Gönderen Konu: HÜRJET Jet Eğitim Uçağı Projesi  (Okunma sayısı 193987 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
Ynt: HÜRJET
« Yanıtla #30 : 20 Şubat 2018, 19:19:40 »
Sen karıştırmışsın biraz.Bu TFX değil onunla uçacak pilotların eğitileceği TX,jet yani eğitim uçağı.

Yok biliyorum hocam. Sadece bizimkilerin kanat tasarımlarından şikayetçiyim. Bir tuhaf çiziyorlar. Uyumsuz görünüyor.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #31 : 20 Şubat 2018, 19:22:14 »
Sen karıştırmışsın biraz.Bu TFX değil onunla uçacak pilotların eğitileceği TX,jet yani eğitim uçağı.

Yok biliyorum hocam. Sadece bizimkilerin kanat tasarımlarından şikayetçiyim. Bir tuhaf çiziyorlar. Uyumsuz görünüyor.

Biliyorum deme karıştırdın işte
beğen

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #32 : 20 Şubat 2018, 20:47:52 »

Ahahahha.  :D :D :D
Hocam gerçekten karıştırmadım. Hürjet'in son görüntüsü beni rahatsız etti. (Kanatlarda sadece) yoksa gayet güzel duruyor.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #33 : 20 Şubat 2018, 21:20:42 »

Hocam gerçekten karıştırmadım. Hürjet'in son görüntüsü beni rahatsız etti. (Kanatlarda sadece) yoksa gayet güzel duruyor.

İlk tasarım son tasarım diyorsun nasıl karıştırmadın. Madar olmamak için kıvırıyon şimdi bal gibide karıştırmışsın.
beğen

Çevrimdışı Destroyed

• DefenceTurk
  • *
  • 17
« Yanıtla #34 : 20 Şubat 2018, 22:11:59 »

Hocam sen en iyisi hangi ilk kanattan bahsediyorsan bi foto paylaş onun üzerinden tartışalım :)

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #35 : 20 Şubat 2018, 22:57:12 »

Hocam sen en iyisi hangi ilk kanattan bahsediyorsan bi foto paylaş onun üzerinden tartışalım :)

http://www.defenceturk.com/index.php?topic=2713.680

TFX konusunda Tai'nin paylaştığı en son görsellerden bahsediyorum. Siz biliyorsunuz. O konuda çokça tartışmıştık ama talihsiz şekilde foruma saldırı sonucu silnmişti o tartışma.
Yine hürjet konusunda (yani bu konu :) ) yine en son paylaşılan dizayn görsellerindeki kanatları gene hatalı buldum. Küçücük,kısa, neredeyse hava tutamayacak bir kanat çizmişler. O cüsseye göre.
Hürjet'in ilk görselinde herşey orantılıydı, en sonkinde orantısızlık var. TFX'te de aynısı oldu. Sıkıntım bu.  :)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #36 : 21 Şubat 2018, 00:03:46 »
Avcı geldi, bombayı attı ve kaçtı.  ;D ;D
BlackHawk89 gayet basit bir açıklama ile bir karşılaştırma yapmış. Ne var bunu anlamayacak! :)
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2018, 02:15:48 Gönderen: SKYWOLF »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #37 : 21 Şubat 2018, 01:10:31 »
BlackHawk89 gayet basit bir açıklama ile bir karşılaştırma yapmış. Ne var bunu anlamayacak! :)

Hocam sorma yav. Sadfor'da serkan(putty)'a dert anlatamadığım için üyeliğimi sildirmiştim. Geldi gene buldu beni. :D

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #38 : 21 Şubat 2018, 01:38:15 »

Hocam sorma yav. Sadfor'da serkan(putty)'a dert anlatamadığım için üyeliğimi sildirmiştim. Geldi gene buldu beni. :D

Sildirecek ne var yasaklasan mesajlarımı göremezdin hiç
beğen

Çevrimdışı Alp

• DefenceTurk
  • *
  • 21
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #39 : 21 Şubat 2018, 08:51:39 »
Tabii uçaklar bir birine benzer ama bu yeni dizayn Çinli L-15 in aynısı olmuş, olmuşta güzelde olmuş! yine takıntılı bir şekilde diyeceğim ama... Çift dikme kuyruk isterükkkk....