Gönderen Konu: Call of Duty Black Ops.  (Okunma sayısı 22480 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ice

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #10 : 31 Ekim 2010, 01:15:38 »
Oyuna gelince yapımcı firmanın Modern Warfare serisini ve II. dünya savaşı serisi ayrı ayrı geliştireceğini ve II. dünya savaşı serisinin devam edeceğini biliyorum (değişiklik olmadıysa)

Call of Duty World at War ile II.Dünya Savaşını konu alan Call of Duty oyunlarının dönemi kapandı artık II. Dünya Savaşını konu alan Call of Duty olmayacakmış.

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #11 : 31 Ekim 2010, 13:06:13 »
2. Dünya Savaşının tüm cepheleri konu alındı çünkü.

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #12 : 31 Ekim 2010, 18:04:38 »
Arkadaşın demek istediği sanırım Vietnam.Bundan sonraki konular soğuk savaş dönemi veya bilim-kurgu tarzı olur.Günümüz savaşlarından kesitlerde olur Kore savaşı 1.dünya savaşıda konu alınabilir.

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • Beyniyle düşünmeyen bizden değildir.
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #13 : 03 Kasım 2010, 20:38:13 »

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #14 : 06 Kasım 2010, 11:12:37 »
Az kaldı hadi bakalım bayramda bitiririz artık :D

Çevrimdışı Ice

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #15 : 08 Kasım 2010, 16:16:22 »
2 gün önce Torrente düştü indirmeye başlıyalım :)

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #16 : 25 Kasım 2010, 11:40:42 »
Ben oyunun ilk birkaç bölümünü oynadım. Tek kelimeyle berbat bir oyun. hiç beğenmedim. çok büyük eksikler ve hatalar var..

bir kere yıl olmuş 2010 ama hala 2007 nin grafik sunucusu kullanılmış. oyun en iyi bilgisayarı bile çok kötü kasıyor. çok fazla ayrıntıya girilmiş, karşındaki askeri vuramıyorsun bile. ölmek çok kolay. bölümler çok uzun ve saçma. silahlar çok yetersiz. yapay zeka çok aptal. bir çatışmada askerlerin ya da arkadaşların önüne atlıyor ve tekrar başlıyorsun. düşmanı ve arkadaşlarını ayrıt edemiyorsun. yeni ksayollar ve küçük süprizler yok. arageçiş videoları sanki film gibi. hikaye saçma. nerden başlayıp nerden bittiği belli değil. yine ruslara sarmışlar  :D silahların özellikleri ve kullanım kolaylıkları yok. yakınlaşma açmadan birini vurman mümkün değil. düşman bir iki mermiyle ölmüyor. haritalar çok karışık. göreve giderken görev değişiyor....

kısacası çok kötü buldum ben oyunu. birkaç güzel ayrıntı dışında oyun hiç sarmıyor. karanlık ortamlar insnın içini karartıyor. oyunda aşırı sis ve parlama var. ekranda hiçbirşey seçemiyorsun. düşman çok çabuk uyanıyor işe ve herkez sana saldırıyor..

indirmek ya da almak isteyenlere kesinlikle tavsiye etmem...  Bölümler çok kısa birkaç saatte oyunu bitirebilirsiniz.. yinede en iyi taraflarından biri oyunda. praşüt, mi-24 hind, sr-71 ve ucunda bomba ollan ok ataan tatar yayı var.....

10 zerinden 2 veriyorum oyuna.. o 2 de sadece call of duty olduğu için.....

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #17 : 25 Kasım 2010, 15:19:44 »
Ben oyunun ilk birkaç bölümünü oynadım. Tek kelimeyle berbat bir oyun. hiç beğenmedim. çok büyük eksikler ve hatalar var..

bir kere yıl olmuş 2010 ama hala 2007 nin grafik sunucusu kullanılmış. oyun en iyi bilgisayarı bile çok kötü kasıyor. çok fazla ayrıntıya girilmiş, karşındaki askeri vuramıyorsun bile. ölmek çok kolay. bölümler çok uzun ve saçma. silahlar çok yetersiz. yapay zeka çok aptal. bir çatışmada askerlerin ya da arkadaşların önüne atlıyor ve tekrar başlıyorsun. düşmanı ve arkadaşlarını ayrıt edemiyorsun. yeni ksayollar ve küçük süprizler yok. arageçiş videoları sanki film gibi. hikaye saçma. nerden başlayıp nerden bittiği belli değil. yine Ruslara sarmışlar  :D silahların özellikleri ve kullanım kolaylıkları yok. yakınlaşma açmadan birini vurman mümkün değil. düşman bir iki mermiyle ölmüyor. haritalar çok karışık. göreve giderken görev değişiyor....

kısacası çok kötü buldum ben oyunu. birkaç güzel ayrıntı dışında oyun hiç sarmıyor. karanlık ortamlar insnın içini karartıyor. oyunda aşırı sis ve parlama var. ekranda hiçbirşey seçemiyorsun. düşman çok çabuk uyanıyor işe ve herkez sana saldırıyor..

indirmek ya da almak isteyenlere kesinlikle tavsiye etmem...  Bölümler çok kısa birkaç saatte oyunu bitirebilirsiniz.. yinede en iyi taraflarından biri oyunda. praşüt, mi-24 hind, sr-71 ve ucunda bomba ollan ok ataan tatar yayı var.....

10 zerinden 2 veriyorum oyuna.. o 2 de sadece call of duty olduğu için.....

Çok eminsin Rekarn0 ondan tüm büyük inceleme siteleri 9-10 puan verdiler.;) Her oyun kusursuz değildi MW2 çok iyi derdim ama Black Ops çıkınca sonunda kral bir oyun geldi dedim ve hak ettiğini aldı.Kasma sorununu yama ile halletiler ama nedense üst sistemlerde pek kasmıyor onu çözemedim ? Hikaye hiçte saçma değil tam tersine çok çok iyi grafik motoru çok iyi değişiklikler yapmışlar biraz daha.Oyun söylendiği gibi basit bir oyun olmayacak sanki simülasyon gibi olacak denildi.Silahlar çok güzel dönemin silahları bunlar sonuçta SCAR beklemiyorsun karşında.

MW2 gibi sadece öldür geç temalı bir oyun değil bölümlerinde kısa olduğunu sanmıyor.Oyun dolu dolu özellikle zombi ve multi çok güzel.

Herkesin yorumu farklı olabilir ama Black Ops cod serisinin en iyi oyunu diyebileceğim.CrossBow çok eğlenceli yahu :D

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #18 : 25 Kasım 2010, 16:29:07 »
Ben de beğendim oyunu ama takıldım bir yerde. Vietnam'da siperlerde çatışırken yukarıdan bir düşman atlıyor üzerime. F tuşuna basmam gerektiği yazıyor. Basıyorum basıyorum birşey olmuyor. Bölüm tekrar başlıyor.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
Call of Duty Black Ops.
« Yanıtla #19 : 25 Kasım 2010, 16:31:27 »
Ben de beğendim oyunu ama takıldım bir yerde. Vietnam'da siperlerde çatışırken yukarıdan bir düşman atlıyor üzerime. F tuşuna basmam gerektiği yazıyor. Basıyorum basıyorum birşey olmuyor. Bölüm tekrar başlıyor.

Evet orda mutlak ölüm var :D

valla kim ne not verirse versin ben hiç beğenmedim.. hatta oyunu kapatıp stronghold crusader oynadım :D