Gönderen Konu: LEOPARD 2  (Okunma sayısı 60766 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Almanya Suudi Arabistan´a Tank Satışını Görüştü
« Yanıtla #20 : 06 Temmuz 2011, 19:06:09 »
araplar  ciddi alım yapıyorlar  200 tane leopart 2a7  çok ciddi bir  güç  ,  inşallah  onaylanmazda  araplara  altay  satarız, nereden baksan  2 milyar doları bulur.

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #21 : 06 Temmuz 2011, 20:32:43 »
Sayin Enes almanlar cok zeki insanlardir islerini bilirler ve insani harika yonetirler cikarlari oldumu babalarini tanimaz almanlar ama satilmiyabilir cunku arabistan istenilmeyen yerlerde kara kuvvetlerini soktu zaten onun yuzunden tartisiyorlar ama almanlar vermezse merkavada olabilir bizi bekliceklerini sanmiyorum cunku bu alimlarin nedeni Iran olsa gerek.
Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur.

Çevrimdışı KingWarrior

• KingWarrior
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #22 : 06 Temmuz 2011, 21:12:06 »
Sayin Enes almanlar cok zeki insanlardir islerini bilirler ve insani harika yonetirler cikarlari oldumu babalarini tanimaz almanlar ama satilmiyabilir cunku arabistan istenilmeyen yerlerde kara kuvvetlerini soktu zaten onun yuzunden tartisiyorlar ama almanlar vermezse merkavada olabilir bizi bekliceklerini sanmiyorum cunku bu alimlarin nedeni Iran olsa gerek.

Merkava mı? :o Suudiler mi?   :o Merkavayı İsrail'den başka kullanan ülke var mı? ::) Abrams dururken... ::)

Çevrimdışı akrep

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #23 : 06 Temmuz 2011, 21:24:38 »
bana göre sudileri irana karsi silahlandiriyorlar ... nede olsa iyi masadir sudiler...
esk iran-irak savasinin yerini yillarca sudi -iran savasi alacak

Çevrimdışı KingWarrior

• KingWarrior
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #24 : 07 Temmuz 2011, 00:35:23 »
Bence savaş falan olmayacak.

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #25 : 07 Temmuz 2011, 00:42:19 »

Merkava mı? :o Suudiler mi?   :o Merkavayı İsrail'den başka kullanan ülke var mı? ::) Abrams dururken... ::)
Merkava sadece bir ornekti bunu soylerken sudilerin bati yanlisi bir ulke oldugunu hepimiz biliyoruz bu abrams yada merkava ne farkeder ikiside ayni sinifa giriyor biri ABD birisi Israil.

Çevrimdışı kub1lay

• DefenceTurk
  • *
  • -1
« Yanıtla #26 : 07 Temmuz 2011, 12:07:53 »
bana göre sudileri irana karsi silahlandiriyorlar ... nede olsa iyi masadir sudiler...

Sana bi derece katılıyorum akrep ama bence suudi-iran diğilde (abd,israil,suudi-iran) savaşına döner bu oyun.

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #27 : 07 Temmuz 2011, 13:38:49 »
Bence S.Arabistani silahlandiriyorda olabilirler Iran´i dort bir taraftan sarmak hic fena fikir degil ABD acisindan.

Çevrimdışı akrep

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #28 : 07 Temmuz 2011, 14:21:38 »

Sana bi derece katılıyorum akrep ama bence suudi-iran diğilde (abd,israil,suudi-iran) savaşına döner bu oyun.

evet ama yinede en büyük kayip sudiler ve halki verir tabi iranda yaninda...
israil amerika silah yardimi ve havadan ucaklarla yada füzelerle yardimda bulunur...

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #29 : 07 Temmuz 2011, 14:27:36 »

evet ama yinede en büyük kayip sudiler ve halki verir tabi iranda yaninda...
israil amerika silah yardimi ve havadan ucaklarla yada füzelerle yardimda bulunur...
Ilk defa size katilmiyorum sayin akrep bence en buyuk zarari Iran verir.Tek fuze gucuyle olmuyor bu isler petrolse petrol Sudide cabasi var adamlar nerdeyse dunyanin en cok f 15 kullanan ulkesinden birtanesi fuze desen kendi milli fuzeleri var helikopter desen apache gibi helikopterler var daha saymadigim bussuru sey tank desen adamlar simdi leopard a7 almaya kalkiyorlar 200 tane gecen gun Iran´in yaptigi zirhli araci gosterdiler disi sanki tuvla ile kapli Iran´i cok buyutmeyin hocam tamam cok disipli bir ulke ama gunumuzde teknoloji konusuyor artik ve bu savasta Israil ABD Sudilere ciddi yardimda bulunurlar karsiliksiz hemde Sudilerin silahlanmasi bosa degil bence bunda ABD´ninde etkisi olabilir diger koldan savas kapisi acmak hicte fena fikir degil ABD icin.