Gönderen Konu: Yakında Türkiye’nin de atom silahı olacak  (Okunma sayısı 16577 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36
Yakında Türkiye’nin de atom silahı olacak
« : 18 Şubat 2010, 18:14:01 »
Yakında Türkiye’nin de atom silahı olacak!FHA-Korsan İsrail Başbakanı Netanyahu, Moskova’da Yunan meslektaşıyla ziyaretinde onu “Türkiye’nin de yakında atom silahına sahip olup, bir nükleer güce dönüşmesi mümkün” diye uyardı.FHA-Siyonist İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Moskova’da Yunan meslektaşı George Papandreo’yla ziyaretinde “Türkiye’nin de yakında atom silahına sahip olup, bir nükleer güce dönüşmesi mümkün” şeklinde bir ifade kullanarak uyarıda bulundu.

Azeri “First News” haber sitesi konuyla ilgili verdiği haberinde “Siyonist medyasında yayınlanan haberlere göre, 15 Şubat tarihinde Moskova’da Netanyahu’yla Papandreo arasında önceden organize edilmemiş olan bir ziyaret gerçekleştirildi.

Aynı habere göre Netanyahu bu ziyarette Papandreo’ya hitaben “Eğer İran, nükleer bomba yaparsa, bu durum bölgede bir silahlanma yarışının başlamasına sebep olacaktır. Buna göre Türkiye’nin de bir nükleer güce dönüşmesi mümkün” diye bir iddiada bulundu.

Siyonist Yahudi elebaşının, bununla Yunanistan'ı Türkiye'ye karşı kışkırtmaya mı, İran'ı daha büyük bir tehlike olarak göstermeye mi, yoksa bu mukaddemelerden sonra tehlike telkininde bulunup silah satmaya mı çalıştığı
merak ediliyor. Yakında Yunanistan'ın katil israil'le askeri bir anlaşma ya da silah satımı gerçekleştirmesi halinde bu konu da netlik kazanmış ve korsan İsrail'in zaafı olanca çıplaklığıyla gözle rönüne srilmiş olacak. olacak
Netanyahu ayrıca Suudi Arabistan’ın da kendi nükleer silahına sahip olmak istediğini söyledi.

http://turkish.farsnews.com/newstext.aspx?nn=8811290002

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
Ynt: Yakında Türkiye’nin de atom silahı olacak
« Yanıtla #1 : 18 Şubat 2010, 21:23:14 »
Ne kadar doğru bilmiyorum ama internette bir hikaye dolaşıyordu yok azeriler bize plutonyum falan satıyordu. Belki siz de biliyorsunuzdur orda okuduğuma göre 3 tane mi ne var.

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #2 : 18 Şubat 2010, 22:16:09 »
Birileri ezik Yunanlıları daha fazla silahlanmaları konusunda gaza geitirmeye çalışıyor anlaşılan. Türkiye'nin elinde nükleer silahlar olsa herhalde burnunun dibindeki Yunanistan'a karşı kullanmayacağını Yunanlılar akıl edebilirler. Ne gerek var nükleer silaha? 70 milyon hep birden tükürsek boğulurlar.
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı yasin_erdogan

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2010, 11:03:00 »
Büyük haçlıların, Büyük ortadoğu planı.
DAGLARIN TEPESINE, ESKIYANIN ALNINA, KIZLARIN KALBINE OLUMSUZ MEHMETCIK YAZACAGIM.90/1 Kral tertip

Çevrimdışı kosavalı1989

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 0
« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2010, 22:02:12 »
Birileri ezik Yunanlıları daha fazla silahlanmaları konusunda gaza geitirmeye çalışıyor anlaşılan. Türkiye'nin elinde nükleer silahlar olsa herhalde burnunun dibindeki Yunanistan'a karşı kullanmayacağını Yunanlılar akıl edebilirler. Ne gerek var nükleer silaha? 70 milyon hep birden tükürsek boğulurlar.

abi bırak boğulmayı bizim kanalizasyonu yunanistana akıtsınlar oturmaya yer kalmaz vallaha.:-D

Çevrimdışı BarTos

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #5 : 23 Şubat 2010, 15:29:13 »
Türkiyenin 4 tane atom bombası var zaten.
komtan:g3 piyade tüfeğinin menzili kaçtır?
asker:800 metre komtanım
komtan:etkili menzili kaçtır?
asker:400 metre komutanım
komtan:peki ben buradan 600 metre uzaktaki adama ateş etsem adam vurulsa ölür mü ölmez mi?
asker:valla komtanım adamın eceline bağlıdır!
komtan:alın şu salagı karsımdan

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 614
« Yanıtla #6 : 23 Şubat 2010, 20:58:31 »
Türkiyenin 4 tane atom bombası var zaten.

