Gönderen Konu: Merhaba defenceTURK  (Okunma sayısı 4922 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nightshade

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Merhaba defenceTURK
« : 02 Mayıs 2010, 23:05:08 »
Selam arkadaşlar,bugün türk savunma forumlarını ararken buldum sitenizi çok güzel.Trmilitaryden gelmeyim :d sanırım ordanda bir çok arkadaş var burda onlarada ayrıyeten selam.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Merhaba defenceTURK
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2010, 23:08:03 »
Hoşgeldiniz. Trbizansın eski yönetim kadrosu burada.  ;D
Umarım başka bir yeri aratmayız size. ;)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı nightshade

• DefenceTurk
  • *
  • 0
Merhaba defenceTURK
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2010, 23:14:29 »
Teşekkürker skywolf.Bu arada sitede Aktif konular gibi bir seçenek varmı?Yeni iletilere tıkladım ama sadece kendi iletim geldi

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
Merhaba defenceTURK
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2010, 23:19:34 »
Teşekkürker skywolf.Bu arada sitede Aktif konular gibi bir seçenek varmı?Yeni iletilere tıkladım ama sadece kendi iletim geldi

En alttaki forum istatistiklerinde "En son gönderilen mesajları göster" seçeneğine tıklayınca güncel konulara yazılan mesajlar çıkıyorlar. Umarım istediğin şekilde işini görür.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • Beyniyle düşünmeyen bizden değildir.
Merhaba defenceTURK
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2010, 18:03:44 »
Hoşgeldin =)