Gönderen Konu: JSF ile ilgili YARDIM  (Okunma sayısı 32121 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
JSF ile ilgili YARDIM
« Yanıtla #60 : 11 Mart 2011, 21:04:53 »
arkadaşlar 1995 li yıllarda kuzey ıraka 2 adet F 16 keşif amacı ile uçuş yaptı ancak 36 paralele girdikten sonro F 16 ların sadece motorlarının çalıştıgı özellikle silah sistemlerinin sustugu görüldü ayrıca daha 2008 de aselsanda çalışan bir bilim adamı F 16 ların yazılımlarını kontrol ettiginde gizlenmiş bir şifre programı gördü bu program uçakların daha önce belirtilen nottalara girişinde devreye giriyor ve uçagın düşmesine sebep oluyordu öncelikle amerikan ve israil hava sahası durumu başbakana iletir ve yazılımı iptal edebilecegini hatta yeni yazılım yapılabilecegini söyler ancak bunu amarikaya bildirilir sonuçta o bilim adamı 3 ay sonra intihar eder göz önünde olan o kadar şey varki sadece gözümüzü biraz açalım
Bunu Orko ve SKYWOLF dikkatle okuyun bu 1995 te ki teknolojiyle yaptıkları.

Hiç güleceğim yoktu. :D :D :D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
JSF ile ilgili YARDIM
« Yanıtla #61 : 11 Mart 2011, 21:10:50 »
Bir uçağı helikopteri heron vs vs...Bunları bir bilgisayar olarak düşünelim bunların işlemcisi ram ekran kartı güç kaynağı anakart vb parçalar var bu bilgisayara bir keylogger veya trojan atalım bu bilgisayarı kontrol ederiz istediğimiz zaman kapatırız istediğim zaman tüm girilen bilgileri çalarız işlemciyi yakarız güç kaynağını kapatırız sistemi güçsüz bırakırız vs vs bu parçaların hepsi uçak helikopter uydu vs vs kat kat üst modelinde kullanılıyor eee at bir trojan o zaman istediğini kontrol et malesef elektronik çağdayız herşeyi bir tuşla kontrol edebiliyoruz en basit bir örnek hesap makinası biz kontrol ediyoruz.Kendi yapay zekası varsa kendini kontrol eder.

Uçağa keylogger? Ne yapacak, joysticki kaç derece yatırdığını mı raporlayacak?  :D
Evet uçağın kredi kartı bilgilerini çalıp alışveriş yapacağız 2-3 tane F-15 alırız.

Şu F-16 olayını merak ettim,

Çevrimdışı boxer

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
JSF ile ilgili YARDIM
« Yanıtla #62 : 11 Mart 2011, 23:41:44 »
arkadaşlar 1995 li yıllarda kuzey ıraka 2 adet F 16 keşif amacı ile uçuş yaptı ancak 36 paralele girdikten sonro F 16 ların sadece motorlarının çalıştıgı özellikle silah sistemlerinin sustugu görüldü ayrıca daha 2008 de aselsanda çalışan bir bilim adamı F 16 ların yazılımlarını kontrol ettiginde gizlenmiş bir şifre programı gördü bu program uçakların daha önce belirtilen nottalara girişinde devreye giriyor ve uçagın düşmesine sebep oluyordu öncelikle amerikan ve israil hava sahası durumu başbakana iletir ve yazılımı iptal edebilecegini hatta yeni yazılım yapılabilecegini söyler ancak bunu amarikaya bildirilir sonuçta o bilim adamı 3 ay sonra intihar eder göz önünde olan o kadar şey varki sadece gözümüzü biraz açalım

Böyle mi diyorsun , görüşlerine önem verdiğiniz ve çok önemsediğiniz HDS kardeşinizin bu konuyla ilgili yazdığınıda bir zahmet okuyuverin.
Güçlü Ekonomi , Güçlü Ordu , Güçlü Türkiye

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
JSF ile ilgili YARDIM
« Yanıtla #63 : 11 Mart 2011, 23:44:19 »

Böyle mi diyorsun , görüşlerine önem verdiğiniz ve çok önemsediğiniz HDS kardeşinizin bu konuyla ilgili yazdığınıda bir zahmet okuyuverin.
Okudum da ondan böyle gülüyorum zaten. :D :D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com