Gönderen Konu: Su-30 FLANKER  (Okunma sayısı 46939 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
Belarus’a Fransız aviyonikli Su-30SM teslimatı.
« Yanıtla #90 : 01 Ocak 2021, 19:51:34 »
Alıntı
Belarus’a Fransız aviyonikli Su-30SM teslimatı.

Rusya Federasyonu, Belarus Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nın ihtiyaçlarına binaen Fransız üretimi aviyoniklerle donatılmış Su-30SM savaş uçaklarının teslimatını gerçekleştirdi.
https://www.savunmasanayist.com/belarusa-fransiz-aviyonikli-su-30sm/

Çevrimdışı カメせ

• 2020 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 185
  • DefenceTurk.com
Cezayir su-30mka in irkutsk, Russia
« Yanıtla #91 : 03 Ocak 2021, 15:26:20 »
Alıntı
KAD-GHANI@kad_ghani
Cezayir su-30mka in irkutsk, Russia.

Çevrimdışı fırtına06

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 230
  • DefenceTurk.com
Rusya’da Su-30 savaş uçağı evin üstüne düştü
« Yanıtla #92 : 23 Ekim 2022, 14:51:57 »
Rus askeri uçağı Irkutsk şehrinde iki katlı bir binanın üstüne düştü. Bölge valisi Igor Kobzev tarafından aktarılan bilgiye göre, uçak iki katlı bir evin üzerine düştü. Acil Durumlar Bakanlığı da düşen uçağın Su-30 savaş uçağı olduğunu açıklarken savaş uçağının test uçuşu için havalandığını bildirdi.

Acil Durumlar Bakanlığı, kazada iki pilotun hayatını kaybettiğini ve başka can kaybı olmadığını kaydetti. Bu, Rusya’da son altı gün içinde gerçekleşen ikinci uçak kazası. Geçen pazartesi Sukhoi Su-34 savaş uçağının binaların üzerine düşmesi sonucu en az 15 kişi hayatını kaybetmişti.

https://haber.aero/savunma/rusyada-su-30-evin-ustune-dustu/

Bu aralar Rus savaş uçakları patır patır düşmeye başladı ambargolar Rus Ordusunu çok etkiliyor galiba...
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2022, 14:53:03 Gönderen: fırtına06 »

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
Ynt: Su-30 FLANKER
« Yanıtla #93 : 23 Ekim 2022, 16:03:27 »
Allah'ın bize verdiği en büyük armağan gidip RUS uçağı almamamız olmuş...Avrasyacı , Rusçulara duyurulur...

Arap-İsrail , Kore , Vietnam savaşları sonrasında olduğu gibi inşallah yine " Ama Rus uçaklarını Rus pilotları kullanmıyordu onun için Batı uçakları karşısında rezil olduk yoksa Rus uçakları harikadır " demezler...

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #94 : 23 Ekim 2022, 18:25:50 »
Bence yedek parça sıkıntısı çekiyorlar ama bu bir değil iki oldu

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #95 : 23 Ekim 2022, 19:56:53 »
Allah'ın bize verdiği en büyük armağan gidip RUS uçağı almamamız olmuş...Avrasyacı , Rusçulara duyurulur...

Arap-İsrail , Kore , Vietnam savaşları sonrasında olduğu gibi inşallah yine " Ama Rus uçaklarını Rus pilotları kullanmıyordu onun için Batı uçakları karşısında rezil olduk yoksa Rus uçakları harikadır " demezler...

Yine Rus nefretinle saçma sapan. boş bir yorumda bulunmuşsun. Klasik at gözlüğü ile bakan, algı peşinde koşan zihniyettesin. Duyan da hep Rus uçakları düşüyor, diğer ülkelerin uçakları düşmüyor sanacak!

