Gönderen Konu: İsrail İle İlgili Stratejik Değerlendirmeler ve Haberler  (Okunma sayısı 202794 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kub1lay

• DefenceTurk
  • *
  • -1
Ynt: İsrail İle İlgili Stratejik Değerlendirmeler ve Haberler
« Yanıtla #420 : 26 Ocak 2012, 17:08:21 »
Nasıl bir nefrettir bu adamlar sanki kanla besleniyor >:(

Çevrimdışı turani

• turani
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • BİZ BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN HİZMETİNDEYİZ.
« Yanıtla #421 : 26 Ocak 2012, 21:07:14 »
Bölgede onca müslüman devletin arasında ayakta kalmanın tek yolu kan dökmektir ve bu adamlar bu işi çok güzel yapıyorlar.
BEN VE MİLLETİM TANRININ KIRBACIYIZ, TANRI YOLDAN ÇIKAN DEVLETLERİ CEZALANDIRMAK İÇİN BİZİ GÖNDERİR "HUN İMPARATORU ATİLLA"

Çevrimdışı kub1lay

• DefenceTurk
  • *
  • -1
« Yanıtla #422 : 26 Ocak 2012, 23:56:23 »
Bölgede onca müslüman devletin arasında ayakta kalmanın tek yolu kan dökmektir ve bu adamlar bu işi çok güzel yapıyorlar.

Haklısın hatta o kadar iyiler ki daha kan dedin mi aklıma israil geliyor

Çevrimdışı Mizan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #423 : 29 Ocak 2012, 23:40:53 »
Bediüzzaman'a sormuşlar: "Siyonistler niye Filistinde toplanıyor?". Bedüzzaman cevap vermiş "Yok etmesi kolay olsun diye"...

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #424 : 30 Ocak 2012, 12:37:21 »
Bediüzzaman'a sormuşlar: "Siyonistler niye Filistinde toplanıyor?". Bedüzzaman cevap vermiş "Yok etmesi kolay olsun diye"...
Demekki  siyonistler  toplu halde yok  edilecek...

Çevrimdışı turani

• turani
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • BİZ BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN HİZMETİNDEYİZ.
« Yanıtla #425 : 30 Ocak 2012, 16:54:30 »
Demekki  siyonistler  toplu halde yok  edilecek...

israil bölgenin ve dünyanın şımarık çocuğu, müslümanlar içinde müslüman olmayan tek devlet bana sorarsanız gün sayıyorlar yok olmak için ama buda çok kolay olmayacak tipik israil psikolojisi ya yok edecek ya da yeteri kadar zarar verip yok olacak.
BEN VE MİLLETİM TANRININ KIRBACIYIZ, TANRI YOLDAN ÇIKAN DEVLETLERİ CEZALANDIRMAK İÇİN BİZİ GÖNDERİR "HUN İMPARATORU ATİLLA"

Çevrimdışı Mizan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #426 : 02 Şubat 2012, 22:00:44 »
Google Earth'den Türkiye ve İsrailin jet üslerine baktım. İsrailde ki üslerde daha fazla pist var. Her bir üste 4-5 tane pist var. Türkiye'de en fazla 3 pist var. Bazıları 1-2. İsrailde açıkta uçak görmedim. Hatta doğru düzgün hangar bile göremedim. Türkiyede hangarları gördüm. Hangarların çevresinde güneşin altında duran uçakları gördüM. Konya'da yaklaşık 30-40 tane savaş uçağının park edilmiş vaziytte bulunduğunu gördüm.

Sorum şu: pist sayısının az olması (pistler tahrip edildiğinde uçaklar havalanamayacağı için olumsuz bir durum mu? Uçakların açıkta bulunması olumsuz bir durum mu? Uçaklarımız niye açıkta duruyor? Yeterli sayıda hangarımız yok mu?  Elde ki hangarlarımızda zırh v.b. birşeyler var mı?

Çevrimdışı Mizan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #427 : 02 Şubat 2012, 22:05:05 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #428 : 03 Şubat 2012, 00:38:05 »
Uçaklar sürekli hangarda bulunmazlar ki! Eğitim için pistte hazır beklemeleri normal. Bununla ilgili yüzlerce fotoğraf da bulabilirsiniz.

İsrail'den bir üs.

Açıkta bekleyen F-15 uçakları...

Yine açıkta helikopterler ve pistte bir C-130 uçağı...
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #429 : 03 Şubat 2012, 00:55:47 »
Mesela ABD'de Washington yakınlarında bir üsten görüntü. F-16'lar açıkta bekliyorlar.

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com