Gönderen Konu: YENİ SINIR KARAKOLLARI PROJESİ  (Okunma sayısı 19077 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nightshade

• DefenceTurk
  • *
  • 0
YENİ SINIR KARAKOLLARI PROJESİ
« Yanıtla #10 : 15 Mayıs 2010, 20:08:22 »
Doğru çeşitli varyantları var özellikle son versiyonları çok etkili.Ama ben terör örgütünün elindekilerin eski versiyonlar(muhtemelen çoğu 61-77 yapımı) olduğunu varsayarak yazmıştım.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #11 : 15 Mayıs 2010, 20:10:25 »
Doğru çeşitli varyantları var özellikle son versiyonları çok etkili.Ama ben terör örgütünün elindekilerin eski versiyonlar(muhtemelen çoğu 61-77 yapımı) olduğunu varsayarak yazmıştım.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Ayrıca bu roketlerin çelik tel kafeslere takılacağını da düşünüyorum.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı nightshade

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #12 : 15 Mayıs 2010, 20:14:37 »
Bence tel kafeside geçer ama teller rpg patlama tapasını harekete geçirip roketi karakola ulaşmadan patlatabilir yada en azından yönünü saptırabilir.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #13 : 15 Mayıs 2010, 20:21:43 »
Bence tel kafeside geçer ama teller rpg patlama tapasını harekete geçirip roketi karakola ulaşmadan patlatabilir yada en azından yönünü saptırabilir.

Kesinlikle!
Kafes sistemi Zırhlı araçları RPG roketlerine karşı koruyorsa, karakol çevresindeki çelik örgü de işe yarayacaktır.

ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #14 : 16 Mayıs 2010, 11:50:42 »
bence onlar rpg yi dogrudan kafese yollamazlar.acik bi yer ararlar.yukaridan asagi dogru karakola yollarlar. yada karakolum ust kisimlarina.

Çevrimdışı nightshade

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #15 : 16 Mayıs 2010, 12:04:12 »
İşte bu nedenle karakolları çevreye hakim tepelere kurmak gerek

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #16 : 16 Mayıs 2010, 15:28:40 »
Yüksekten yollayacakları kesin olur.İlk hedefleride kule olabilir en açıkta bulunan o çünkü.Aslında uğraşan bi firma olursa heli İha'lara silah takılıp karakollara destek olabilir böyle Rpg yollamadan geldileri havaya uçarlar.Telleri kesip içeriye girer bu fareler.Telleri elektrik yüklüyecen gelen kızarır.Yada phanlax benzeri bir taret olabilir.Fikirler bolda yapan yok işte.:(

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #17 : 16 Mayıs 2010, 20:26:57 »
bu karakollarin yuksek bi yerine mutlaka stamp yoksa stop muydu onda iki adet koymak gerek.daha dogrusu onlar gorunmez guvenli bi yerde olmalilar yalniz tehlike aninda aciga cikmalilar.buylelikle uzak mesafelerden bu sistemleri etkisiz hale getirip sonradan hucum etmesinler.(1-1.5 km vuran snayprlarla).benim aklima bu geldi.

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #18 : 16 Mayıs 2010, 20:30:28 »
tabii o zamanda baska yollar bulurlar.mesela 3-5 kisi onde gelir bu tur sistemler disari cikar,yerini oyrenirle ve ates edrler gibi.qaliba parlak fikir diyildi.

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #19 : 16 Mayıs 2010, 20:49:42 »
tabii o zamanda baska yollar bulurlar.mesela 3-5 kisi onde gelir bu tur sistemler disari cikar,yerini oyrenirle ve ates edrler gibi.qaliba parlak fikir diyildi.
Sayı QRI yazı şeklinizi düzeltmenizi öneriyorum TÜRKÇE'ye uygun bir şekilde yazarsanız daha iyi olur.