 3 1333
ATİ Radeon HD 3650
Bu sistemde 1024*768 ile kasıyor !
Ara videolar sürekli takılıyor.

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #27 : 30 Kasım 2010, 14:11:31 »
4 GB DDR 3 1333
ATİ Radeon HD 3650

Yama ile bu sorunları giderdiler.Orijinal oyunun faydaları hiç bir kasma yok.:)
Para iadesi istiyorlarsa almasaydılar arkadaş hayatımda gördüğüm en iyi oyun özellikle parçalanma sahneleri özellikle beni benden aldı ve helikopter ile tekne kullanımı.Arabada dahil oyun dediğin böyle olur.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #28 : 05 Ocak 2011, 01:41:21 »
Sonunda zaman bulup oyunu bitirdim. :)
Bir de DefenceTurk'lü poster yaptım.  ;D 8)

Çevrimdışı Ronald

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #29 : 06 Ocak 2011, 23:51:32 »
4 GB DDR 3 1333
ATİ Radeon HD 3650

Sistemlerimiz eşit sayılır. Oyunu çıktığı hafta severek oynayıp bitirmiştim. Geçenlerde sıkıldığım için tekrar kurdum ve bahsedilen sorunlarla karşılaştım. İlk kurulumda yüksek ayarlarla sorunsuz oynamama rağmen 2.kurulumda minimum grafiklerle bile zor oynuyordum. Güncellemeler falan sorunu çözmüyor. Tek yol düzelinceye kadar tekrar kurmak.

Sanırım kurulum sırasında bug ortaya çıkıyor ve devam ediyor.