Gönderen Konu: İsrail İle İlgili Stratejik Değerlendirmeler ve Haberler  (Okunma sayısı 199923 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
Ynt: İsrail İle İlgili Stratejik Değerlendirmeler ve Haberler
« Yanıtla #540 : 15 Mayıs 2018, 17:54:03 »
Temeli ihraç etseniz bu şahızı daha iyi olur. Peşinden onun izinden gidenlerindende.
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2018, 18:07:14 Gönderen: Tigerfish »

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #541 : 15 Mayıs 2018, 19:36:20 »
Filistin'de ki katliamın biraz da sorumlusu, bizatihi Müslümanların kendisidir. Gelinen noktada Müslümanlar birbirine durmuş, Müslüman Müslümanı keser olmuş, Müslüman dünyasında birlik, beraberlik, dayanışma duygusu diye bir şey kalmamıştır. Müslümanlar birbirini Tekfir eder haldeyken, Filistin'de ki Müslüman' ın yardımına kim koşacak (?) Artık gelinen noktada Müslümanların öz eleştiri yapma vakti gelmiş de geçiyor bile! aslına bakılırsa bu öz eleştirinin 1000 yıl önce yapılması gerekiyordu. Felsefecilerin söylediğine göre İslam uygarlığı 1100' lü yıllardan itibaren çöküş dönemine girmiştir. Türk milletinin üstün gayretleriyle, peygamber vitesine takıp ortalama 400 yıl daha gidebilmiş olsak bile; yolun sonu 1500' lü yıllardan sonra görünmüştür.

Aslında İsrail' in bölgede tutunabilmesinin en kesin çözümü, Müslümanların birbirini kesmesidir. Yıllardır söylüyoruz; Suriye' de ki iç savaş en çok İsrail' in işine yarar diye. Libya ve Irak düştükten sonra, Filistin meselesini takip edebilecek iki ülke kalmıştı; İran ve Suriye... Mısır' ı saymıyorum, zaten Mısır havluyu çoktan atmıştı. Yom Kippur Savaşından sonra Mısır' ın rotası değiştirilmiş, Mısır Atlantik sisteminini denetimi haline girmişti. Körfez ülkeleri ile Suudi Arabistan demiş olsanız; aslında onları Müslüman olarak kabul etmemek lazım (!) İsrail' in kölesi durumundalar... Suriye savaşından sonra Filistin meselesini savunabilecek tek ülke İran kalmıştır. Aslında en önemli ülke Suriye' ydi. Ne yazık ki Müslümanlar Suriye' yi mahvetmiştir. Hal böyleyken; EYYYY Netenyahu, EYYYY İsrail! -demenin bir alemi var mı?

Çevrimdışı Atsızbey

• DefenceTurk
  • *
  • 6
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #542 : 15 Mayıs 2018, 19:55:35 »
.canik ve tigerfish...
Bakın aşağıda yazdıklarım ulu önder ATATÜRKÜN sözleri;

-kanını taşıyandan başkasına inanma.
-TÜRK,TÜRK olduğu için asildir.
-hayattaki yegane üstünlüğüm TÜRK doğmamdır.
-dünya yüzünde,TÜRKTEN  daha büyük ondan daha eski,ondan daha temiz bir millet yoktur ve bütün insanlık tarihinde görülmemiştir.

Ve istiklâl marşımız ne diyor?
Çatma kurban olayım,çevreni ey nazlı hilal
Kahraman ırkıma bir gü..ml ne bu şiddet bu celal.

Şimdi ATATÜRKÜ demi yasaklayalım...yada istiklâl marşımızımıdamı yasaklayalım?

« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2018, 20:18:36 Gönderen: Atsızbey »

Çevrimdışı Mediterrano

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #543 : 15 Mayıs 2018, 21:14:25 »
@Atsızbey Atatürkün uğraşı ümmetten bir ulus devleti yaratmaktı ve bunu Osmanlıcılara mandacılara ayrılıkçılara ve tarikatçılara rağmen becerdi. Bunun benzerini dünyada gaz vermeden beceren varsa ve biliyorsan söyle bizde öğrenelim.

