Gönderen Konu: Türk Mig-29'ları Yenileniyor  (Okunma sayısı 38325 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Türk Mig-29'ları Yenileniyor
« Yanıtla #20 : 05 Nisan 2010, 19:56:20 »
Bu resimdeki mig-29 gerçekten bizemi ait yoksa üstündeki türk bayrağı sahtemi montajlanmışmı?

Hıhı :D bence tam olarak başlığı anlayamadın :D

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #21 : 05 Nisan 2010, 20:06:33 »
Bu resimdeki mig-29 gerçekten bizemi ait yoksa üstündeki türk bayrağı sahtemi montajlanmışmı?

Ben yaptım, bizim oldu.  ;D ;D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #22 : 05 Nisan 2010, 21:33:31 »
Bu haberi haber sitelerine göndersek kaçı yayınlar acaba? ::)
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.

Çevrimdışı BLACKHAWK

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #23 : 06 Nisan 2010, 14:50:31 »
Den
Bu haberi haber sitelerine göndersek kaçı yayınlar acaba? ::)
Deneyelim :)

Çevrimdışı sephiroturk

• DefenceTurk
  • *
  • -3
« Yanıtla #24 : 15 Aralık 2010, 22:16:04 »
süpersiniz kktc f22 haberine koptum
KKTC Savunma Bakanı yaptığı açıklamada " Dünyada söz sahibi olmanın yolu havacılıkta söz sahibi olmaktan geçer " dedi.
hahahahaha  ;D tam söylemis

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #25 : 15 Aralık 2010, 22:48:34 »
Bu nasıl..

Türkiye’de Gizli Uzay Üssü Bulundu

Kötektepe/Karabük

Geçtiğimiz hafta Türkler tarafından 1986 yılından beri inşaası sürmekte olan Türk Usulü Uzay Üssü projesi, Karabük ilimizin 25 km açığındaki geniş bir arazide bitirildi. Çok gizli olarak sürdürülen uzay üssünün gizliliği devlet büyüklerimizin yanlışlıkla açılışa gitmesi ve açılış mekanını seçim öncesi şov mekanına çevirmeleriyle son buldu. Açılışa giden basın mesupları ve devlet büyükleri içeri girene kadar açılışın yeni bir gross market açılışı olduğunu sanmaları, gizli uzay üssünün aşağı yukarı neye benzediğini gösteriyor.

Muhabirlerimizden aldığımız son istihbarata göre, Türk Usulü Uzay üssümüzün 70 tane uzay gemisi barındırdığı, bu gemilerin LPG gazlı yakıt sistemini desteklediği ve ileri teknoloji ürünü olan Kırıkkale lazer ateş sistemi bulundurduğu belirlendi. Türk uzay gemilerimizin şu günlerde Aksaray, Kadıköy ve Sincan taraflarında deneme uçuşları yaptıklarından kuşku duyuluyor. Ara sıra yerde de giden bu araçlar, dizayn eden araştırmacılarımız tarafından zamanında uzun süre düşünülüp en sonunda dikkat çekmemesi için gemilerin yapımında Sarı Renkli Doğan kasaların kullanılmasını uygun görmüşler. Pilotaj hatasını affetmeyen taşıtlarımız her fırsatta tuhaf ışıklar saçmayı ihmal etmiyor. 6 ileri, 2 geri vitesi bulunan dipten yanmalı motor sistemi kullanan taşıtlarımızın şimdilik tek sorunu ışık hızına ulaşıldığında şöföre camdan tükürme imkanı vermemesi.

