Gönderen Konu: Bir TRmilitaryci daha  (Okunma sayısı 5726 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Pilot1985

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Bir TRmilitaryci daha
« : 28 Haziran 2010, 23:53:41 »
Herkese Selamlar,
öncelikle skywolfu (eger trmilitarydeki murat abiyse) burada görmekten cok mutlu oldugumu belirtmek isterim :) bende icinizdeki bircok kisi gibi trmilitarye üyeyim. Halen trmilitaryde akincilar gurubudayim eskiden az cok aktiv sekilde foruma birseler yazmaya calisiyordum, ancak zamanla trmilitary yöneticileri gercekten cok garip ve kati kurallar getirdi ve eskiden ciddi bir aktivite gösteren kullanicilarin teker teker sayfdan ayrildiklarini yada daha az yazdigini görmeye basladim acikcasi banada artik pek fazla zevk vermemeye basladi ve bende artik arada bir göz atip cikiyorum. Insallah burada fazla kati kurallarin magduru olmadan kisa zaman icerisinde sayfayi ciddi bir referans sayfa haline getirebilirz.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Bir TRmilitaryci daha
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2010, 23:56:24 »
Hoşgeldiniz.
Evet bahsettiğiniz kişi burada.  ;)
Katkılarınız için şimdiden teşekkürler.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • Beyniyle düşünmeyen bizden değildir.
Bir TRmilitaryci daha
« Yanıtla #2 : 04 Temmuz 2010, 15:26:42 »
Hoşgeldiniz
Katı kurallarımız yok , kurallarımız sıvı.Ama ihlalleri dahilinde katı oluyorlar.=)
Düşündüğünüzden güzel bir ortam bulacağınızı düşünüyorum.
Tekrar hoşgeldiniz , güzel paylaşımlı günler..

Çevrimdışı skywalker

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Bir TRmilitaryci daha
« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2010, 18:41:42 »
Kurtarılmış bölgeye hoşgeldin  :)

Çevrimdışı fulcrum

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Bir TRmilitaryci daha
« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2010, 23:51:44 »
merhaba defenceturk  herkese selamlar bende trmilitary denim daha önceside turkısh defence dede vardım skywolf bu işte yıllardım nette tanıdığım bir uzmandır 

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Bir TRmilitaryci daha
« Yanıtla #5 : 05 Ağustos 2010, 08:54:12 »
Rica ederim. Uzmanlık ne haddime!:) Sadece bu konuların meraklısıyım. Hoşgeldiniz...:)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com