Gönderen Konu: İsrail İle İlgili Stratejik Değerlendirmeler ve Haberler  (Okunma sayısı 99685 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +149/-35
Ynt: İsrail İle İlgili Stratejik Değerlendirmeler ve Haberler
« Yanıtla #590 : 09 Eylül 2018, 13:03:51 »
Ben uyarı görevimi yaptım savaş açarsanız da hiç karışmam baştan söyleyim kendiniz halledin kahraman değilim

Sağol. Uyarılarını dikkate alıp savaş açmaktan vazgeçtim zaten.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Canik

• DefenceTurk
  • *
  • Beğeni Puanı +54/-77
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #591 : 09 Eylül 2018, 16:21:07 »
Israil 'in daha önceki savaşlarını düşünerek bilmem kimle savaştılar basedemediler bizi hiç yenemezler demek çok yanlış artık teknoloji çok gelişti ve Israil en son teknolojiyi kullanıyor!Düşünün ki sihalar pkk yı bitirdi önceden çatışma olurdu 3 asker şehit oldu 5 terörist öldürüldü haberi gelirdi ama şimdi çok sukur hava harekatında 5 terörist öldürüldü şeklinde  haber geliyor yani bugünkü teknoloji ile eski savaşları karşılaştırmak çok yanıltıcı olur.

Çevrimdışı serkan

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +90/-169
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #592 : 09 Eylül 2018, 16:26:37 »
Onu aslında bu forumdabirkaç ergen dışında herkez aşağı yukarı bilirde garip bir gurur ile aman deme öyle şeyler duymak istemiyoruz durumu var. Oysa konuşulsun böyle şeyler. Ayrıca bu kötü değil iyi haber çünkü en çok bize yarayacak çünkü en tutkulu silahlanan en bu işleri dibine kadar zorlayan ülke biziz. Bakın helikopterde İsrail i geçtik bile. Öbürlerinde de geçeceğiz yakında füzeler radarlar elektronik harp istihbarat uydular uçaklar mühimmatlar bunların bahsettiğim etkilerini en iyi biz istifade edeceğiz. İsrail bize öngörülemez sürprizler yaratma potansiyeli şu an için varda biz farklı yoldamıyız üç aşağı beş yukarı oralara geldi geliyor durumundayız. Ama daha olmadık yani.
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2018, 16:28:08 Gönderen: serkan »

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • Beğeni Puanı +41/-54
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #593 : 19 Ekim 2018, 00:56:12 »
Gün içinde Gazze şeridine yakın onlarca yüzlerce İsrail tankı görüntülenmişti şimdide İsrail uçakları Gazze üzerinde alçak uçuşa başlamış inşaallah düşündüğüm şey olmaz çok masum ölür tabi İsrail'in umrunda olmaz Filistin hükümeti gram umrumda değil lakin halkı önemli masumlar var
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR