Gönderen Konu: F-4G "Wild Weasel" Phantom II  (Okunma sayısı 26821 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FoXhounD

• DefenceTurk
  • *
  • 0
F-4G "Wild Weasel" Phantom II
« Yanıtla #10 : 05 Eylül 2010, 20:05:00 »
Tamamen SEAD görevleri için optimize edilmiş bir F-4

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #11 : 05 Eylül 2010, 20:07:11 »
Tamamen SEAD görevleri için optimize edilmiş bir F-4

+1

« Son Düzenleme: 27 Kasım 2014, 00:22:27 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #12 : 07 Eylül 2010, 11:07:09 »

Çöl Kalkanı Operasyonu sırasında Suudi Arabistan'a gitmeden önce bir F-4G Wild Weasel uçağı ön planda ve bir F-16 Fighting Falcon uçağı uçuş hattında hizmet veriyor. F-4G, AGM-88 HARM füzeleri ile donatılmıştır.

Çöl Fırtınası Operasyonu sırasında yer ekibi üyeleri bir görev için F-4G Phantom II uçaklarını hazırlıyor.
« Son Düzenleme: 31 Mart 2018, 00:07:01 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #13 : 07 Eylül 2010, 12:30:06 »

Kaliforniya'daki George Hava Kuvvetleri Üssü 35. Taktik Avcı Kanadı'na ait bir F-4G Phantom II Wild Weasel elektronik savaş uçağı, Çöl Fırtınası Operasyonu desteklemek için bir görev uçuşunda. Uçak, AGM-88 yüksek hızlı anti-radar hava-yüzey füzeleri ile donatılmış.

563 Taktik Avcı Filosu, 35. Taktik Avcı Kanadı'na ait bir F-4G Phantom II Wild Weasel. Bir AGM-45 Shrike füzesi ile donatılmış.

37. Taktik Avcı Kanadı'ndan dört adet F-4G Phantom II uçağı.

« Son Düzenleme: 04 Nisan 2018, 00:08:09 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #14 : 07 Eylül 2010, 12:59:10 »

52. Taktik Avcı Uçağı, Spangdahlem Hava Üssü, Almanya'ya tahsis edilen bir F-4G avcı uçağının havadan  soldan görünüşü. Kanatların ön alt kısmına monte edilen iki AGM-45A Shrike hava-yer füzesine ek olarak İki AIM-7 Sparrow III hava-hava füzesi arkaya doğru monte edilmiştir. Uçak, elektronik karşı önlem (ECM) podu ile donatılmıştır.

Quick Thrust 83-1 tatbikatı sırasında bir güç arabasına bağlıyken motorunu çalıştıran bir F-4G Phantom II uçağının arkadan görünüşü.
« Son Düzenleme: 29 Mart 2018, 22:40:56 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #15 : 07 Eylül 2010, 13:25:16 »

563. Taktik Avcı Filosu'na ait bir uçak AN/ALQ-119 elektronik karşı önlem podu ve bir AGM-78 Standard anti-radyasyon füzesi diğer füzelerle beraber...

Aynı filodan, aynı donanımda başka bir uçak.

Kanat altında iki adet AGM-45A Shrike havadan yere, gövde altında da 4 adet AIM-7 Sparrow III havadan havaya füze.

« Son Düzenleme: 27 Mart 2018, 23:20:10 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #16 : 07 Eylül 2010, 13:55:29 »

37. Taktik Avcı Kanadı'ndaki bir F-4G Phantom II uçağının pilotu, bir AGM-45 Shrike Füzesi fırlatmaya hazırlanıyor.

563. Taktik Avcı Filosu'nun bir F-4G Phantom II Advanced Wild Weasel uçağı, ön planda, Meksika Körfezi üzerinde bir F-4E ile birlikte uçarken. Her iki uçak da 37. Taktik Avcı Kanadı'na tahsis edilmiştir.

37. Taktik Avcı Kanadı'ndan bir F-4G Phantom II Advanced Wild Weasel uçağı, Meksika Körfezi üzerinden güneşe karşı kontrast oluşturuyor.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2018, 00:12:52 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #17 : 07 Eylül 2010, 14:22:09 »

Bakım ekipleri 37. Taktik Avcı Uçağı Filosu F-4G Phantom II "Wild Weasel" uçaklarına ön kontrol gerçekleştiriyorlar.
« Son Düzenleme: 27 Mart 2018, 22:25:56 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Ynt: F-4G "Wild Weasel" Phantom II
« Yanıtla #18 : 15 Kasım 2013, 22:55:32 »

« Son Düzenleme: 27 Kasım 2014, 00:47:38 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Ynt: F-4G "Wild Weasel" Phantom II
« Yanıtla #19 : 15 Kasım 2013, 22:55:58 »

35. Taktik Avcı Kanadı'ndan bir F-4G Phantom II uçağı, Çöl Kalkanı Operasyonu sırasında bir eğitim uçuşunda sağa doğru ilerliyor. Uçak,AGM-88A HARM yüksek hızlı anti-radyasyon füzeleri ve harici yakıt depoları taşıyor.

35. Taktik Avcı Kanadı'ndan bir F-4G Phantom II uçağı, Çöl Kalkanı Operasyonu sırasında bir eğitim uçuşunda KC-135 Stratotanker uçağına yakıt ikmali için yaklaşırken.

« Son Düzenleme: 04 Nisan 2018, 00:18:48 Gönderen: SKYWOLF »