Nereden biliyorsun?
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı BarTos

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #7 : 23 Şubat 2010, 23:32:55 »
öncelikle benim annem ressam.Ders vermek için tugaya gidiyor.Birgün bende gittim.Defence turk için faydalı bilgiler öğrenirim diye:D.Neyse bir tane albay eşini almak için kursa geldi.kurs daha bitmemişti adam biraz bekledi.orada sohbete daldık.Konu TSK envanterine geldi sohbet aynen şöle:
BEN:Albayım envanterimizde atom bombası var mı?
Albay:Atom bombası değil ama atom bombası gücünde nükleer silahlar var.
Ben:Peki ne zaman yapıldı bunlar?
Albay:Yapılmadı alındı dedi.1997 yılında.
Ben:Kimden alındı?
Albay:O konuda pek bir bilgim yok fakat  Sovyetler Birliğinin yıkılmasından sonra Sovyetlerdeki nükleerden anlayan adamlardandır büyük ihtimal.
Ben:Kaç paraya satmıştır?
Albay:(gülümser)Paraya değil temiz bir sicil ile Türkiye vatandaşlığı karşılığı satılmıştır.
Ben:Siz nerden biliyorsunuz?
Albay:Sovyetler Birliği dağıldıktan sonra sovyet bilim adamları nereye gideceğini şaşırmışlardı çoğunu İran aldı.İran nasıl nükleer güç yaptı sanıyorsun
O sırada karısı geldi ve gitti.
al buda fotografları
http://www.hlswilliwaw.com/Turkey/images/Jupiters/Slide05,%20Oct%201961,%20Erecting%20Jupiter%20-%20GSmith%20Collection.JPG
http://www.hlswilliwaw.com/Turkey/images/Jupiters/Slide13,%20Oct%201961,%20Erected%20%20Jupiter%20Aimed%20at%20the%20Sky%20-%20GSmith%20Collection.JPG
Jupiter Nükleer başlıklı füze.
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2010, 23:35:23 Gönderen: BarTos »
komtan:g3 piyade tüfeğinin menzili kaçtır?
asker:800 metre komtanım
komtan:etkili menzili kaçtır?
asker:400 metre komutanım
komtan:peki ben buradan 600 metre uzaktaki adama ateş etsem adam vurulsa ölür mü ölmez mi?
asker:valla komtanım adamın eceline bağlıdır!
komtan:alın şu salagı karsımdan

Çevrimdışı Phoenix

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #8 : 24 Şubat 2010, 00:50:03 »
şakacı bir arkadaş, ama hayal gücü geniş

Çevrimdışı Stryker

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #9 : 24 Şubat 2010, 01:35:05 »
Bu konuda avrupa tarafından 3-4 ay önce resmi kanallardan açıklama geldi.Soğuk savaş sırasında abd tarafından incirliğe 90 tane atom bombası yerleştirilmiş.Bunların 45 inin kullanımı abd yetkisinde kalan 45 i tamamen bize ait.Şimdi bu bombaları ne yapıcaklarını düşünüyolarmış.Kesinlikle bu haber doğru emin olabilirsiniz.Türkiyede soğuk savaştan kalma nükleer silah var.Yunanistanda da varmış ama oradakiler 2005 yılında abd tarafından geri çekilmiş.Ben bu anlattıklarımı haberlerde dinledim inanın sallamıyorum.Sizinde duymuş olmanız lazımdı 1 kaç ay önce medyada baya bi geçti bu konu.
Kuvvete dayanamayan adalet aciz;Adalete dayanamayan kuvvet zalimdir.