Gönderen Konu: F-4G "Wild Weasel" Phantom II  (Okunma sayısı 26620 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: F-4G "Wild Weasel" Phantom II
« Yanıtla #20 : 27 Kasım 2014, 00:51:21 »

Bir 335 Taktik Avcı Filosu F-4G Phantom II uçağı bir göreve başlıyor.

Park halinde bir F-4G "Wild Weasel" Phantom II uçağın 563. Taktik Avcı Filosu, George Hava Kuvvetleri Üssü'ne tahsis edilmiş önden görünümü.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2018, 22:42:43 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #21 : 27 Kasım 2014, 00:54:41 »

Yer personeli, 37. Taktik Avcı Kanadı'ndan kalkış için bir F-4G Wild Weasel Phantom II uçağı hazırlıyor. Uçak, dört AGM-88 yüksek hızlı anti-radyasyon füzesi (HARM) füzesi ile silahlandırılmış.

Meksika Körfezi üzerinden uçan 37. Taktik Avcı Kanadı'nın bir F-4G Phantom II uçağının bir alt görünümü.

561. Taktik Avcı Filosu'dan bir F-4E Phantom II ve bir F-4G Advanced Wild Weasel Phantom II uçağının soldan görünüşü. Her iki uçak da AN / ALQ-119 elektronik karşı önlem podu ve AGM-45 Shrike füzeleri ile donatılmıştır. F-4G ayrıca sol iç kanatlı pilon üzerinde bir AGM-78 Standart anti-radyasyon füzesi ile donatılmıştır.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2018, 23:21:49 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #22 : 27 Kasım 2014, 00:57:34 »

561. Taktik Avcı Filosu'ndan bir F-4E Phantom II ve bir F-4G Advanced Wild Weasel Phantom II'nin sağdan bir görünümü. F-4G aynı zamanda iki AGM-45 Shrike füzesi, sağdaki sağ kanattaki bir AGM-65 Maverick füzesi ve sol iç kanatlı pilon üzerinde bir AGM-78 Standart anti-radyasyon füzesi ile donatılmıştır. Her ikisi de AN / ALQ-119 ECM pod ile donatılmıştır.

52. Taktik Avcı Uçağı, Spangdahlem Hava Üssü, Almanya'ya atanan bir F-4G Phantom II avcı uçağının uçuşta alttan görünüşü. Kanatların önüne monte edilen iki AGM-45A Shrike hava-yüzey füzeleri; Uçağın merkez hattına monte edilen AIM-7 Sparrow III hava-hava füzeleri görülüyor. Uçak, elektronik karşı önlem (ECM) podu ile donatılmıştır.

37. Taktik Avcı Filosu'ndan bir F-4G Phantom II "Wild Weasel" uçağının kanadının altına monte edilen bir AGM-88 HARM yüksek hızlı anti-radyasyon füzesi.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2018, 23:27:40 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #23 : 27 Kasım 2014, 00:58:57 »

Bir F-4G Phantom II Advanced Wild Weasel uçağının havada soldan görünüşü.

Bir F-4G Phantom II uçağı, dört farklı füze ile silahlandırılmış: AGM-45, AGM-65, AGM-78 ve AGM-88.

Avrupa'da 28 yıllık hizmetten sonra, son F-4 uçakları Amerika'ya geri dönüyor. "Vahşi Gelincikler" olarak bilinen 81 Avcı Filosu'n'dan F-4G Phantom II'ler yeni görev istasyonuna ulaştı: Nellis AFB, Nevada. Uçaklar Basra Körfezi'nde görev yaptı.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2018, 20:01:37 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #24 : 27 Kasım 2014, 01:00:02 »

35. Taktik Avcı Kanadı'n ait üç F-4G Phantom II uçağı, Çöl Kalkanı Operasyonu sırasında bir eğitim uçuşunda iken Suudi çölünden geçiyor. Uçaklar AGM-88 HARM yüksek hızlı anti-radyasyon füzeleri üzerinde harici yakıt depoları taşıyorlar.

Red Flag '87 Tatbikatında 335 Taktik Avcı Filosu'ndan bir  F-4G Phantom II Mark 82 500-lb bombalarla yüklü.

