Anket

Sizce SSM hangi sistemi seçecek?

S-400(Rusya)
S-300(Rusya)
Patriot(ABD)
HQ-9(Çin)
Arrow(İsrail)
Aster-30

Gönderen Konu: YÜKSEK İRTİFA HAVA SAVUNMA SİSTEMİ PROJESİ  (Okunma sayısı 715759 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: YÜKSEK İRTİFA HAVA SAVUNMA SİSTEMİ PROJESİ
« Yanıtla #1450 : 15 Mayıs 2019, 01:08:11 »
Partikül Amerika Atatürkçü yalnız haberin olsun

ABD Atatürkçü değil, Atatürk'ün mücadele ettiği emperyalizmin bugünkü en büyük neferi...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1451 : 15 Mayıs 2019, 01:34:43 »

Sen seçim muhabbetinden dem vuruyorsun gerçi de... alakası yok:)

Tam tersi, Atatürk' ü zerre kadar sevmezler. Gerçekten sevmiş olsalardı; Türkiye Cumhuriyeti' nin geleneklerini tasviye edebilmek iamacıyla Siyasal İslamcı hareketleri iş başına getirmezlerdi. Sonradan ortaklığın bozulması, Atatürk' ü sevdikleri anlamına gelmez. Zamanında Atatürk' ü seviyorum diyenler bile Atatürk' e ihanet etmiştir. O tayfaya kısaca ''Eski Solcular'' diyoruz. Eskinin Solcuları, Atatürkçüleri; günümüzün liboşları, liberalleri, II. Cumhuriyetçileri, Yetmez Ama Evet' çileri olmuştur.

Ayrıca, ABD' nin hemen hemen her siyasal partide uzantısı vardır. Hatta Sol terör örgütlerini bile yönlendirirler. Vaziyet bu şekildeyken, ABD' ye Komünist Ülkedir diyebilir misiniz?  Adam, kullanıma elverişli insan arıyor. Dindar olmuş, laik olmuş... yok efenim sağcı olmuş solcu olmuş, onun için fark etmez. Yeter ki kullanışlı olsun.

Açıkça söylemem gerekirse;

Atatürk' ü sevmeyen bir yurttaşa normal insan gözüyle bakamam. Atatürk düşmanları, kullanıma en elverişli grubu temsil ediyor.

Denklem şu şekilde;

Gerçekten vatanını, milletini, devletini seven bir insan,  aynı zamanda Atatürk' ü sevmek ve yaptıklarını da sahiplenmek zorunda. Bir insan, hem Atatürk' ü sevmiyorum hem de vatanıma , milletime, devletime  bağlıyım diyorsa; o kişide mutlaka bir münafıklık vardır. 

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #1452 : 15 Mayıs 2019, 08:45:05 »
Rusya: Türkiye ile S-400 anlaşmamızda pürüz yok

Türkiye'nin ABD'nin baskılarıyla S-400 anlaşmasını erteleyebileceği haberlerine Rusya'dan yanıt geldi.

Kremlin Dış Politika Danışmanı Yuriy Uşakov,  Putin’in Soçi’de Boçarov Ruçey yazlık ikametinde, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile yaptığı 1,5 saatlik görüşmenin ardından gazetecilere bilgi verdi.

"ŞİMDİLİK HİÇBİR BAŞARISIZLIK YOK"
Türkiye’nin S-400 hava savunma füze sistemi satın alması ile ilgili konuya ilişkin de değerlendirmede bulunan Uşakov, “Amerikalıların (S-400 sözleşmesinin iptali yönünde Türkiye’ye) ısrarını biliyoruz. Bana göre, birkaç ay önce üzerinde anlaşmaya varılan sözleşmenin hayata geçirilmesi hızla devam ediyor. Şimdilik hiç bir başarısızlık yok.” diye konuştu.

https://www.ensonhaber.com/rusya-turkiye-ile-s-400-anlasmamizda-puruz-yok.html
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #1453 : 15 Mayıs 2019, 09:24:03 »

Aklimin bir köşesinde bulunsun.
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı zirfak

