Gönderen Konu: REKARNO  (Okunma sayısı 15874 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
REKARNO
« : 31 Mart 2009, 02:10:53 »
herkeze selam. oncelıklle benım ıcın cok onemlı bı sıte oldugunu belırtmek ıstıyorum. hayalımı susleyen bı sey bu. ve bu sıte ıcın herseyı yapmaya hazırım.

kendımen bahsedersem.

adım recep KALKAN. ıstanbul pendıkte oturuyorum. yasım 18. memleket olarak soyumuz makedonya tetovalı(kalkandelen) zaten kalkandelen benım soy adımın bı kısmı. butun sehır bızım de  :P . dogma buyume ıstanbulluyum. ben mekteplı degıl alaylıyım :D saka bı yana acık ogretım lısesı 1. sınıftayım. fotografcılık ve grafık bolumune yonelmeyı dusunuyorum. fotograf  benım hayatımın olmassa olmazı. ozellıkle askerı fotograflar.

herkez gıbı bende askerı ve savunma konularına meraklıyım. cunku hepımız buyurdu canımızdan cok sevıyoruz ve bunun ıcın ne gerekıyorsa yapıyoruz. gerek ozel hayatımızda olsun gerekse sıtede. hobılerıme donersek, oncelıkle FENERBAHÇE . sonra sılah sıstemlerı ve fotograflar.bırazda tasarım ve cızım.

ılk olarak belırtmek ıstedıgım sey. yazı  tarzım. benım kalavyem ıngılızce oldugu ıcın benden turkce karakter beklemeyın. ama en yakın surede degısecek.
ılk basta belırttıgım gıı bu sıte benım hayatımda ıstedıgım bıkac seyden bırı. tabıı bunun degerını bılmek boynumuzun borcu.
bu sıtede emegı gecen herkeze en samımı duygularımla tesekkur edıyorum. gercekten emegınız odenemez.

daha sızlerle paylasacagım cok sey var sımdı bıraz sıteyı tanımam lazım.

tekrar sıtemız hayırlı olsun. Allah yuzumuzu kara cıkarmasın....

:)

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
Ynt: REKARNO
« Yanıtla #1 : 31 Mart 2009, 02:39:00 »
Aramıza hoşgeldin Recep. :D
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #2 : 31 Mart 2009, 03:17:12 »
hosbulduk murat abi. saolasın. :)

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
« Yanıtla #3 : 31 Mart 2009, 12:29:25 »
Hoşgeldin sevgili Recep  ;)

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #4 : 31 Mart 2009, 16:01:11 »
eyvallah barıs abı saolasın. hosbulduk.. :)

Çevrimdışı SÜVARİ

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #5 : 31 Mart 2009, 16:30:13 »
Hoşgeldin Recep 8)

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #6 : 31 Mart 2009, 16:31:43 »
hosbulduk bedırhanım saolasın.. :)

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
REKARNO
« Yanıtla #7 : 30 Ekim 2010, 18:35:44 »
herkeze selam. oncelıklle benım ıcın cok onemlı bı sıte oldugunu belırtmek ıstıyorum. hayalımı susleyen bı sey bu. ve bu sıte ıcın herseyı yapmaya hazırım.

kendımen bahsedersem.

adım recep KALKAN. ıstanbul pendıkte oturuyorum. yasım 18. memleket olarak soyumuz makedonya tetovalı(kalkandelen) zaten kalkandelen benım soy adımın bı kısmı. butun sehır bızım de  :P . dogma buyume ıstanbulluyum. ben mekteplı degıl alaylıyım :D saka bı yana acık ogretım lısesı 1. sınıftayım. fotografcılık ve grafık bolumune yonelmeyı dusunuyorum. fotograf  benım hayatımın olmassa olmazı. ozellıkle askerı fotograflar.

herkez gıbı bende askerı ve savunma konularına meraklıyım. cunku hepımız buyurdu canımızdan cok sevıyoruz ve bunun ıcın ne gerekıyorsa yapıyoruz. gerek ozel hayatımızda olsun gerekse sıtede. hobılerıme donersek, oncelıkle FENERBAHÇE . sonra sılah sıstemlerı ve fotograflar.bırazda tasarım ve cızım.

ılk olarak belırtmek ıstedıgım sey. yazı  tarzım. benım kalavyem ıngılızce oldugu ıcın benden turkce karakter beklemeyın. ama en yakın surede degısecek.
ılk basta belırttıgım gıı bu sıte benım hayatımda ıstedıgım bıkac seyden bırı. tabıı bunun degerını bılmek boynumuzun borcu.
bu sıtede emegı gecen herkeze en samımı duygularımla tesekkur edıyorum. gercekten emegınız odenemez.

daha sızlerle paylasacagım cok sey var sımdı bıraz sıteyı tanımam lazım.

tekrar sıtemız hayırlı olsun. Allah yuzumuzu kara cıkarmasın....

:)

Neredeyse benden 2 yıl önce kayıt olmuş bir üyeye de 'Hoşgeldin' denmezki, Neyse ama fenerli olman konusunda çok fazla üzülmene gerek, neticede kimse mükemmel değildir :)
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Felix

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 1
  • Beyniyle düşünmeyen bizden değildir.
REKARNO
« Yanıtla #8 : 30 Ekim 2010, 19:54:39 »
Denmez tabi :D
Recep yıllandı, sitede taş gibi sağlam bir yer edindi.Bu adama hoşgeldin denmez ki, iyi ki varsın Recep. :)

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
REKARNO
« Yanıtla #9 : 31 Ekim 2010, 16:53:42 »
Gözümsünüz.. ;)