Anket

Altay Tankı Üretimi Kime Verilmeli?

Otokar
63 (45.3%)
FNSS
25 (18%)
BMC
22 (15.8%)
Ordu Donatım Fabrikaları
20 (14.4%)
Farklı bir düşüncem var. Aşağıya yazıyorum.
9 (6.5%)

Toplam Oy Verenler: 139

Gönderen Konu: ALTAY Yeni Nesil Tank Projesi  (Okunma sayısı 972587 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
Ynt: ALTAY Yeni Nesil Tank Projesi
« Yanıtla #1490 : 22 Haziran 2018, 16:24:33 »
Tutki pazar gecesi ince seçimi kazandı ortada ne BMC kalır ne sakal kalır ne Batu kalır ben size söyleyim. Dükkanı kapatır giderler nerede olduklarını bile arar bulamayız.
beğen

Çevrimdışı BlackHawk89

• DefenceTurk
  • *
  • -4
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1491 : 22 Haziran 2018, 16:51:27 »
Alt sınıftaki yükleniciler teklif edecektir. (isim batu ya. kızların popüler sevgili ismi, ona atıf yaptım. mizah)

Çevrimdışı Amaruk

• DefenceTurk
  • *
  • -71
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1492 : 22 Haziran 2018, 23:42:34 »
özellikle avatarındaki şahıs ile niyetini belli ediyorsun.

Hüseyin Peyda Bilmediğimiz Bir şey mi yapmış  ???

Dostum AmAruk;

Şunuda belirteyim sayın Nutuk'un bence gayet faideli paylaşımları var, şayet ben bu site ilk kurulduğu zamandan beri (hatta bundan da önce sayın Skywolf'un trbizansta, mesela Tfist nickli üye ile tatlı sert atışmaları olduğu zamandan beri) sessiz ama aktif takipçisiyim kimin ne olduğunu çok iyi biliyorum.

Nutuk tek bu Sitede Üye değildir - kendisinin başka Sitelerde nasıl saçma sapan ve bu trbizans değildir, Hükümetin Savunma Sanayiiyi Siyasi araç olarak kullandığından beri her Bildiriyi kesinmiş gibi tanıtığını ve sıvazladığını unutmadık, üstüne bir de bu Konu da kendisi ilen aynı görüşü sahip olmayanların nasıl Vatan Haini olarak lanse edildiğini, ki tabii bunun bir Üst Seviyesi "Cabatli_53" ki onu da kesin biliyorsunuzdur.

Dostum TCG Dumlupınar,

Bu Konu üzerine daha fazla tartışmak doğru olmaz o yüzden burda bırakıyorum.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2018, 23:47:52 Gönderen: Amaruk »

Çevrimdışı yakusha

• DefenceTurk
  • *
  • 20
  • Sabri Unal
    • turkdefence
« Yanıtla #1493 : 23 Haziran 2018, 00:47:34 »
Projenin bir kısmını RBSS/BMC'nin hazır olmayan tesislerine bakarak Ordu fabrikalarında yapılacağını tahmin ediyorum.

Çevrimdışı Partikül

• 2017 Yılın Üyesi
  • DefenceTurk
  • 197
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1494 : 23 Haziran 2018, 00:52:06 »
Tutki pazar gecesi ince seçimi kazandı ortada ne BMC kalır ne sakal kalır ne Batu kalır ben size söyleyim. Dükkanı kapatır giderler nerede olduklarını bile arar bulamayız.

+1

İnce kazanırsa, sence sakalını keser mi?  Arkadaş bir zamanlar solcu olduğunu, hatta Perinçek' in en yakın dostu olduğunu söylüyordu.  Artık ne oldu nasıl olduysa, kara sevdaya saplandı. Mevlana-Şems hesabı, aşık oldum diyordu.

Bu adamlar fırıldak gibidir. İktidar değişmiş olsa, bunlar hemen yeni düzene göre konum alırlar. Bir de bakmışsın CEHAPE' li olmuş! Olur mu olur. Olan bizim gül gibi ALTAY Projesine oldu. 

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #1495 : 23 Haziran 2018, 03:37:47 »
Attığın ileti sayısı 35 ve aldığın anti-beğen sayısı 47 olmuş.

Özel Üyenin Nutuk olduğu bir Forumdan pek bir şey beklememek lazım bundan Ziyade Beğeni Sistemi çok amatörce 1-2 Üye bile sadece bana gelen Beğeniyi oluşturmuş olabilir, geri kalan kısmı cevaplandırmıyorum ki kendini "Modern Zırhlı Savaş" Uzmanı sanan birisinden ne bekleyebilirim ki, daha Tank Zırhlarına bile değinilmedi.

Seninle bu forumda daha bir cift lafimiz olmadi, anlasilan baska forumlarda baska bir isim altinda bir kuyruk acin var.

Kisilere degil askeri projelere odaklanmani oneririm

Çevrimdışı Raptor44

• İnsanlar yaptıklarıyla yargılanır
  • Özel Üye
  • DefenceTurk
  • -72
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1496 : 23 Haziran 2018, 09:16:02 »
Projenin bir kısmını RBSS/BMC'nin hazır olmayan tesislerine bakarak Ordu fabrikalarında yapılacağını tahmin ediyorum.
O zaman iş ordu donatma verilseydi doğru demiyormiyum hocam
IRK, DİN, DİL, MEZHEP ÖNEMLİ DEĞİLDİR ÖNEMLİ OLAN BU ÜLKE İÇİN YAPTIKLARINDIR

Çevrimdışı TCG Dumlupınar

• DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #1497 : 23 Haziran 2018, 20:17:05 »
O zaman iş ordu donatma verilseydi doğru demiyormiyum hocam

Allah allaahh, ihale sürecinde ordu donatım diye bir kurum kuruluş veya bir oluşum mu vardı? Ona verilseydi buna verilseydi 3 aydır... Tamam işte BMC ye verilmiş BMC yoluylada olaya ordu donatım fabrikalarıda dahil olur, Ordu donatım fabrikaları ki forumda bir çok üye ihale sürecinde böyle bir yol olmadığı halde destekliyordu (Ben dahil) onlarında gönlünden geçen olmuş olur.
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2018, 20:30:14 Gönderen: TCG Dumlupınar »

Çevrimdışı Amaruk

• DefenceTurk
  • *
  • -71
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #1498 : 24 Haziran 2018, 22:55:37 »

Seninle bu forumda daha bir cift lafimiz olmadi, anlasilan baska forumlarda baska bir isim altinda bir kuyruk acin var.

Bu sensin değil mi? Kripto Kürt diyorlar sana  ::)

Kisilere degil askeri projelere odaklanmani oneririm

Ilk Altay Tankını ne zaman Operasyonel sizce? 2023?

Bu adamlar fırıldak gibidir. İktidar değişmiş olsa, bunlar hemen yeni düzene göre konum alırlar. Bir de bakmışsın CEHAPE' li olmuş! Olur mu olur. Olan bizim gül gibi ALTAY Projesine oldu.

Artık sakin olabilirsiniz gelecek seçime kadar ki öyle bir şey var mı ya da olur mu bilmiyorum 5 Sene içerisinde Altay görme ihtimali yüksektir ya da ona benzer bir şey diyelim.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2018, 23:00:22 Gönderen: Amaruk »

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #1499 : 24 Haziran 2018, 23:40:38 »
Kişisel sorunlarını özel mesaj yoluyla çözme yerine, konu başlığı dışında tartışmakta ısrar edenleri son defa uyarıyorum! Takipçilerimizi kişisel sorunlarınızla meşgul etme hakkınız yok! Forum kurallarına uyunuz!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com