Gönderen Konu: T625 GÖKBEY ÖZGÜN GENEL MAKSAT HELİKOPTER PROJESİ  (Okunma sayısı 218012 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: T625 ÖZGÜN GENEL MAKSAT HELİKOPTER PROJESİ
« Yanıtla #240 : 12 Eylül 2018, 00:53:49 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #241 : 12 Eylül 2018, 10:07:16 »
Putty yim zaten
Benim rumuz fetişizmim yok markalaşmayı sevmiyorum ali veli putty atıldıkça rasgele yazıyorum hangisi uzun sürerse o akılda kalıyor putty nın de hikayesi o illa bir gün banlanıcam o zaman mutty olurum belki o anki yaratıcılıkla alakalı
Ama şu var ben yazdığım işte hep böyle şeyler kimseye dalma etme yok yazdıklarımı beğenmeyen atıyor ne yapayım başkada yazı bilmiyom bilsem onu yazarım
İşte Trmilitary de İsrail bizi paralar deseydim buradaki gibi dakkada atacaklardı. Bizim yönetici atmıyor bende yazmaya devam ediyorum. atarsa yazmam atmazsa yazarım bak TR de yazmıyorum attılar çünkü. Aslında altın gibi bir kalbim var benim

Ne olur yazmaya devam et. Yorumlarını okurken moral buluyorum.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #242 : 12 Eylül 2018, 10:22:07 »

Ne olur yazmaya devam et. Yorumlarını okurken moral buluyorum.

Yazmaya devam eder merak etme. Şu an sürüm yükseltiyor. Hangi konuda nasıl sivri bir fikir bulabilrim diye düşünüyor bence.  ;D

Adama eksileri basıyorsunuz. Ama O, buna rağmen çizgisini bozmadan yola devam ediyor.  :)

Herkes yapamaz. Karakterli insanmış demek ki!

Konuya dönecek olursak, helikopterin gelişimi oldukça iyi ilerliyor. Muhtemelen pek çoğumuz bu helikopterin yüzlerce üretildiğini görebilir. Bu işi başardıktan sonra aslında bir de ağır nakliye helikopteri geliştirsek! ::)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #243 : 12 Eylül 2018, 13:58:58 »
Birde şu ne kadar yerli muhabbeti olmasa. Ekip gerçekten güzel çalışmaktadır. İnaniyorum seneler sonra T625 farklı modeller takip edecek.

Çevrimdışı BATTLESTAR

• 2018 ve 2019 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 315
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #244 : 12 Eylül 2018, 14:12:19 »
Birde şu ne kadar yerli muhabbeti olmasa. Ekip gerçekten güzel çalışmaktadır. İnaniyorum seneler sonra T625 farklı modeller takip edecek.

Flir+mwm+ kanat altı gatling ve Cirit/Umtas yüklü bir hali çok güzel olurdu. Helikopter filolarının iniş sahasını temizlemede yardımcı olurdu veya yerdeki birliklere 8 km öteden destek verebilirdi ciritlerle ucuz yollu.
Savaş Var Denildiğinde Biz;

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #245 : 16 Ekim 2018, 08:29:51 »
Alıntı

Savunma Sanayiimizin her alanında Milli ve Yerli hedefimiz için çalışıyoruz. T625 genel maksat helikopterine entegre edilecek, TUSAŞ Motor Sanayii tarafından geliştirilen TS1400 motorumuz.

https://twitter.com/IsmailDemirSSB/status/1051894052562620416

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #246 : 23 Ekim 2018, 21:53:10 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #247 : 13 Kasım 2018, 12:32:36 »

T625 Bahreyn'e tanıtıma gidiyor.

Çevrimdışı Archangel99

• DefenceTurk
  • *
  • 177
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #248 : 28 Kasım 2018, 18:38:46 »
Pazartesi düşen UH-1'den sonra TSK, T625 envantere girdikten sonra eldeki tüm UH-1'leri emekli edecekmiş.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #249 : 29 Kasım 2018, 00:43:31 »
Böyle haberlerde kaynak verilir
beğen