Gönderen Konu: Eurofighter'den Türkiye'ye ortaklık teklifi  (Okunma sayısı 21738 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Kritik Teknolojileri Veririz
« Yanıtla #30 : 08 Temmuz 2012, 09:41:31 »
Ya bu eurofightermı daha iyi F35 mi bana bi açıklarsanız sevinirim ben bazı şeylerine baktım f35 daha pahalı uçak daha iyi görünüyor ama millet hep eurofıghter diyor. :-\

F-35 radara yakalanması zor son nesil bir uçak, EF2000 ise daha eski nesil. F 35 çok daha üstün. Eurofighter daha iyi diyen millete selam olsun... :D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı assslan

• DefenceTurk
  • *
  • 9
  • Ne Mutlu Türküm Diyene...
« Yanıtla #31 : 08 Temmuz 2012, 12:14:10 »
Yeni bir pazara kim değer vermez ?
Her şeyler kodlar ile bitseydi F-22 bile bizde olurdu.F-35 projesine devam edilmelidir benim düşüncem kaynak kodu ne kadar değerli ? Biz F-35 alıp her şeyi 1-2 yıl içinde kafamıza göre değiştireceğimizi sanmıyorum daha yeni yeni F-16 uçaklarımızı modernize ediyoruz daha yeni izin çıkmış ''lobiden''.Milli mühimmat içinde yol var zaten kullandığımız mühimmatlar ABD'ye ait başka ne kaldı ? Kaynak kodu pek bir sorun değil.Dünyada kodlardan ve algoritmalardan bol ne var ?

Bu forumda okuduğum en kötü yorum sanırım buydu...

Çevrimdışı AYDIN

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #32 : 08 Temmuz 2012, 14:58:25 »
Arkadaşlr ben f-35 uçağının halaalımından yanayım fakat fazla  alım zamanınıda küçük bir parti olarak şöyle 10 15 adet kadar göstermelik bundan sonra asıl partiye kadar kaynak kodlarını sil baştan kendimiz yaparız aynı f-16 gibi.Bundan en çok TÜRKİYE karlı çıkar.

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #33 : 08 Temmuz 2012, 17:25:14 »
abd 100 150 ucaga kaynak kodlarini vermez anca f35, f16 gibi demo oldugu zaman belki.Yanilmiyorsam sistem teknolojinin baska ulke ile paylasmak istemiyor... burada turkiyenin yapmasi gereken f35 lere f16 gibi fazla bagli olmamasi onun icin TFX sonuna kadar surdurulmeli

aslinda bu avrupalilar eurofigterin butun teknolojilerini verme iddasinda olsa bile(bence yalan ornegin bu ucagin teknolojisi cinin iranin Kuzey Kore'nin eline gecme ihtimali turkiye uzerinden daha fazladir) tf x icin teknik destekde bulunabilirler

Çevrimdışı cyctec

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #34 : 08 Temmuz 2012, 20:02:08 »
Yeni bir pazara kim değer vermez ?
Her şeyler kodlar ile bitseydi F-22 bile bizde olurdu.F-35 projesine devam edilmelidir benim düşüncem kaynak kodu ne kadar değerli ? Biz F-35 alıp her şeyi 1-2 yıl içinde kafamıza göre değiştireceğimizi sanmıyorum daha yeni yeni F-16 uçaklarımızı modernize ediyoruz daha yeni izin çıkmış ''lobiden''.Milli mühimmat içinde yol var zaten kullandığımız mühimmatlar ABD'ye ait başka ne kaldı ? Kaynak kodu pek bir sorun değil.Dünyada kodlardan ve algoritmalardan bol ne var ?

Bu forumda okuduğum en kötü yorum sanırım buydu...

bazıları kaynak kodunu html kodu gibi sanıyor galiba. gayet kütü yorum olduğuna bende katılıyorum
Eğer bir Türk devleti olmasaydı mutlaka yaratmak gerekirdi.
( THIERS )