Gönderen Konu: Milli Piyade Tüfeği Projesi  (Okunma sayısı 415628 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mavi1991

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 36
Ynt: Milli Piyade Tüfeği Projesi
« Yanıtla #480 : 26 Ocak 2015, 00:13:48 »
bence ihracat şanşını iyi değerlendirmeli türk ve müslüman dünyasında

Çevrimdışı enes8101

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #481 : 26 Ocak 2015, 09:50:20 »
Azerbaycan ın elindeki ak leri mpt 76 larla değiştirmesi muhtemeldir.
ZOR HEMEN İMKANSIZ ZAMAN ALIR
             --------MAROON BERETS--------

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
MKE’de üretilecek!
« Yanıtla #482 : 27 Ocak 2015, 00:25:21 »
MKE’de üretilecek!

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can her Cuma parti binasında gerçekleşen halk gününde yine vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinledi. Kısa bir basın toplantısı da düzenleyen Can, MKE’nin üreteceği Milli Piyade Tüfeğiyle ilgili bilgiler verdi.

MSB İLE GÖRÜŞÜLDÜ
Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can her Cuma parti binasında gerçekleşen halk gününde bu hafta da yine vatandaşlarla bir araya gelerek vatandaşların sorunlarını dinledi. Basın toplantısı da düzenleyen Can, MKE’nin üreteceği Milli Piyade Tüfeğiyle ilgili bilgiler verdi. Can, Milli Savunma Bakanlığıyla yaptıkları görüşmede Milli Piyade Tüfeğinin MKE’de üretileceğini belirtti.

YENİ TEZGAH SİPARİŞİ VERİLDİ
Can yaptığı açıklamada, “Milli Savunma Bakanlığı ile görüşmelerimizi yaptık. Milli Piyade Tüfeği MKE’de üretilecek. Ama MKE’nin üretim kapasitesi yetersiz. Şuan acil 500 bin adet tüfek üretilmesi gerekiyor. Bu konuda kapasitenin artırılması için 5 adet yeni tezgah alınması için sipariş verildi. Haziran ayında üretime geçilmesi için alt yapı hazırlanıyor. Kırıkkale’mize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

http://www.haber71.net/mkede-uretilecek/
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı мคяครℓเ

• Özel Üye
  • DefenceTurk
  • 24
  • DefenceTurk.com
« Yanıtla #483 : 27 Ocak 2015, 01:34:28 »
Bi burnunuzu sokmadıgınız bu is kalmıstı. Artık bu is uzarda uzar Kale kendi üretsin yeni bir silah da rekabet etsinler bari yattıkları yerden kalkmaz yoksa bunlar baksanıza milletvekili desyegini de almıslar.

Çevrimdışı Cakas

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #484 : 27 Ocak 2015, 11:22:16 »
Hayırdır savaşa mı giriyoruz da 500.000 acil piyade tüfeği gereksinimi?

Çevrimdışı SKYWOLF

• SKYWOLF
  • Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 612
« Yanıtla #485 : 27 Ocak 2015, 14:06:32 »
Önümüzde seçimler var ve Kırıkkale milletvekili seçmenlerine gaz veriyor. Tüfekler Kırıkkale'de üretilecek diyor. Üretim kapasitesinin artırılması için 5 yeni tezgah alınmışmış. Bedavadan para basan köprü ve otoyolları bile özelleştiren hükümetin milletvekili, taşeron firmalara daha ucuza yaptırılabilecek işler için  tezgah alındığını söylüyor. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu!
ADALETİN OLMADIĞI YERDE NE SAYGI KALIR, NE DE DÜZEN! ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR! DÜRÜSTLÜK BENİM KARAKTERİMDİR! BEN ŞEREFİM İÇİN YAŞAR, ŞEREFİM İÇİN ÖLÜRÜM. MUHTAÇ OLDUĞUM KUDRET DAMARLARIMDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
SKYWOLF...DefenceTurk.com

Çevrimdışı TR(B)

• DefenceTurk
  • *
  • -23
« Yanıtla #486 : 27 Ocak 2015, 19:18:53 »
Silahın geliştirilme çalışmaları devam etmeli Bir tane ürün ortaya çıktı diye argeyi sonlandırmak hata olur. Umarım Arge çalışmaları devam eder. 

Çevrimdışı AVCI

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 36

Çevrimdışı azarax

• DefenceTurk
  • *
  • 0
« Yanıtla #488 : 28 Ocak 2015, 19:51:32 »
bu da sarsılmazın piyade tüfeği. kendi sitesinde de var gerçi fotoğrafları

« Son Düzenleme: 28 Ocak 2015, 19:55:08 Gönderen: azarax »

Çevrimdışı Destinyy

• Genel Yetkili
  • DefenceTurk
  • 4
« Yanıtla #489 : 28 Ocak 2015, 22:51:07 »
KALE'ye iş payı verilmeli. O dediğiniz ar-ge'den ziyade inovasyon yapabilicek bir firma varsa oda Kale Kalıp'dır. 2.bir üretim bandı olacaktı büyük ihtimal Kale'nin bu bandı aldığını düşünüyorum, biliyorum ama belli olmaz bu kerkenezlerin işi.