Anket

Sizce SSM hangi sistemi seçecek?

S-400(Rusya)
S-300(Rusya)
Patriot(ABD)
HQ-9(Çin)
Arrow(İsrail)
Aster-30

Gönderen Konu: YÜKSEK İRTİFA HAVA SAVUNMA SİSTEMİ PROJESİ  (Okunma sayısı 722237 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
Ynt: YÜKSEK İRTİFA HAVA SAVUNMA SİSTEMİ PROJESİ
« Yanıtla #1040 : 27 Haziran 2018, 14:47:04 »
Amerika'nın birşey kaybedeceğini sanmıyorum. Onlar olası bir Türkiye ile sorun oluştuğunda 48 harfin tamamına göre plan yapmışlardır. Uçağı sana satmasa başkasına satar , İsrail dahil birçok ülke projede zaten yoktu yakın tarihte Araplar çekirdek gibi yığılırlar başına. Kürecik radarini ordan alır başka yere kurar zor birşey değil. Tamam anlı şanlı tarihimiz var iyiyiz hoşuz ama karşımızda Zimbabwe varmış gibi konusuyorsunuz
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 21
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1041 : 27 Haziran 2018, 15:25:36 »
Peki bir ortadoğu kurnazlığı fikri atıp bu darboğaza biraz mizah katsam...
Şöyleki,

Kapı arkasında Rusyayla anlaşıp S-400 alımından vazgeçtim desen ilk 4 adet F-35'i teslim alsan. Sonra yok ben düşündüm hala hava savunmamın zayıf olduğunu düşünüyorum deyip uçaklar geldikten sonra S-400  alımını tamamlasan ne olur acaba!  ;D ;D ;D ;D
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2018, 15:26:46 Gönderen: Alp »

Çevrimdışı UYVAR

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -111
« Yanıtla #1042 : 27 Haziran 2018, 15:37:33 »
Peki bir ortadoğu kurnazlığı fikri atıp bu darboğaza biraz mizah katsam...
Şöyleki,

Kapı arkasında Rusyayla anlaşıp S-400 alımından vazgeçtim desen ilk 4 adet F-35'i teslim alsan. Sonra yok ben düşündüm hala hava savunmamın zayıf olduğunu düşünüyorum deyip uçaklar geldikten sonra S-400  alımını tamamlasan ne olur acaba!  ;D ;D ;D ;D

Bugün Adıyaman'da bir kursiyer pilot, düşen uçaktan son anda atlamasına rağmen kurtulamadı. Eminim bu harika fikirle alakalı değildir!
''Başarının sırrı amaca sadakattir.''

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #1043 : 27 Haziran 2018, 17:13:11 »
Amerika'nın birşey kaybedeceğini sanmıyorum. Onlar olası bir Türkiye ile sorun oluştuğunda 48 harfin tamamına göre plan yapmışlardır. Uçağı sana satmasa başkasına satar , İsrail dahil birçok ülke projede zaten yoktu yakın tarihte Araplar çekirdek gibi yığılırlar başına. Kürecik radarini ordan alır başka yere kurar zor birşey değil. Tamam anlı şanlı tarihimiz var iyiyiz hoşuz ama karşımızda Zimbabwe varmış gibi konusuyorsunuz

Üzerime alınmıyorum bu iletiden. Ama biz de Zimbabwe değiliz.
ABD, bu bölgedeki müttefikini kendi elleriyle Rusya'ya hediye eder mi?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Barbatos

• DefenceTurk
  • *
  • 14
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1044 : 27 Haziran 2018, 17:27:14 »
Biz boşuna konuşuyoruz, ABD açık açık bizi tehdit ediyor biz hala ABD'li şirkete ruhsat veriyoruz sonra şöyle yaptırım yapalım böyle yaptırım yapalım. Link: http://www.haberturk.com/abd-li-sirket-siirt-te-petrol-arayacak-2033776-ekonomi

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1045 : 27 Haziran 2018, 17:34:11 »

Uçağı vermiyor , Güleni vermiyor , pkkyı destekliyor daha ne dicek adam , rusyaya hediye etmesi için daha ne yapması lazım.Kargo parasında mı anlaşamıyolar :D  Evet biz Zimbabwe değiliz ama karşımızdakide değil onu anlatmaya çalışıyorum. Bana Türkiye Cumhuriyeti devleti ile Amerika Birleşik devletlerinin yöneten isimlerinin proje aklı aynı diyebilir misin ? Bir tarafta paranın patronu diğer tarafta soğan uçmuş gidiyor hububat ne alemde bilinmiyor , bulgur eve gelmiyor , arpa desen kocaya kaçmış bu yani. parmağını oynatsa bizim ekonomi sallanıyor. Zimbabwe değil derken buydu.
TURK OGUZ BEGLERİ BUDUN EŞİDİN. ÜZE TENGRİ BASMASAR , ASRA YİR TELİNMESER , TÜRK BUDUN , İLİNGİN TÖRÜNGÜN KİM ARTATI UDAÇI ERTİ ?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #1046 : 27 Haziran 2018, 17:51:13 »

Uçağı vermiyor , Güleni vermiyor , pkkyı destekliyor daha ne dicek adam , rusyaya hediye etmesi için daha ne yapması lazım.Kargo parasında mı anlaşamıyolar :D  Evet biz Zimbabwe değiliz ama karşımızdakide değil onu anlatmaya çalışıyorum. Bana Türkiye Cumhuriyeti devleti ile Amerika Birleşik devletlerinin yöneten isimlerinin proje aklı aynı diyebilir misin ? Bir tarafta paranın patronu diğer tarafta soğan uçmuş gidiyor hububat ne alemde bilinmiyor , bulgur eve gelmiyor , arpa desen kocaya kaçmış bu yani. parmağını oynatsa bizim ekonomi sallanıyor. Zimbabwe değil derken buydu.

Eee o zaman neden halen ABD ile müttefiğiz. Bu kadar kötülüğü yapanla müttefik olunur mu?  ::) ::)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Yabgu

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -96
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1047 : 27 Haziran 2018, 18:08:30 »
olan bir ülke biliyorum ben.

Çevrimdışı spear

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1048 : 27 Haziran 2018, 22:33:08 »
Patriotlari bizim şartlarla istedik vermediler hisarları yapıyoruz, silahlı iha istedik vermediler anka ve bayraktarları yapıyoruz, apaçi istedik bizim şartlarımızda vermediler atakları ( motor hariç) yapıyoruz, f35 leri vermicez diyorlar TFX e başladık, güç grubunda örtülü anbargo yapıyorlar onada başladık,Altay a başladık hürküş S lere başladık, javalin istedik vermediler Omtas_ umtas_ ciritleri yaptık,
Daha yaptığimız yapmaya başladıklarimız o kadar çok ki;
Kötü komşular , sözde müttefikler mal sahibi yaptı bizi.

Çevrimdışı metin62

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 183
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1049 : 27 Haziran 2018, 23:05:25 »
Daha yaptığimız yapmaya başladıklarimız o kadar çok ki;
Kötü komşular , sözde müttefikler mal sahibi yaptı bizi.
[/b]

Demek ki ille de  birilerinin tetiklemesi sonrası  aklımızı  kullanmayı öğreniyormuşuz . Hiçten iyi  ::)