Gönderen Konu: T625 GÖKBEY ÖZGÜN GENEL MAKSAT HELİKOPTER PROJESİ  (Okunma sayısı 220339 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Ynt: T625 ÖZGÜN GENEL MAKSAT HELİKOPTER PROJESİ
« Yanıtla #230 : 10 Eylül 2018, 08:35:27 »

ASELSAN tarafından T-625 Genel Maksat Helikopterimiz için geliştirilen Full-Glass Kokpit.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #231 : 10 Eylül 2018, 11:52:53 »
Fuar görseli için el çabukluğu ile yapılmış da olabilir gerçeği böyle olacak diye kesin konuşamayız. Sivil araçta böyle meydan okuyucu gelişmeler biraz ticaride değil. Çok gerekirse ayrıca kolayca geçilebilecek bir tercih bu yüzden ilk modellerde ben daha güncel tercihler seçilir diyorum. Fuara gidecek helikopteri daha detaylı donatamazlar iki tane ekranı koymuşlar. Hatta Aselsan bile olmayabilir belkide DELL monitor filan onlar. Tabi belkide gerçekten full glass ekran oda kuvvetli ihtimallerden. Demek istediğim % 100 böyle demek değil fuara yetiştirmek için en kolay olanı seçip yapmış olabilirler. Böyle alt seviye pratik eğitim similatörleri var görmüşsünüzdür ekranda çıkıyor pilot kokpitine ait şeyler oyunlardaki gibi. Ama açıkçası full glass olma ihtimali en muhtemel olan ihtimal bencede ama % 100 değil onu demek istiyorum bir fuar telaşıda çarçabuk bir toplama gerektirmiş olabilir
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2018, 11:59:16 Gönderen: serkan »
beğen

Çevrimdışı yakusha

• DefenceTurk
  • *
  • 20
  • Sabri Unal
    • turkdefence
« Yanıtla #232 : 11 Eylül 2018, 01:51:09 »
SavunmaTurk forumunda sürekli gelip banlanıp duran bir serkan vardı, yoksa sen misin?

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #233 : 11 Eylül 2018, 02:51:54 »
Yok değilim sürekli banlanan başkasıyım.
beğen

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 196
« Yanıtla #234 : 11 Eylül 2018, 11:52:59 »
SavunmaTurk forumunda sürekli gelip banlanıp duran bir serkan vardı, yoksa sen misin?

Bir ara Putty olduğunu zannetmiştik Serkanı. Ama halen yüzde yüz emin değilim  🤔

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #235 : 11 Eylül 2018, 12:25:26 »
Putty yim zaten
Benim rumuz fetişizmim yok markalaşmayı sevmiyorum ali veli putty atıldıkça rasgele yazıyorum hangisi uzun sürerse o akılda kalıyor putty nın de hikayesi o illa bir gün banlanıcam o zaman mutty olurum belki o anki yaratıcılıkla alakalı
Ama şu var ben yazdığım işte hep böyle şeyler kimseye dalma etme yok yazdıklarımı beğenmeyen atıyor ne yapayım başkada yazı bilmiyom bilsem onu yazarım
İşte Trmilitary de İsrail bizi paralar deseydim buradaki gibi dakkada atacaklardı. Bizim yönetici atmıyor bende yazmaya devam ediyorum. atarsa yazmam atmazsa yazarım bak TR de yazmıyorum attılar çünkü. Aslında altın gibi bir kalbim var benim
beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #236 : 11 Eylül 2018, 12:32:51 »
Putty yim zaten
Benim rumuz fetişizmim yok markalaşmayı sevmiyorum ali veli putty atıldıkça rasgele yazıyorum hangisi uzun sürerse o akılda kalıyor putty nın de hikayesi o illa bir gün banlanıcam o zaman mutty olurum belki o anki yaratıcılıkla alakalı
Ama şu var ben yazdığım işte hep böyle şeyler kimseye dalma etme yok yazdıklarımı beğenmeyen atıyor ne yapayım başkada yazı bilmiyom bilsem onu yazarım
İşte Trmilitary de İsrail bizi paralar deseydim buradaki gibi dakkada atacaklardı. Bizim yönetici atmıyor bende yazmaya devam ediyorum. atarsa yazmam atmazsa yazarım bak TR de yazmıyorum attılar çünkü. Aslında altın gibi bir kalbim var benim

Sen bildiğin yoldan devam et değerli kardeşim. Farklı düşünmek bir erdemdir. Zeka gerektirir. Sende bu var.
Bakma sen bazen sert çıkıyoruz. Kusura bakma. Katılmasak bile saygı duymamız gerekir.
Sen renk katmaya devam et.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı Denizci

• DefenceTurk
  • *
  • 4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #237 : 11 Eylül 2018, 14:32:46 »
Putty yim zaten

Sen bildiğin yoldan devam et değerli kardeşim. Farklı düşünmek bir erdemdir. Zeka gerektirir. Sende bu var.
Bakma sen bazen sert çıkıyoruz. Kusura bakma. Katılmasak bile saygı duymamız gerekir.
Sen renk katmaya devam et.

SKYWOLF a katiliyorum. Farkli düsünmenin, degisik açilardan bakmanin  ve sorgulamanin, simdiye kadar açamadigimiz  kapilari açmamizi sagliyacak anhtarlar olduguna inaniyorum. 

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 231
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #238 : 11 Eylül 2018, 15:33:22 »
Bende katılıyorum serkan kardeşim gibi forumdaşlar farklı düşünceleriyle foruma renk katıyorlar. Tabi forum kuralları çerçevesinde.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #239 : 11 Eylül 2018, 23:27:58 »