81. Taktik Avcı Filosu'ndan bir F-4G Phantom II Wild Weasel uçağının havadan soldan görünüşü.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2018, 20:26:46 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #25 : 27 Kasım 2014, 01:02:46 »

561 Avcı Filo'dan, Nellis AFB, Nevada'dan bir USAF F-4G Phantom Wild Weasel uçağının önden görünümü. Bakım görevlileri bir görev için uçakları hazırlarken...

Formasyondaki 37. Taktik Avcı Kanadı'ndan dört adet F-4G Phantom II Wild Weasel uçağının havadan soldan görünüşü.

İki F-4G Phantom II Wild Weasel uçağının önden görünüşü. Taktik Hava Harp Merkezi, F-16 Fighting Falcon uçaklarında kullanılan gri renkli bir desen olan “Hill Project” kamuflajında sağdaki uçağı, Vahşi Gelincik misyonundaki etkinliğini değerlendirmek için boyadı. Diğer Wild Weasel standart kamuflaj şemasında boyanmıştır.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2018, 20:31:21 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #26 : 27 Kasım 2014, 01:03:25 »

Bir AGM-88A yüksek hızlı anti-radyasyon (HARM) füze ve iki CBU-58 bomba ile silahlı 52. Taktik Avcı Kanadı'ndan bir F-4G Advanced Wild Weasel Phantom II uçağı.

Bir AIM-9 Sidewinder füzesi ile donatılmış bir 335. Taktik Avcı Filosu F-4G Phantom II uçağının görünümü.

Bir teknisyen, 37. Taktik Avcı Kanadı'na ait bir F-4G Wild Weasel Phantom II uçağına AGM-88 yüksek hızlı anti-radyasyon füzesi (HARM) füzeleri yüklüyor.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2018, 00:06:16 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #27 : 27 Kasım 2014, 01:18:00 »

« Son Düzenleme: 06 Nisan 2018, 20:32:35 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #28 : 27 Kasım 2014, 01:20:03 »

52. Taktik Avcı Kanadı, Spangdahlem Hava Üssü, Almanya'dan iki F-4E Phantom II ve bir F-4G Phantom II Advanced Wild Weasel avcı uçağının (sol üst) hava-hava sol tarafı görünümü. Bombalı formasyonda Mosel Nehri üzerinde uçan F-4G, bir AGM-78 Standart anti-radyasyon füzesi,  AGM-45 Shrike hava-yüzey füzeleri, AIM-7 Sparrow III ve AIM-9 Sidewinder hava-hava füzeleri ile silahlandırılmıştır.  Uçaklar elektronik karşı önlemler ile donatılmıştır.

Bir F-4G Advanced Wild Weasel Phantom II ve bir F-4E Phantom II'nin bir sol yan görünümü. 561.Taktik Avcı Filosu uçağı olan uçakların her ikisi de AGM-45 Shrike füzeleri ve bir AN / ALQ-119 ECM pod ile donatılmıştır. F-4G ayrıca iç sağ kanat pilon üzerinde bir AGM-45 Maverick füzesi ve iç sol kanat pilon üzerinde bir AGM-78 Standart anti-radyasyon füzesi ile donatılmıştır.

« Son Düzenleme: 07 Nisan 2018, 00:14:27 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #29 : 28 Kasım 2014, 21:21:29 »

35. Taktik Avcı Kanadı, Taktik Hava Komutanlığından gelen F-4G Phantom savaş uçakları, Çöl Kalkanı Operasyonu sırasında Bahreyn kıyı şeridinde uçuyor. Uçaklar, AGM-88 yüksek hızlı, anti-radyasyon, hava-yüzey füzeleri ile silahlandırılmış.

561. Taktik Avcı Filosu'ndan bir F-4E Phantom II ve bir F-4G Advanced Wild Weasel Phantom II'nin sağdan bir görünümü. F-4G, sağdaki sağ pilon üzerinde iki adet AGM-45 Maverick füzesi ve sol iç kanat pilonu üzerinde bir AGM-78 Standart anti-radyasyon füzesi ile donatılmıştır. Her ikisi de bir AN / ALQ-119 ECM kapsülü ile donatılmıştır.

Bir F-4G Phantom II Wild Weasel uçağının bir sağ yan görünümü, bir Shrike AGM-45A hava-yüzey füzesi ile silahlandırılmış.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2018, 23:23:01 Gönderen: SKYWOLF »