Gönderen Konu: World of Tanks  (Okunma sayısı 6715 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dragonbjk

• DefenceTurk
  • *
  • 1
World of Tanks
« : 08 Mart 2018, 17:21:21 »
Böyle bir forumda bilgisayar oyunları ile ilgili bir bölüm varken wot başlığı olmadan olmaz dedim ve baktım 2012 den bu yana oynuyormuşum bu oyunu gerçi çocuğum olduktan sonra şu sıralar pek oynamıyorum da tank ile ilgisi olan ve oyun oynamayı seven arkadaşlara tavsiye edeyim diyecem ama boşverin hiç bulaşmayın çok zevkli olsada keseye zarar  :P

Çevrimdışı The.Turk

• DefenceTurk
  • *
  • 3
  • DefenceTurk.com
Ynt: World of Tanks
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2018, 18:42:34 »
Bende hemen hemen benzer süreden beri oynuyorum,evdeyken ben,gemideyken bir arkadaş tek hesabı götürüyoruz :) Çok para gömdüm,çok zaman harcadım,yazık ettik.

Warships'e geçtim gerçi,wot tan sonra tam huzurevi.
Yaşam ne kadar güzel olsa da, ''Ölüm'' yaşamdan daha güzeldir; Layıkıyla öldükten sonra...

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #2 : 08 Mart 2018, 18:46:12 »
bende wot blitz oymuyorum tam bir sinir
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı Moonstar

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #3 : 08 Mart 2018, 21:07:47 »
WOT u bilmem de War Thunder candır.  ;)

Çevrimdışı ACE

• DefenceTurk
  • *
  • 132
« Yanıtla #4 : 02 Haziran 2019, 12:48:06 »
Bundan 5-6 sene önce Mobil versiyonu olan WOT blitz oyununu şans eseri bulup oynamaya başladım amaç evde takılacağım bir haftasonunu geçiştirmekti.

Çok şerefsiz bir oyun 😁 feci bağlıyor. 7 vs 7 online savaşıyorsun Grafikler ve fiziki tepkileri beklemediğim kadar iyiydi. Tanka ateş ediyordum ama vurmuyordu 🤔 sonrasında hangi açıdan hangi zırha hangi mühimmatla ateş etmem gerektiğini, hangi açıda durursam gelen mermiyi sektirebileceğimi falan öğrenince şaşırmıştım.

İphone 5S’in hafızasına 3GB oyun ağır gelince silmiştim yeni telefonla yine yükledim ama eskisi gibi oynayamıyorum.

Warthunder ile kıyaslandığını çok gördüm ama oynamadım bilemeyeceğim.