Gönderen Konu: Milli Piyade Tüfeği Projesi  (Okunma sayısı 415558 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
Milli piyade tüfeğimiz kullanıma hazır
« Yanıtla #80 : 19 Kasım 2010, 17:15:28 »
Bence çok güzel hareketler bunlar  ;)
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı RekarnO

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 2
« Yanıtla #81 : 01 Aralık 2010, 11:54:08 »

???
Yukarıdaki çizimlere benzemiyor..

Namlu güzel ama genel olarak idare eder...değil mi?

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
« Yanıtla #82 : 01 Aralık 2010, 22:42:15 »
yha arkadaş ne piyade tüfeğiymiş acaba lazer burstfire gatling granede launcher karışımı bişeylermi yapıyorlar.

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #83 : 01 Aralık 2010, 22:48:59 »
yha arkadaş ne piyade tüfeğiymiş acaba lazer burstfire gatling granede launcher karışımı bişeylermi yapıyorlar.

Harbi arkadaş. Bu ne biçim iştir koskoca ülke bir tüfeğin altından kalkamadı. Eğer yine çakma tasarım çkarırlarsa küfür edeceğim yani. Ya da çakma tasarım yapacaklarsa da bari iç mekanizmayı özgün yapsınlar.

Çevrimdışı Hawkerx

• Yarbay John Sheppard
  • DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Başarılarını gizlemek, en büyük başarıdır. La Roch
« Yanıtla #84 : 01 Aralık 2010, 22:54:06 »

Harbi arkadaş. Bu ne biçim iştir koskoca ülke bir tüfeğin altından kalkamadı. Eğer yine çakma tasarım çkarırlarsa küfür edeceğim yani. Ya da çakma tasarım yapacaklarsa da bari iç mekanizmayı özgün yapsınlar.

gene [Ç]alıntı birşey çıkarsa o tüfeği alır ilk ben onların üstünde test ederim tabi çalışırsa tutukluk yapmassa :D Nede Olsa mkek :D

ELLER YUKARI HERŞEY AJAN SHEPPARDIN KONTROLU ALTINDA. [SGA 5X19-VEGAS] (STARGATE ATLANTİS CSI VERSİON EPİSODES)

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #85 : 02 Aralık 2010, 12:10:10 »
Bizim tüfeklerin en gençleri benden büyük olunca tutukluk yapmaması imkansız oluyor :D. Tüfek evlenseydi dede olurdu şimdiye :).

Çevrimdışı enes38

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #86 : 03 Aralık 2010, 17:02:24 »
Bizim tüfeklerin en gençleri benden büyük olunca tutukluk yapmaması imkansız oluyor :D. Tüfek evlenseydi dede olurdu şimdiye :).
o tüfekler yeniykende tutukluk yapıyordu ,  ilk geldiklerindede aynı sorun tüfeklerde  mevcuttu , yani  bizim tüfeklerin  sorunu ilk üretiminden kaynaklanıyor
askerde 1969üretimibir ak-47 ile 6 asker arka arkaya  60 tane mermi attı  1 tane tutukluk yapmadı  ama acemi birliğimde  g3 ile 3atış yaptım  2 tanesi patladı  1 mermim patlamadı  sonra değiştirdik 3 atışı o şekilde tamamladım   sorun yaşta olsa ak47 lerde g3 lerden genç değil.

Çevrimdışı lleo

• DefenceTurk
  • *
  • 1
  • Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi Olunmaz..
« Yanıtla #87 : 03 Aralık 2010, 17:09:02 »
slm bu silahi nezaman birliklerde gorebilecegiz?saygilar
Özgürlük için Pardus...

Çevrimdışı EfsaneAsker

• DefenceTurk
  • *
  • 1
« Yanıtla #88 : 03 Aralık 2010, 18:20:46 »
82 yılın
o tüfekler yeniykende tutukluk yapıyordu ,  ilk geldiklerindede aynı sorun tüfeklerde  mevcuttu , yani  bizim tüfeklerin  sorunu ilk üretiminden kaynaklanıyor
askerde 1969üretimibir ak-47 ile 6 asker arka arkaya  60 tane mermi attı  1 tane tutukluk yapmadı  ama acemi birliğimde  g3 ile 3atış yaptım  2 tanesi patladı  1 mermim patlamadı  sonra değiştirdik 3 atışı o şekilde tamamladım   sorun yaşta olsa ak47 lerde g3 lerden genç değil.

78-82 yıllarında askerde değildim valla :D.

Çevrimdışı kanas

• DefenceTurk
  • DefenceTurk
  • *
  • 0
  • Sevdanın ligi olmaz
« Yanıtla #89 : 04 Aralık 2010, 13:55:27 »
slm bu silahi nezaman birliklerde gorebilecegiz?saygilar

Bunun cevabını MKE bile bilmiyor be kardeş. Bizim gibi sende bekleme odasına geç ve bekle
Ne Mutlu Türküm Diyene. Gazi Mustafa Kemal Atatürk