Gönderen Konu: F-4G "Wild Weasel" Phantom II  (Okunma sayısı 13541 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +198/-37
Ynt: F-4G "Wild Weasel" Phantom II
« Yanıtla #20 : 27 Kasım 2014, 00:51:21 »

Bir 335 Taktik Avcı Filosu F-4G Phantom II uçağı bir göreve başlıyor.

Park halinde bir F-4G "Wild Weasel" Phantom II uçağın 563. Taktik Avcı Filosu, George Hava Kuvvetleri Üssü'ne tahsis edilmiş önden görünümü.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2018, 22:42:43 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +198/-37
« Yanıtla #21 : 27 Kasım 2014, 00:54:41 »

Yer personeli, 37. Taktik Avcı Kanadı'ndan kalkış için bir F-4G Wild Weasel Phantom II uçağı hazırlıyor. Uçak, dört AGM-88 yüksek hızlı anti-radyasyon füzesi (HARM) füzesi ile silahlandırılmış.

Meksika Körfezi üzerinden uçan 37. Taktik Avcı Kanadı'nın bir F-4G Phantom II uçağının bir alt görünümü.

561. Taktik Avcı Filosu'dan bir F-4E Phantom II ve bir F-4G Advanced Wild Weasel Phantom II uçağının soldan görünüşü. Her iki uçak da AN / ALQ-119 elektronik karşı önlem podu ve AGM-45 Shrike füzeleri ile donatılmıştır. F-4G ayrıca sol iç kanatlı pilon üzerinde bir AGM-78 Standart anti-radyasyon füzesi ile donatılmıştır.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2018, 23:21:49 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +198/-37
« Yanıtla #22 : 27 Kasım 2014, 00:57:34 »

561. Taktik Avcı Filosu'ndan bir F-4E Phantom II ve bir F-4G Advanced Wild Weasel Phantom II'nin sağdan bir görünümü. F-4G aynı zamanda iki AGM-45 Shrike füzesi, sağdaki sağ kanattaki bir AGM-65 Maverick füzesi ve sol iç kanatlı pilon üzerinde bir AGM-78 Standart anti-radyasyon füzesi ile donatılmıştır. Her ikisi de AN / ALQ-119 ECM pod ile donatılmıştır.

52. Taktik Avcı Uçağı, Spangdahlem Hava Üssü, Almanya'ya atanan bir F-4G Phantom II avcı uçağının uçuşta alttan görünüşü. Kanatların önüne monte edilen iki AGM-45A Shrike hava-yüzey füzeleri; Uçağın merkez hattına monte edilen AIM-7 Sparrow III hava-hava füzeleri görülüyor. Uçak, elektronik karşı önlem (ECM) podu ile donatılmıştır.

37. Taktik Avcı Filosu'ndan bir F-4G Phantom II "Wild Weasel" uçağının kanadının altına monte edilen bir AGM-88 HARM yüksek hızlı anti-radyasyon füzesi.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2018, 23:27:40 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +198/-37
« Yanıtla #23 : 27 Kasım 2014, 00:58:57 »

Bir F-4G Phantom II Advanced Wild Weasel uçağının havada soldan görünüşü.

Bir F-4G Phantom II uçağı, dört farklı füze ile silahlandırılmış: AGM-45, AGM-65, AGM-78 ve AGM-88.

Avrupa'da 28 yıllık hizmetten sonra, son F-4 uçakları Amerika'ya geri dönüyor. "Vahşi Gelincikler" olarak bilinen 81 Avcı Filosu'n'dan F-4G Phantom II'ler yeni görev istasyonuna ulaştı: Nellis AFB, Nevada. Uçaklar Basra Körfezi'nde görev yaptı.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2018, 20:01:37 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +198/-37
« Yanıtla #24 : 27 Kasım 2014, 01:00:02 »

35. Taktik Avcı Kanadı'n ait üç F-4G Phantom II uçağı, Çöl Kalkanı Operasyonu sırasında bir eğitim uçuşunda iken Suudi çölünden geçiyor. Uçaklar AGM-88 HARM yüksek hızlı anti-radyasyon füzeleri üzerinde harici yakıt depoları taşıyorlar.

Red Flag '87 Tatbikatında 335 Taktik Avcı Filosu'ndan bir  F-4G Phantom II Mark 82 500-lb bombalarla yüklü.

