Gönderen Konu: ALMANYA ORDUSU  (Okunma sayısı 17324 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
ALMANYA ORDUSU
« Yanıtla #10 : 21 Mayıs 2010, 17:13:26 »
Tarihi eser mi? Adamların kullandıkları silahlar neredeyse hepsi son model. Çoğu kendi üretimleri. Biraz eskidiğinde satıyorlar sağa sola  baksanıza. Leo2a4ler vs hep satıldı. askerleri tam donanımlı.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
ALMANYA ORDUSU
« Yanıtla #11 : 21 Mayıs 2010, 17:49:26 »
Tarihi eser mi? Adamların kullandıkları silahlar neredeyse hepsi son model. Çoğu kendi üretimleri. Biraz eskidiğinde satıyorlar sağa sola  baksanıza. Leo2a4ler vs hep satıldı. askerleri tam donanımlı.
Ben öyle demek istememiştim.Kendilerini 2.Dünya savaşındaki halleri ile görüyorlar.:) Hitler amca gibi.:D Arada bi gezdiğim sitelerde aşırı havadalar.Ama en son gördüğümde şimdi bilmiyorum.

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • unutulanlar unatanları,asla unutmaz.
ALMANYA ORDUSU
« Yanıtla #12 : 21 Mayıs 2010, 18:37:51 »
+1, onlarda bizim gibi ölene kadar kullan terimi yok faydalı hizmet ömrü dolduğu zaman hizmetten çıkarıyorlar.

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
ALMANYA ORDUSU
« Yanıtla #13 : 22 Mayıs 2010, 19:13:33 »
O sanayi bende de olsa her askere 2 tüfek verir ay dolmadan değiştirirdim.

Sanayisi,ordusu ve akılları olabilir ama iş savaşa gelince herşey biryere kadar..O çok övündükleri askerleri ve özel kuvvetleri her hafta tabutla dönüyor eve?...

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
ALMANYA ORDUSU
« Yanıtla #14 : 22 Mayıs 2010, 19:27:22 »

Sanayisi,ordusu ve akılları olabilir ama iş savaşa gelince herşey biryere kadar..O çok övündükleri askerleri ve özel kuvvetleri her hafta tabutla dönüyor eve?...
Herşey donanım değil.İstediği kadar yapsın adam olmaz bunlar.1 kişiye 10 kişi dalan türdeler.Sonuç:Ölü ve yaralılı.Özel kuvvet dedikleri amerika'dan özenilmiş 2-3 tam donanımlı çul çaputçu.

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
ALMANYA ORDUSU
« Yanıtla #15 : 22 Mayıs 2010, 20:59:06 »

Gerçek çatışma,oyunlara benzemez verdikleri kayıplar genellikle pusuda.Pusuda isterseniz ironman olun yapabilecekleriniz kısıtlıdır.

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
ALMANYA ORDUSU
« Yanıtla #16 : 22 Mayıs 2010, 23:56:36 »

Gerçek çatışma,oyunlara benzemez verdikleri kayıplar genellikle pusuda.Pusuda isterseniz ironman olun yapabilecekleriniz kısıtlıdır.
Oyun ilk başta kötü gözüksede aslında iyidir orada pusu kurduklarında ölüp birdaha başladınmı ne yaptıklarını öğrenebiliyorsun.Bunlar hala aynı teknik devam.

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
ALMANYA ORDUSU
« Yanıtla #17 : 26 Mayıs 2010, 19:13:17 »
Resimler güzel özellikle kamufulajları tam ortama göre ama dikkatimi çeken birşey var, Konvoyların önünde mayına daha çok dayanıklı Dingo mraplar yerine Zırhlı personel taşıyıcı Fuchs kullanıyorlar. Neden böyle yapıyorlar anlamadım..
Olmadıklarını nereden biliyorsunuz ki? Fotoğraflar kuşbakışı çekilmemiş yani tüm araçlarını görme imkanımız yok!

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
ALMANYA ORDUSU
« Yanıtla #18 : 30 Ekim 2010, 11:00:09 »

+1
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı aliarslan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
ALMANYA ORDUSU
« Yanıtla #19 : 31 Ekim 2010, 10:59:20 »

+1
Çok sevdiğimiz bir abimiz kulakları çınlasın pusudan kurtulmanın en iyi yolu pusuya düşmemektir derdi. Onun pusu ile ilgili yazısını da paylaşacağım.