TÜRK SAVUNMA SANAYİ > Yerli Hava Sistemleri ile İlgili Gelişmeler

HÜRKUŞ PROJESİ

<< < (94/95) > >>

DelKu:
Darbeler devri kapandı artık.
Ordu darbe yapmaya kalksa ne jandarma ne de polis bunu engelleyemez, vatan haini fetö tayfasının kalkışmasıyla karıştırmayın bunu, zaten o kalkışmayı da gene ordu bastırdı, diğer ülkenin legal kuvvetlerinin yardımıyla. .

カメせ:

--- Alıntı ---Türk Hava Kuvvetlerinin gücüne güç katacak! 40 adet tedarik edilecek

Dünya çapında oldukça rağbet gören Türk savunma sanayisi bünyesinde geliştirilen 40 adet Yeni Nesil Temel Eğitim Uçağı HÜRKUŞ-B, Türk Hava Kuvvetleri için tedarik edilecek. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Haluk Görgün, 'Dışa bağımlılığı sistematik olarak en aza indirmek hedefine her gün daha da yaklaşılmaktadır.' dedi.

HÜRKUŞ-B için yeni sipariş

SSB Başkanı Prof. Dr. Haluk Görgün:

💢 15 adetlik HÜRKUŞ-B siparişinde ilk uçak Mayıs 2025’te teslim edilecek. 15’inci uçağın ise Eylül 2025’te Hava Kuvvetleri’ne teslimatını planlıyoruz.

💢 Bugün ise yine Hava Kuvvetleri için 40 adet daha HÜRKUŞ-B için imzaları atıyoruz.

💢 Toplamda 55 adet HÜRKUŞ-B envantere katılacak.

💢 55’inci uçağın Haziran 2027’de teslim edilmesi planlanıyor.
youtu.be/xau9aLy8u7I?si=ELucdRoHp-3S7wcz youtu.be/nhD5TpT7J8o?si=I3fu36t5NE515xR8https://www.instagram.com/reel/C558XXquTj0/?igsh=MWF3ZmJmajEwbjFwdg==
--- Alıntı sonu ---

Ocak:

Kara havacılık Hürkuş tedariği işi ne oldu acaba?

malaga:
Hurkuşun silahlısına bizim için gerek yok ancak dış pazarlar için çok sayıda ucuz ve kendimize özgü mühimmat ailesi ile üretmek çok elzem  özellikle afrika ve güney amerika pazarı için.

Bogü Alp:

--- Alıntı yapılan: putty - 14 Mart 2024, 02:02:25 ---Jandarma aynı zamanda rejim muhafızıdır iç işlerine bağlıdır bilmediğiniz şeyler var.

--- Alıntı sonu ---
Yav he he
Rejim muhafızı olduğu için en cok fetocu oranı Jandarmada çıktı. İstihbaratta personelde hatta komando da bile o kadar fetocu çıktı.
Şimdi de menzilci olma yolunda adım adım ilerliyorlar.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git