81. Taktik Avcı Filosu'ndan bir F-4G Phantom II Wild Weasel uçağının havadan soldan görünüşü.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2018, 20:26:46 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +198/-37
« Yanıtla #25 : 27 Kasım 2014, 01:02:46 »

561 Avcı Filo'dan, Nellis AFB, Nevada'dan bir USAF F-4G Phantom Wild Weasel uçağının önden görünümü. Bakım görevlileri bir görev için uçakları hazırlarken...

Formasyondaki 37. Taktik Avcı Kanadı'ndan dört adet F-4G Phantom II Wild Weasel uçağının havadan soldan görünüşü.

İki F-4G Phantom II Wild Weasel uçağının önden görünüşü. Taktik Hava Harp Merkezi, F-16 Fighting Falcon uçaklarında kullanılan gri renkli bir desen olan “Hill Project” kamuflajında sağdaki uçağı, Vahşi Gelincik misyonundaki etkinliğini değerlendirmek için boyadı. Diğer Wild Weasel standart kamuflaj şemasında boyanmıştır.
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2018, 20:31:21 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +198/-37
« Yanıtla #26 : 27 Kasım 2014, 01:03:25 »

Bir AGM-88A yüksek hızlı anti-radyasyon (HARM) füze ve iki CBU-58 bomba ile silahlı 52. Taktik Avcı Kanadı'ndan bir F-4G Advanced Wild Weasel Phantom II uçağı.

Bir AIM-9 Sidewinder füzesi ile donatılmış bir 335. Taktik Avcı Filosu F-4G Phantom II uçağının görünümü.

Bir teknisyen, 37. Taktik Avcı Kanadı'na ait bir F-4G Wild Weasel Phantom II uçağına AGM-88 yüksek hızlı anti-radyasyon füzesi (HARM) füzeleri yüklüyor.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2018, 00:06:16 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +198/-37
« Yanıtla #27 : 27 Kasım 2014, 01:18:00 »

« Son Düzenleme: 06 Nisan 2018, 20:32:35 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +198/-37
« Yanıtla #28 : 27 Kasım 2014, 01:20:03 »

52. Taktik Avcı Kanadı, Spangdahlem Hava Üssü, Almanya'dan iki F-4E Phantom II ve bir F-4G Phantom II Advanced Wild Weasel avcı uçağının (sol üst) hava-hava sol tarafı görünümü. Bombalı formasyonda Mosel Nehri üzerinde uçan F-4G, bir AGM-78 Standart anti-radyasyon füzesi,  AGM-45 Shrike hava-yüzey füzeleri, AIM-7 Sparrow III ve AIM-9 Sidewinder hava-hava füzeleri ile silahlandırılmıştır.  Uçaklar elektronik karşı önlemler ile donatılmıştır.

Bir F-4G Advanced Wild Weasel Phantom II ve bir F-4E Phantom II'nin bir sol yan görünümü. 561.Taktik Avcı Filosu uçağı olan uçakların her ikisi de AGM-45 Shrike füzeleri ve bir AN / ALQ-119 ECM pod ile donatılmıştır. F-4G ayrıca iç sağ kanat pilon üzerinde bir AGM-45 Maverick füzesi ve iç sol kanat pilon üzerinde bir AGM-78 Standart anti-radyasyon füzesi ile donatılmıştır.

« Son Düzenleme: 07 Nisan 2018, 00:14:27 Gönderen: SKYWOLF »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +198/-37
« Yanıtla #29 : 28 Kasım 2014, 21:21:29 »

35. Taktik Avcı Kanadı, Taktik Hava Komutanlığından gelen F-4G Phantom savaş uçakları, Çöl Kalkanı Operasyonu sırasında Bahreyn kıyı şeridinde uçuyor. Uçaklar, AGM-88 yüksek hızlı, anti-radyasyon, hava-yüzey füzeleri ile silahlandırılmış.

561. Taktik Avcı Filosu'ndan bir F-4E Phantom II ve bir F-4G Advanced Wild Weasel Phantom II'nin sağdan bir görünümü. F-4G, sağdaki sağ pilon üzerinde iki adet AGM-45 Maverick füzesi ve sol iç kanat pilonu üzerinde bir AGM-78 Standart anti-radyasyon füzesi ile donatılmıştır. Her ikisi de bir AN / ALQ-119 ECM kapsülü ile donatılmıştır.

Bir F-4G Phantom II Wild Weasel uçağının bir sağ yan görünümü, bir Shrike AGM-45A hava-yüzey füzesi ile silahlandırılmış.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2018, 23:23:01 Gönderen: SKYWOLF »