Anket

Altay Tankı Üretimi Kime Verilmeli?

Otokar
63 (45.3%)
FNSS
25 (18%)
BMC
22 (15.8%)
Ordu Donatım Fabrikaları
20 (14.4%)
Farklı bir düşüncem var. Aşağıya yazıyorum.
9 (6.5%)

Toplam Oy Verenler: 139

Gönderen Konu: ALTAY Yeni Nesil Tank Projesi  (Okunma sayısı 983185 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
Ynt: ALTAY Yeni Nesil Tank Projesi
« Yanıtla #900 : 16 Ağustos 2016, 16:28:24 »
Anlasildi, kardesimiz bugun haplarini icmemis :)

Çevrimdışı bostancıbaşı

• DefenceTurk
  • *
  • 17
« Yanıtla #901 : 16 Ağustos 2016, 16:32:51 »
:)

Çevrimdışı ÖmerHalisdemir

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #902 : 16 Ağustos 2016, 17:25:41 »

Benimle Alay etmeyin. Kendi düsen aglamazmis. Güzel bir atasözü. Sizleri Allaha havale ediyorum.

Çevrimdışı KARATUĞ

• DefenceTurk
  • *
  • 0
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #903 : 16 Ağustos 2016, 19:23:18 »
SAYIN UÇANKURT, Bugün sitenize üye oldum. İki yıldan fazla bir süredir takip ediyorum ve paylaşımlarınızı beğeniyorum.Yalnız son birkaç gündür gördüğüm Şehidimiz, milletimize mal olmuş bir kahramanın profil resminin arkasına sığınarak hükümete ve devlete hakaret eden ve bazı kişileri küçümseyici açıklamaları bulunan  şahısa ciddi anlamda canım sıkıldı.Herhalde şehidin arkasına saklanarak saçma sapan ve hakeretamiz yorumlarını milletin yutmasını bekliyor ve kendisini ciddi anlamda uyanık sanıyor.Şimdi benim bir uyarım olacak size; site yöneticisi olarak bu şahısla ilgili gerekli önlemlerinizi birkaç gün içerisinde alacağınızı düşünüyorum aksi takdirde emniyet genel müdürlüğü siber suçlar daire başkanlığına  o şahsın paylaşmış olduğu ilgili dosyayı ki ben onu bilgisayarıma indirdim(artık silinmesinin bir anlamı yok) ileteceğim. BU İLK VE SON MESAJIMDIR BİLGİNİZE!

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #904 : 16 Ağustos 2016, 19:32:07 »
Hapını almamış başka bir çeşit daha
beğen

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #905 : 16 Ağustos 2016, 19:40:52 »
SAYIN UÇANKURT, Bugün sitenize üye oldum. İki yıldan fazla bir süredir takip ediyorum ve paylaşımlarınızı beğeniyorum.Yalnız son birkaç gündür gördüğüm Şehidimiz, milletimize mal olmuş bir kahramanın profil resminin arkasına sığınarak hükümete ve devlete hakaret eden ve bazı kişileri küçümseyici açıklamaları bulunan  şahısa ciddi anlamda canım sıkıldı.Herhalde şehidin arkasına saklanarak saçma sapan ve hakeretamiz yorumlarını milletin yutmasını bekliyor ve kendisini ciddi anlamda uyanık sanıyor.Şimdi benim bir uyarım olacak size; site yöneticisi olarak bu şahısla ilgili gerekli önlemlerinizi birkaç gün içerisinde alacağınızı düşünüyorum aksi takdirde emniyet genel müdürlüğü siber suçlar daire başkanlığına  o şahsın paylaşmış olduğu ilgili dosyayı ki ben onu bilgisayarıma indirdim(artık silinmesinin bir anlamı yok) ileteceğim. BU İLK VE SON MESAJIMDIR BİLGİNİZE!

Sayın Karatuğ,

Kendisine gerekli uyarıların yapıldığının farkındasınızdır. Uygunsuz iletileri de her zaman olduğu gibi gerekirse yargıya delil olarak sunulmak üzere gereksiz iletilr ve konular bölümüne taşınacaktır. Ancak biraz zaman alacak!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #906 : 17 Ağustos 2016, 11:41:18 »
Gerci moturu o kadar buyuk sorun yapan arkadas banlanmis ama ornek olsun diye Ukraina Malyshev urunlerini gostereyim. Bir MTU kalitesinde olmayabilir ama alternatifsiz degiliz.

Çevrimdışı Tuco

• Site Yetkilisi
  • DefenceTurk
  • 21
« Yanıtla #907 : 17 Ağustos 2016, 13:50:23 »
Rusyayla tekrar yakınlaşma sonrası Ukrayna ilişkileri nasıl gelişir kafamda soru işaretleri var...

Çevrimdışı Nutuk

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #908 : 17 Ağustos 2016, 14:04:08 »
Rusyayla tekrar yakınlaşma sonrası Ukrayna ilişkileri nasıl gelişir kafamda soru işaretleri var...

Rusya ayri, Ukrayna ayri.
Rusya bizimle iliskileri oldugu icin baska ulkelerle iliskilerini mi kesmis, biz kesmek zorundamiyiz?

Çevrimdışı serkan

• YASAKLI
  • DefenceTurk
  • *
  • -115
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #909 : 17 Ağustos 2016, 16:39:40 »
Ukrayna motorları yüksek rakımda sıkıntı yaratıyormuş.
beğen