Gönderen Konu: OTOKAR ARMA ZMA AİLESİ  (Okunma sayısı 71216 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
Otokar ARMA’ya ilk sipariş yurtdışından
« Yanıtla #30 : 07 Aralık 2010, 18:16:54 »
Yaa konumuzla alakasın yok belki ama keşke, Sabancı TEMSA'yı satmak yerine, bu gibi askeri araçlar üzerine yoğunlaşsaydı. Hem meydan sadece OTOKAR'a kalmamış olur, hemde Koç ve Sabancı grubu rekabetinden çok güzel araçlar çıkabilirdi ortaya.
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #31 : 07 Aralık 2010, 18:36:33 »
Yaa konumuzla alakasın yok belki ama keşke, Sabancı TEMSA'yı satmak yerine, bu gibi askeri araçlar üzerine yoğunlaşsaydı. Hem meydan sadece OTOKAR'a kalmamış olur, hemde Koç ve Sabancı grubu rekabetinden çok güzel araçlar çıkabilirdi ortaya.
fnss yi unutmamak lazım  amfibik araçta  dünya devleri arasında ve otokarın üretiminin gerisinde olmadığı gibi tsk için önemli bir üreticidir, birçok ürününü şu anda tsk bünyesinde kullanımda görebiliriz  otokarın  daha yeni 6 tekerlekli personel taşıyıcı üretti paletlilere daha geçmedi  cobralardaki kalitesinden dolayı  6 tekerlekli aracı alıcı buldu  ama fnss 8x8 üretti ve yıllardır 8x8 lerini pazarlıyor paletlileride hiç hesaba katmıyorum  yani bu alanda otokar için lider konumda diyemeyiz otokarı  land roverler sayesinde bu gününe geldi  ama  fnss nin land rover gibi bir para kaynağı olmadı direk olarak zırhlılardan başladılar ve şu anda zırhlılarda  özellikle anfibik özellik konusunda dünyaya meydan okuyorlar.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
« Yanıtla #32 : 07 Aralık 2010, 19:32:42 »
Buraya adım gibi yazıyorum. İleride Tsk sayesinde Yeni zma ve hafif tanktan parayı fnss altaylada parayı otokar kırar.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı Ateş

• T.M.U
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #33 : 07 Aralık 2010, 19:50:58 »
Dün otokarın bahçesinde 23 adet Cobra aracı saydım. Bunları 4'ü açık yeşil ağırlıklı farklı bir kamuflajla boyalıydı. Acaba hangi ülkeye gönderilecek? Henüz hiç ARMA aracını göremedim. Herhalde yakında onuda göreceğiz. :)

azerbaycan olabilir anlaşma yapılmıştı
Cobra için anlaşma yapılmıştı.

İleride Tsk sayesinde Yeni zma ve hafif tanktan parayı fnss altaylada parayı otokar kırar.

TSK hafif tank almayacak ki.

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #34 : 07 Aralık 2010, 20:00:23 »
Dün otokarın bahçesinde 23 adet Cobra aracı saydım. Bunları 4'ü açık yeşil ağırlıklı farklı bir kamuflajla boyalıydı. Acaba hangi ülkeye gönderilecek? Henüz hiç ARMA aracını göremedim. Herhalde yakında onuda göreceğiz. :)

azerbaycan olabilir anlaşma yapılmıştı
Cobra için anlaşma yapılmıştı.

İleride Tsk sayesinde Yeni zma ve hafif tanktan parayı fnss altaylada parayı otokar kırar.

TSK hafif tank almayacak ki.
Dikkat edersen ileride diyor.:D Belki ileride düşünülür hafif tank.

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #35 : 07 Aralık 2010, 20:06:56 »
Hafif tankdansa bence Almanlarin pumasi gibi bir arac daha iyi olur.40mm(55mm?) ve ya biraz buyuk kalibreli topla.Hem alicisida cok olur.

Çevrimdışı Loneatilla

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #36 : 07 Aralık 2010, 20:56:40 »
otokar armaya altayın kulesini monte etsede alıcı cok olur..

Çevrimdışı HDS

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #37 : 07 Aralık 2010, 21:01:54 »
20 tonluk kuleyi mi?.. ARMA'ya nasil takilacak o?..

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #38 : 07 Aralık 2010, 21:02:57 »
otokar armaya altayın kulesini monte etsede alıcı cok olur..

Arma küçük bir araç. Altay ise bir AMT. O kule o araca bir hayli büyük gelir.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Loneatilla

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #39 : 07 Aralık 2010, 21:07:39 »
hafifletip takar hds ...centrionlarda kule yokmu ??20 lik takmaz 10 luk takar :)) aslında bana kalsa arazi motoruna anti tank bile takılabilir :))
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2010, 21:12:02 Gönderen: Loneatilla »