Gönderen Konu: T625 GÖKBEY ÖZGÜN GENEL MAKSAT HELİKOPTER PROJESİ  (Okunma sayısı 218111 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Başka bir helikopter olsa bedavaya gelecek sanki.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
Başka bir helikopter olsa bedavaya gelecek sanki.

yarı milli olcak

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Hangi helikopter seçilirse zaten öyle olacak.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı nightshade

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Özgün Helikopter Geliştirme Projesi (hafif genel maksat helikopteri)
« Yanıtla #43 : 14 Şubat 2011, 00:47:18 »
Sikorsky bize agusta kadar teknoloji transferi önerdi mi ki?Agusta  teknoloji transferi,helide bazı milli sistemler kullanmamızı ve dış ülkelere ortak satış öneriyordu.Yanlış hatırlamıyorsam türkiyede üretim bandıda olacaktı.Sikorsky ise yine bazı milli sistemler,parça üretimi vs... üretiyor diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Sikorsky F-16 tarzı bir çözüm sunuyor ama Agusta Atak benzeri bir çözüm sunuyor. T-70 gerçekten bizim ihtiyaçlarımız için işini çok iyi yapacak bir alet ama çamurdan olsun bizim olsun mantığıyla hareket edersek Agusta daha avantajlı. Baharda öğreneceğiz. Onun dışında ABD'den bunları almasak bile başka Sea Hawk alımı gibi şeyler düşünüyorlar. En son bildiklerim bunlar.

Çevrimdışı Bertazoo

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #45 : 19 Şubat 2011, 20:58:13 »
T-70 S-70 ten çok daha mı farklı olacak.Öyleyse Agusta daha iyi.Çünkü T-70 S-70 ten çok farklıysa
yeni bir altyapısı gerekli.T-70 e altyapı kurmaktansa Agusta için altyapı kurulur tüm hakları bizde olur.

Çevrimdışı HDS

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
Alıntı yapılan: EfsaneAsker
Sikorsky F-16 tarzı bir çözüm sunuyor ama Agusta Atak benzeri bir çözüm sunuyor. T-70 gerçekten bizim ihtiyaçlarımız için işini çok iyi yapacak bir alet ama çamurdan olsun bizim olsun mantığıyla hareket edersek Agusta daha avantajlı.

Kim söylüyor bunları?.. Biri bana Sikorsky ne diyor Agusta ne diyor anlatabilir mi?.. İstenen ne?. Bu firmalarca önerilen ne?.. Nedir Agusta'yı bu kadar avantajlı kılan?..

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
Sikorsky F-16 tarzı bir çözüm sunuyor ama Agusta Atak benzeri bir çözüm sunuyor. T-70 gerçekten bizim ihtiyaçlarımız için işini çok iyi yapacak bir alet ama çamurdan olsun bizim olsun mantığıyla hareket edersek Agusta daha avantajlı.

Kim söylüyor bunları?.. Biri bana Sikorsky ne diyor Agusta ne diyor anlatabilir mi?.. İstenen ne?. Bu firmalarca önerilen ne?.. Nedir Agusta'yı bu kadar avantajlı kılan?..

Agusta balık satmayı değil birlikte balık tutmayı teklif ediyor yeterlimi.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı HDS

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #48 : 19 Şubat 2011, 22:27:27 »
Bu mu yani söyleyip söyleyebileceğin?..

Çevrimdışı Bertazoo

• DefenceTurk
  • *
  • 0

Agusta balık satmayı değil
birlikte balık tutmayı teklif ediyor yeterlimi.

Peki Skorsky ne teklif ediyor?