Gönderen Konu: Bilgi??  (Okunma sayısı 4005 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Bilgi??
« : 04 Mayıs 2010, 20:37:25 »
http://forum.donanimhaber.com/m_32623472/mpage_6/tm.htm

İnternette sörf yaparken bu sitedeki tartışmaya rastgeldim. Buradaki arkadaşlar tıpkı forum sitelerinin genelinde olduğu gibi bir kahvehane havasında Türk Ordusu hakkında epey atıp tutmuşlar. Bu cehalet benim tüylerimi diken diken ediyor. İnsanlar bu konularda bu kadar bilgisizken bir de "Neden savunma forumu kuruyorsunuz?" derler. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Tartışma tabi ki normal ruh halindeki bir insanın yapabileceği birşey. Ama hangi konuda. Konfüçyüsün de dediği gibi "Bir şey bilmediği halde bildiğini sanan aptaldır. Ondan sakın." Toplum olarak hızla bu yolda ilerlemekteyiz.

İlginçtir bu sitede bir arkadaş sitemizden linkler vererek yardımcı olmaya da çalışmış. Muhtemelen üyelerimizden biri.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı DelKu

• DefenceTurk
  • *
  • 48
Bilgi??
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2010, 21:45:27 »
O sitedeki vatandaşlara birşeyler öğretmeye çalışmaktan vazgeçeli çokça zaman oldu, artık bunun boşa kürek sallamak olduğunu düşünüyorum, her cinsten ve her cahillikten insan bulunuyor, bizim  forumlara daha nitelikli kişiler yazı yazıyor. Siz deniz derya olsanız da karşınızdaki ancak bidonları kadar suyu alabilirler. En kötüsü de yarı dolu bidonla dolaşanlar çünkü kötü ses çıkarıyorlar.

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
Bilgi??
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2010, 13:27:03 »
Boşver kardeş takma kafana, herkes seviyesine göre takılır biryerlerde.
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Bilgi??
« Yanıtla #3 : 05 Mayıs 2010, 16:24:27 »
Beni de delirtiyor bu tür şeyler. Bu aralar moda olan muhabbet var bir de.

Olay şu: Bizim mühendisler diğer uçakları kontrol edebilecek teknolojiyi buluyorlar ve intihar ettiriliyorlar.

Belki çok gelişmiş sistemlere sahip bir uçaktaki bilgisayara ne kadar imkansız olsa da bağlanırsın ama örneğin  F-5 uçağında bunu nasıl yaparsın. F-5 falan geçtim F-16'da bile şansın yok çünkü herhangi bir internet bağlantısı benzeri bir şey yok.  

(Not: MG-3'lerin 2. Dünya Savaşından sonra ABD envanterinden çıkarıldığını zanneden bir adamdan ne beklenir. :) )
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2010, 16:27:05 Gönderen: EfsaneAsker »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 615
Bilgi??
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2010, 11:39:40 »
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • Beyniyle düşünmeyen bizden değildir.
Bilgi??
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2010, 19:34:23 »
Baya da ünlü bir sitedir donanım haber.İstersen bu konuda adminleriyle konuşabilirsin abi.

Çevrimdışı SÜVARİ

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Bilgi??
« Yanıtla #6 : 11 Mayıs 2010, 12:30:58 »
Forum calıntiesyahaber olarakta bilinir.

Çevrimdışı kosavalı1989

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
Bilgi??
« Yanıtla #7 : 12 Mayıs 2010, 21:37:28 »
abi herif keleş mg-3'ü ezer demiş yha :-D

Çevrimdışı azarax

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Bilgi??
« Yanıtla #8 : 12 Mayıs 2010, 23:32:37 »
ewet baya bi bilgi kirliliği. ama genel olarak toplumu yansıtıyolar. içinde bulunduğumuz çevrede de aynı muhabbetler yok mu? keleş-mg-3 kıyaslamasına bişey diyemicem. mg-3 çalışırsa iyi de çalışmazsa (ki bu silahın genel prob.) her silah mg-3 den üstün. :)