Pilotların aldıkları maaşın yetersizliğinden dolayı, İstanbul – Nazilli – Erzurum hattı boyunca kaçak nakliyat yaptıkları öğrenildi. Bununla da kalmayıp “”inek kaçırma, antin kuntin işlere bulaşma”" gibi birtakım faaliyetlere de el atan personel, Türkiye sınırlarındaki birçok şüpheli olayın odağını bu meseleye çekti. Ayrıca 89 yılında düşen bir ufodan çıkan iki uzaylıyı nezarete alıp, uzun süre üzerlerinde çalıştıktan sonra uzaylıların Türkçeyi sökmeleri sağlanmış. O dönemde antin kuntin olaylara karışarak bu meselenin perde arkasını aralamaya çalışan gazeteci ve araştırmacı çizer Prof.Dekan.Doç.Dok.Hede.Hödö. Efsun Darpompa (46)`yı emekli olduktan sonra dinlenmeye çekildiği dağ evinde bulduk. Çok üstelememiz üzerine uzaylı dostlarımızla ilgili yaptığı açıklamada `Hiç bu kadar dayanıklısını görmemiştik, dilimizi öğrenmek için çok çalışmışlardı. Hocam bunlarda katır geni var”" dedi.”

;D ;D

Hepsinden en çok güldüren şeçiyorum :D.

Çevrimdışı KEMAL61

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #26 : 22 Aralık 2010, 17:36:33 »
GERÇEKTEN  ASLINDA  RUS SİSTEMLERİ  ALABİLEN  BİR  ÜLKEYİZ  BTR-80 ,  MİL Mİ  17,
KORNET  GİBİ  NEDEN  SAVAŞ  UÇAĞI  DA  ALINMASIN Kİ  TAMAM  BU HABER  ŞAKA   AMA
ŞU  ÜLKENİN  BAŞINDA  BİRAZ  CESUR İNSANLAR  OLSA  BU  TABULAR  YIKILABİLİR.

MİG  29, SU  27  HATTA , MİG35  YA  DA  PAK-FA 50 T,  KEŞKE  ALINSA  HEM  UCUZ
HEM  DAHA  UZUN ÖMÜRLÜ  ALETLER  BUNLAR.

TÜRKİYE  A.B.D. ORİJİNLİ  SİLAHTAN  VAZGEÇEMEZ  ÇÜNKÜ  NATO  ÜYESİ  AMA  ARTIK
SOĞUK  SAVAŞ  DİYE  BİRŞEY  YOK.BU  TABULARIN  YIKILMASI  LAZIM.

UZAY'A  FÜZE  ATAMIYORUZ  HALBUKİ  RUSLARLA  İŞBİRLİĞİ  YAPSAK  ADAMLAR  HERTÜRLÜ
FÜZE  TEKNOLOJİSİNİ  BİZE  VERİR.ORTAK  ÜRETİM  BİR  ROKET YAPILABİLİR.

TÜRK ORDUSU  VE  SMM  ARTIK  GELECEĞE  DAHA  GENİŞ  BİR  PERSPEKTİFLE  BAKMALI  BENCE.

SAYGILAR

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #27 : 22 Aralık 2010, 18:00:58 »
Birincisi büyük harfle yazmayın ne kadar niyetiniz burda kötü olmasa da büyük harfler bağırma yerine geçer.

Türk ordusu istemez mi PAK-FA'ları, S-400'leri? Alamıyoruz çünkü; Öncelikle Rusya PAK-FA yı bize vermez vermeyecektir ki başkalarına da vereceğini şu an için sanmıyorum. Sonra yüksek irtifa füze projesinden NATO'nun daha çok ABD'nin yaptığını gördük. ABD sürekli baskı yapıyor genel maksat helikopter ihalesinde, yüksek irtifa savunma sisteminde ve daha birçoğunda engelliyor.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #28 : 22 Aralık 2010, 18:08:15 »
Bu konuda pek çok zorluk var. Mesela F-16'ya taktığımız füzeler batı üretimi. Bunları Rus yapımı uçaklara takamayız. Onlar için de ayrı cephane vs almamız gerekir.

Çevrimdışı QRI

• QRI
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #29 : 22 Aralık 2010, 20:33:44 »
hemde bakimlari icin uzman yetistirmek sorunlari var.