Gönderen Konu: Türkiye Azerbaycan Savunma Sanayii İlişkileri  (Okunma sayısı 109286 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
Türkiye Azerbaycan Savunma Sanayii İlişkileri
« Yanıtla #130 : 13 Mayıs 2011, 21:52:17 »
ben bu azerilere hic guvenmiyorum turkiyeye vize uyguluyorlar ve cok nankorler islerine geldiginde turkiye kardes ulke oluyor tekirdagda bir fabrikada calisan azeriler vardi turkleri hic sevmiyorlardi kufur kadinlarina irenc sozler vs vs hic guvenemiyorum bu azerilere
ben bir Azerbaycan vatandasiyim.ve bize guvenmemen ve sevmemen kendi isin.zeten her Turkiye vatandasindan bize karsi pozitiv dusuncede olmasini ve ya her Azerbaycan vatandasindan size karsi pozitiv dusuncede olmasi beklenemez.bu yalniz ruyalarda olur.Azerbaycanin hepsi fabrikada gorduklerin gibi diyillerdir.ne yazik ki oyleleri her milletin icinde olur.eyer deyerlendirme boyle yapilacaksa bu konu uzar gider.ve vize konusuda iktidarda olanlarin politikasi.biz kendimiz bile bu durumdan hicde hosnut diyiliz.vizelerin kalkmasini belkide en fazla biz itiyoruz.ama ......sizin icinizde curukler hic yokmu? sadece azi ve fazlasi var.

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #131 : 13 Mayıs 2011, 22:18:15 »
aslinda arkadas kotu birsey soylememis ama abartilmis sanki
Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur.

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #132 : 13 Mayıs 2011, 22:26:39 »
sizde beni yalnis anlamayin.ben medeniyyetden yoksul ,ahlaksiz bir kac kisiyi mudafa edecek diyilim.sadece butunleme yapmak dogru diyil.

Çevrimdışı seyyah

• seyyah
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #133 : 13 Mayıs 2011, 22:36:20 »
haklisiniz sizi kendi yerime koydugumda cok iyi anliyabiliyorum ama abartilmis dedigim gibi vize konusuna deyinmis arkadas buda bambaska bir konu bundan yola cikicak olursak abd almanya vs vs ulkelerde viye uyguluyor neden alisveris yapiyoruz  ;)
Adaletin hakim olduğu yerde silahın yeri yoktur.

Çevrimdışı ASQ-1918

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #134 : 14 Mayıs 2011, 17:20:36 »
ben irkla ilgili birsey soylemedim sadece azerilerin bize yaptigi muameleyi soyledim bize vize uyguladiklari bi gercek bende yurt disinda yasiyorum irkcilik nedir bilirim sadece sahsi fikrimi soyledim yanlis anlasildiysam ozur dilerim  :) saygilar

Salak herif "irk" nedir bir oyren.

Turkiye ve Azerbaycan Turkleri ayni Oguz soyundan geliyor.
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2011, 17:25:36 Gönderen: ASQ-1918 »

Çevrimdışı ASQ-1918

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #135 : 14 Mayıs 2011, 17:21:35 »
.............
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2011, 17:34:15 Gönderen: ASQ-1918 »

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #136 : 14 Mayıs 2011, 17:25:15 »
ben irkla ilgili birsey soylemedim sadece azerilerin bize yaptigi muameleyi soyledim bize vize uyguladiklari bi gercek bende yurt disinda yasiyorum irkcilik nedir bilirim sadece sahsi fikrimi soyledim yanlis anlasildiysam ozur dilerim  :) saygilar

Salak herif "irk" nedir bir oyren.

Turkiye Turkleri ve Azerbaycan Turkleri ayni Oguz soyundan geliyor.
+1

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
« Yanıtla #137 : 14 Mayıs 2011, 17:27:07 »
ben bu azerilere hic guvenmiyorum turkiyeye vize uyguluyorlar ve cok nankorler islerine geldiginde turkiye kardes ulke oluyor tekirdagda bir fabrikada calisan azeriler vardi turkleri hic sevmiyorlardi kufur kadinlarina irenc sozler vs vs hic guvenemiyorum bu azerilere

Seni bu düşüncelerinden ötürü kınıyor, Azeri kardeşlerimizden kendi namıma özür diliyorum.

Bu sözlerin hiç hoş değil, kardeş ülke olmamız, aynı kandan olmamız bize vize uygulamayacaklar anlamına gelmez.

Azerbaycan, kendi nüfus yapısını korumak zorunda ve bu düşüncelerine de sonuna kadar katılıyorum.
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı ASQ-1918

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #138 : 14 Mayıs 2011, 17:28:54 »
Bosverin...
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2011, 17:33:54 Gönderen: ASQ-1918 »

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #139 : 14 Mayıs 2011, 17:29:30 »
sag duyulu davrandiginiz icin tesekkur ederim sayin kanas.