Gönderen Konu: DefenceTURK yayında  (Okunma sayısı 26627 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Arslan

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
DefenceTURK yayında
« : 21 Mart 2009, 23:00:24 »
Forum hayırlı olsun arkadaşlar

Çevrimdışı WOLF

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 0
Ynt: DefenceTURK yayında
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2009, 23:01:59 »
Hayırlısı olsun...

Çok güzel oldu...

Emeğinize sağilık...

Ben Orta Asya'dan türeyen Anadolu'da büyüyen Avrupa içlerine yürüyen Türküm...

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • Beyniyle düşünmeyen bizden değildir.
« Yanıtla #2 : 21 Mart 2009, 23:09:01 »
Güzel güzel.birde açılışı yapsak süper olacakta. ::)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
« Yanıtla #3 : 21 Mart 2009, 23:31:53 »
Kokteyl falan mı düzenlesek ne? ::) ;D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Wild Eagle

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #4 : 21 Mart 2009, 23:44:24 »
Hayırlı olsun ..

Emeğinize Sağlık..

Forum güzel olmuş..!
:)
« Son Düzenleme: 06 Nisan 2009, 00:41:26 Gönderen: SinSBoY »

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
« Yanıtla #5 : 21 Mart 2009, 23:58:25 »
Yaparız Murat Abi neden olmasın.Koç u filan çağırırız.Başbakanımızda kurdele keser. ;D

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
« Yanıtla #6 : 22 Mart 2009, 00:44:08 »
Hemen siteyi doldurmamız gerekiyor,hem fiziki hemde içerik açısından.Abilerim ,kardeslerim forum stili değiştirmekten kaynaklanan zaman kaybını hemen silinen konularımız ekleyerek önlüyelim.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #7 : 22 Mart 2009, 18:24:17 »
Hayırlı olsun arkadaşlar.Elbirliği ile forumumuzu sanal alemde en yukarıya taşımak yönetimdeki tüm arkadaşlarımızın ve üyelerimizin görevi olmalı,şu dakikadan sonra ilk üyeler olarak bizlerin atacağımız temel çok önemli.O yüzden herkesten ricam elinden geldiğince desteklerini esirgemeden çalışsınlar.Bir ricam  da forumun seviyesinin korunması olacak,ciddiyet ve bilgi ağırlıklı olarak başlarsak bu şekilde devam eder diye düşünüyorum.Lütfen yeni üye olacaklarada bu şekilde örnek olmaya gayret gösterelim.

AVCI

Çevrimdışı Subutay

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #8 : 25 Mart 2009, 22:43:45 »
Hemen siteyi doldurmamız gerekiyor,hem fiziki hemde içerik açısından.Abilerim ,kardeslerim forum stili değiştirmekten kaynaklanan zaman kaybını hemen silinen konularımız ekleyerek önlüyelim.

Saygıdeğer Kardeşlerim....Siteyi hemen doldurma gibi aceleciliğe gerek yok...Zamanla dolar...Önemli olan sitenin temel formatını tespit etmek ve uygulamaktır....Kalite müteakiben yakalanacaktır...Sitenin açılışını ve tanıtımını yapmak için bence bir engel yok..Hiçbir değer tam olarak doğmaz.Doğar, Gelişir ve Mükemmelde sonuçlanır. Bırakınız bilgiler , belgeler , sonuçlar zamanla ve sağlıklı olarak yer alsın sitede..Bence her şey çok çok güzel..

Bir öneri daha....Siteyi kamuoyuna açmadan önce , Vatanseverliği ile tanınan Atatürk'çü Öğretmenlerle , Avukatlarla ( genç ve idealist olması önem teşkil eder ) toplum içerisinde tanınan İnşaat Mühendisi , Mimar , Kariyer sahibi insanlarla görüşmeler yapın.Onlara Site içerisinde görev ve yetki verebilir , site amaçlanan elit ve vatansever çekirdek kadroya kavuşur..Önce bunun sağlanması gerekir.

Site , kendi alanında tanınan , otorite  olarak kabul edilen , saygı duyulan , ciddiyete sahip bir site olma ivmesini kazansın..Çekirdek kadro önerdiğim şekilde oluşturulabilirse olaylar ve sonuç mükemmel olacaktir..
Benim  şahsi kanaatim budur...

Sitede ölçü , seviye , hitabete çok çok dikkat edilmeli , üyelerin kültür düzeyleri bence çok iyi tahlil edilmelidir..Referans istenilebilir. Üye sayısının fazlalığı değil , sitenin ulaşabileceği kalite ölçüsü önemlidir..Bilgi, Belge, Kaynak İnsan Unsuru ve Diğer unsurlar bakımından...
« Son Düzenleme: 25 Mart 2009, 22:49:43 Gönderen: Subutay »

Çevrimdışı dreamlistan61

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #9 : 15 Haziran 2009, 15:14:01 »
Hayırlı olur inşallah