• DefenceTurk
  • *
  • 17
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1454 : 15 Mayıs 2019, 10:26:53 »
Şöyle bir şark kurnazlığı yapsak yerler mi acaba?
Kardeşim bak, rusyaya şimdiye kadar ödediğim para kadar s400 alacam gerisi iptal ediyorum(sanırım 1 küsür milyar dolar vermiştikk ve 2 batarya ediyor ortalama.) 2,5 milyar doların geri kalanına da patriot ver HSS sistemim tamamlansın.(hisarA nın imha testini de başarıyla geçtiğini düşünürsek)
Amerika sana ne kadar ödedim F35ler için 1küsur milyar dolar. Sen de bana bu kadar F35 ver .gerisini iptal et.(Adedi 100milyon dolar varsayarsak 12 uçak eder.6sı F35A ,6sı F35B)
Geri kalan paramızı da MMU projemize ayırırız.
Rusyadan S400 aldıkmı aldık
Geri kalanları iptal ettikmi ettik
Patriot aldıkmı aldık
F35 aldıkmı aldık
Geri kalan siparişimi de sen iptal ettinmi ettin
 8)
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2019, 10:27:42 Gönderen: zirfak »

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #1455 : 15 Mayıs 2019, 11:05:26 »
Kardeşim bak, rusyaya şimdiye kadar ödediğim para kadar s400 alacam gerisi iptal ediyorum(sanırım 1 küsür milyar dolar vermiştikk ve 2 batarya ediyor ortalama.) 2,5 milyar doların geri kalanına da patriot ver HSS sistemim tamamlansın.(hisarA nın imha testini de başarıyla geçtiğini düşünürsek)
Amerika sana ne kadar ödedim F35ler için 1küsur milyar dolar. Sen de bana bu kadar F35 ver .gerisini iptal et.(Adedi 100milyon dolar varsayarsak 12 uçak eder.6sı F35A ,6sı F35B)
Patriot aldıkmı aldık
F35 aldıkmı aldık
 8)

Yine çark edersek Rusya tam kaybederiz.Bir bakmışsın Kıyıköy alevler içinde. Boru hattından doğalgaz yerine nitrogliserin basarlar.

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #1456 : 15 Mayıs 2019, 11:46:40 »
Patriot aldıkmı aldık
F35 aldıkmı aldık
 8)

Gerisi diye birsey yok. Verdigimiz siparisin parasini odeyecegiz. Bu şark kurnazligi degil. Sözünde durmaktir.

F35 konusuna gelince... Senin dedigin şark kurnazlığı olur adamin beynini delerler.

Odedigimiz ucret kadarlik f16 modernizasyonu yapmak ise ahde vefa!
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı Hyperspace

• DefenceTurk
  • *
  • 58
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1457 : 15 Mayıs 2019, 12:02:02 »
Algıcılar yine azıttı şu füzeler hayırlısıyla geldiğinde kapak olacak o kadar satılmış insan var ki şu güzel ülkemde...

Birtaneside bu yalanci yozma.

https://twitter.com/asliaydintasbas/status/1126448403590918144

Dogruyu yazin Allah rizasi icin dogruyu yazin

Aynı zamanda pkk sempatizanıdır bu aslı bozuntusu.Şimdi bekliyorum Allah nasip ederse temmuzda ilk parti teslim edildiğinde bu karıyı öyle bir bozacağım ki twitterda.Zaten dikkat ederseniz S-400 ler karşı çıkanlar ya eski Nato kafa büyükelçi dinazorları,ya fetöcüler,ya abd aşığı büyük ihtimalle de abd den mamalanan düşünce kuruluşları ya da pkk hdp sempatizanları.Gerçek vatansever insanların korkup karşı çıktığını gördünüz mü hiç?

Çevrimdışı Hyperspace

• DefenceTurk
  • *
  • 58
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1458 : 15 Mayıs 2019, 12:10:58 »
Patriot aldıkmı aldık
F35 aldıkmı aldık
 8)

Bunu kimse yemez malesef abd nin tek derdi S-400 lerin tek bir vidasının bile ülkemize gelmemesi.Herifler ne depoya kaldırmayı ne ortak komisyon kurulmasını kabul ediyorlar.Şimdi de 2020 yılına ertelenmesini istemişler ki kimbilir ne haltlar peşindeler ne gibi bir sinsi plan var kafalarında.

Çevrimdışı zirfak

• DefenceTurk
  • *
  • 17
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1459 : 15 Mayıs 2019, 12:25:32 »
Patriot aldıkmı aldık
F35 aldıkmı aldık
 8)

Yine çark edersek Rusya tam kaybederiz.Bir bakmışsın Kıyıköy alevler içinde. Boru hattından doğalgaz yerine nitrogliserin basarlar.

4 batarya yerine 2 batarya alıyoruz. Siparişi düşürdük sadece