Ha şimdi diyeceksin ya sen demeden önce ben söyleyeyim, boşuna yorulma! Avrasyacı ya da Rusçu da değilim. Ama körü körüne düşmanlık yapacağım diye algı peşinde de koşmuyorum. 
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı putty

• 2023 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 287
« Yanıtla #96 : 23 Ekim 2022, 20:00:29 »
Skywolf böyle deyince aklıma kardeş site geldi. Orada şaşırıp Rusya da güneşli bir gün hava çok güzel de Rusçu deyip atıyorlar siteden.

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #97 : 23 Ekim 2022, 20:19:06 »

Yine Rus nefretinle saçma sapan. boş bir yorumda bulunmuşsun. Klasik at gözlüğü ile bakan, algı peşinde koşan zihniyettesin. Duyan da hep Rus uçakları düşüyor, diğer ülkelerin uçakları düşmüyor sanacak!

Ha şimdi diyeceksin ya sen demeden önce ben söyleyeyim, boşuna yorulma! Avrasyacı ya da Rusçu da değilim. Ama körü körüne düşmanlık yapacağım diye algı peşinde de koşmuyorum.

Rus uçaklarının düştüğü gibi askeri bir bir algı varsa ki var bunun müsebbibi ben değilim;bunun müsebbibi sahada Ukrayna karşısında rezil olan Rus silah sistemleridir. Yani 1 haftada 2 tane Rus jeti muharebe ortamı dışında şehir merkezine düştü bunlardan da bir anlam çıkarmayalım mı, sorgulamayalım mı polit büro gibi...?
Dün de F-35 düştü 1,5 tane bunun da farkındayım... Ben Rus uçaklarının düşmelerine değil , Batı uçakları karşısında ciddi zaafları olduğunu düşünüyorum...Rus uçaklarının bizim hava kuvvetlerinde olmaması gerektiğine inanıyorum...

Ruslardan nefret etmem , Putin'den ve diktatörlerden nefret ederim .Kenyalılar komşusunun topraklarını işgal ederse Kenyalıdan da nefret ederim...

Batı tahakkümünden çıkalım ama doğuya yanlayalım diyen Avrasyacı-Rusçulara lafım Sayın Skywolf hiçbir zaman sizin isminizi vermedim üstünüze alınmayın....
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2022, 20:19:48 Gönderen: serkan1976 »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #98 : 23 Ekim 2022, 20:25:05 »

Rus uçaklarının düştüğü gibi askeri bir bir algı varsa ki var bunun müsebbibi ben değilim;bunun müsebbibi sahada Ukrayna karşısında rezil olan Rus silah sistemleridir. Yani 1 haftada 2 tane Rus jeti muharebe ortamı dışında şehir merkezine düştü bunlardan da bir anlam çıkarmayalım mı, sorgulamayalım mı polit büro gibi...?
Dün de F-35 düştü 1,5 tane bunun da farkındayım... Ben Rus uçaklarının düşmelerine değil , Batı uçakları karşısında ciddi zaafları olduğunu düşünüyorum...Rus uçaklarının bizim hava kuvvetlerinde olmaması gerektiğine inanıyorum...

Ruslardan nefret etmem , Putin'den ve diktatörlerden nefret ederim .Kenyalılar komşusunun topraklarını işgal ederse Kenyalıdan da nefret ederim...

Batı tahakkümünden çıkalım ama doğuya yanlayalım diyen Avrasyacı-Rusçulara lafım Sayın Skywolf hiçbir zaman sizin isminizi vermedim üstünüze alınmayın....

Üstüme alındığım falan yok zaten. Önceki cevabımdan da anlayabilirsin. Ancak bu yazdıklarının palavra olduğunu da, sürekli algı peşinde olduğunu da forumdaki her üye biliyor. Minareye kılıf uyduramazsın. Lafı kıvırıp durma! Suçladığın Avrasyacılar, Rusçular vs her neycilerse onlardan hiç farkın yok!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı serkan1976

• 2022 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 454
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #99 : 23 Ekim 2022, 21:18:35 »
Burası devletin savunma bakanlığı forumu mu da ben algı yapınca devlet Rus uçağı almayacak? Benim böyle bir algı yaratma gücüm olabilir mi?