Çevrimdışı tumucin

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #544 : 15 Mayıs 2018, 22:30:48 »
yahudi israil  yilanin basidir

Türkiye yardim edmek istiyorsa  filistine  atom bombasi yapmalarini yardim etmelidir
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2018, 22:34:04 Gönderen: tumucin »

Çevrimdışı Tigerfish

• DefenceTurk
  • *
  • 191
« Yanıtla #545 : 15 Mayıs 2018, 23:29:54 »

Kafa iyimi sizde?

Yorumlarımızda bunumu talep ettik?
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2018, 23:31:07 Gönderen: Tigerfish »

Çevrimdışı Canik

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -27
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #546 : 16 Mayıs 2018, 01:40:03 »
.canik ve tigerfish...
Bakın aşağıda yazdıklarım ulu önder ATATÜRKÜN sözleri;

-kanını taşıyandan başkasına inanma.
-TÜRK,TÜRK olduğu için asildir.
-hayattaki yegane üstünlüğüm TÜRK doğmamdır.
-dünya yüzünde,TÜRKTEN  daha büyük ondan daha eski,ondan daha temiz bir millet yoktur ve bütün insanlık tarihinde görülmemiştir.

Ve istiklâl marşımız ne diyor?
Çatma kurban olayım,çevreni ey nazlı hilal
Kahraman ırkıma bir gü..ml ne bu şiddet bu celal.

Atatürk 'ün en sevdiğim sözü Türk milleti çalışkandır cümlesiyle başlayan sözleridir.Ancak Atatürk diğer ırkları aşağılamıyor ki sözlerinde kendi ırkını yüceltiyor bunda hicbir sıkıntı yok olamazda.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #547 : 16 Mayıs 2018, 04:10:28 »

Atatürk 'ün en sevdiğim sözü Türk milleti çalışkandır cümlesiyle başlayan sözleridir.Ancak Atatürk diğer ırkları aşağılamıyor ki sözlerinde kendi ırkını yüceltiyor bunda hicbir sıkıntı yok olamazda.

+1
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #548 : 16 Mayıs 2018, 08:22:11 »
Merkel'den skandal İsrail açıklaması: 'Göstericiler huzuru bozuyor'

Başbakanı Angela Merkel, telefonda İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile Kudüs'te yaşanan gelişmeleri konuştu. Merkel, göstericilerin bölgedeki huzuru karıştırdığını söyledi.
Merkel, görüşmede, İsrail devletinin 70. kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, Gazze'deki gelişmelerin ışığında, şiddetin tırmanmasından duyduğu endişeyi dile getirdi.

Merkel ayrıca, Almanya'nın, İsrail'in güvenlik endişelerini anlayışla karşıladığını, düşünce özgürlüğü ve huzursuzluk yaratmak amacıyla barışçıl gösteri hakkının kötüye kullanılmaması gerektiğini ifade etti.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/merkelden-skandal-israil-aciklamasi-gostericiler-huzuru-bozuyor-40838027
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Atsızbey

• DefenceTurk
  • *
  • 6
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #549 : 16 Mayıs 2018, 09:23:36 »

Ulu önder atatürk sözlerinde her zaman TÜRK ırkını yüceltmiştir, bende kendi ırkım olan TÜRK ırkımı seviyorum ve her zaman savunuyorum...savunmaszam ecdadıma hainlik etmiş olurum ...biz 5000 yıllık tarihimizi altın

Kafa iyimi sizde?

Yorumlarımızda bunumu talep ettik?
yorumlarınızda ırkını savunanları eleştiriyorsunuz...ATATÜRKTE herzaman TÜRK ırkını yüceltmiştir..bende ATATÜRKTEN sadece birkaç söz ekledim.

Konu siyonistlerin yaptığı katliam ama döndü dolaştı  en nefret ettiğim siyasete geldi.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2018, 09:27:50 Gönderen: Atsızbey »