Gönderen Konu: UAE Hava Akrobasi Timi Kuruyor  (Okunma sayısı 3619 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
UAE Hava Akrobasi Timi Kuruyor
« : 27 Temmuz 2010, 18:03:38 »
Birleşik Arap Emirlikleri Hava Akrobasi Timi kurmak için düğmeye basmış.Bu amaçla İtalyan Alenia Aermacchi firmasından 10 adet MB-339 Eğitim uçağı alınıyor.Uçaklar Varesse deki tesislerde gerekli modifikasyonlardan geçirilip BAE bayrağının renklerinde duman bırakma sistemiyle entegre edilerek teslim edilecekler.

Çevrimdışı darkranger

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2010, 17:42:10 »
Zenginlik böyle birşey biz eldeki eskileri kullanıyoruz hava akrobasi uçağı diye adamlar en kaliteli eğitim uçağını satın alıyor..:)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2010, 14:43:07 »
Bizim kullandıklarımız ses üstü hızda uçan uçaklar. Bu nedenle sınıfı farklı oluyor. ;)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #3 : 29 Temmuz 2010, 14:49:40 »
MB-339'ları İtalya'nın hava kuvvetleri envanterinden çıkardığının hatırlıyorum,eğer çıkarmadıysa da çıkarmaz üzeredir.Yani yeni uçaklar değiller bu uçaklar,gerekli bakım onarım ve tadilatlar yapılarak akrobasi ekibine verilecekler.Her ne kadar eski uçaklarda olsalar bizim F-5 'lerden yenidirler.

Benim bu uçaklara karşı özel bir sempatim de var.Havacılığa ilk merak saldığım yıllarda bir televizyon kanalında bu uçakları kullanan bir filonun günlük yaşantısını anlatan bir İtalyan dizisi vardı,merakla ve ilgiyle izlerdim.

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #4 : 30 Temmuz 2010, 01:32:53 »
Her şey uçakta bitseydi vay halimize birazda pilotluk lazım yahu.:)